Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
xzielooonomi

Nadmierne owłosienie u kobiet a ciąża?!

Polecane posty

Witam. Mam problem z nadmiernym owłosieniem.Są to policzki, broda, plecy, wewnętrzna strona ud.O nogach,pachach i rekach już nie wspomnę. Jestem młodą kobietą,mam 21 lat.W ostatnim czasie dużo schudłam,na dzień dzisiejszy moja waga to 63 kg. W październiku tego roku wychodzę za mąż.Trafiłam fajnego faceta i jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu. Mojemu kochanemu nie przeszkadza te moje owłosienie lecz dla mnie jest to okropny kompleks.smutas.gif W tej kwestii nurtuje mnie jeszcze jedno..Bardzo się martwię o boję o to,że mojemu przyszłemu mężowi w przyszłości nie będę mogła dać tego co scala małżeństwo - dziecko. smutas.gif Nie może mi to wyjść z głowy,jest to coś okropnego.On ma bardzo dużą rodzinę,od zeszłego roku przybyło ich o 5 osób.Jego siostry zakładają rodziny,inne po prostu wpadają.A ja martwię się,że my będziemy bez dzidziusia..smutas.gif Byłam jakiś czas temu u ginekologa,przebadał mnie i powiedział,że mam się do niego zgłosić jak będziemy już planować dziecko. Powiedzcie mi,czy samo badanie USG u ginekologa może określić że mam policystyczne jajniki czy muszą być wykonane jakieś inne badania? Pomóżcie,może któraś z Was ma podobne problemy i zechce się nimi podzielić,pobudować mnie trochę..Jak na razie nie powinnam o tym wogóle mysleć ale jest to temat bardzo trudny dla mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×