Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

najbrzydsze imiona

Polecane posty

Gość gość

moje ciotki, ich koleżanki, i inne panie noszą imiona ktore strasznie mi sie nie podobaja bożenka janinka renatka grażyna najmniej ta janina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angelika, Mirek, Sylwek, Marlena, Violetta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia,najokropniejsze imie na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszelkie Jessiki, Nicole, Vicki, Sandry, Alany, Dylany, Xaviery i inne wynalazki. Z patologią mi się kojarzą nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALAN!!! po wsze czasy wieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojej sprzątaczce podobało się imię colette ale sobie spolszczyła i dała córce Koleta... masakra :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata jest okropne, Marta takie przaśne, Sylwia, Renata,Ewelina to wiocha Violetta,arleta, patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alan Edyta Jakub Jana żeński odpowiednik imienia Jan Oliwka Julka Nikolka Amelia Nadia Krzysztof Dustin syn kolezanki mowi na niego dżastin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melania. Mamy w rodzinie małą i to straszne imię, każdy się z nich śmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
janina:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena - bez 2 zdan, poza tym wszystkie Dzesiki, Kewiny, Brajany, AMelie!,Oliwie, Nikole, i w zasadzie amelia na rowni z magdą bo nie wiem jak można dac dziecku imie które jednocześnie jest nazwą choroby!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melania!!Scholastyka, Mirosław-a.Tomek, BRAJAN .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zocha,marycha,tocha,stachu,gabrycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbara, Genowefa, Kunygunda, Bożydar, Zygmunt, itp. A Podobają mi się wszelkie Julie, Julki, Milki, Amelki, Nikolki, Maje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiktor! A nastepne w kolejce to Stanisław i Franciszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hubert, Seweryn, Patryk, Kordian, Krystian, Damian, Milena, Monika, Żaneta, Violetta,. Pomijam już Brajana, Kevina, Majkela i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie do musiek które dały na imie stanisław czemu nie wiesław albo mirosaław,bardzo podobne i tez pikne imie,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NudaWpracy
Nikola, Janina, wszystkie Brajanki, Alanki i Kewinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hubert, Seweryn, Patryk, Kordian, Krystian, Damian, Milena, Monika, Żaneta, Violetta,. Pomijam już Brajana, Kevina, Majkela i inne x widze niecheć do imion modnych w PRLu a znając zycie wasze wnuki będą sie tak nazywać bo moda wraca,tak jak ze starymi imionami jeszcze pare lat temu była to mega wiocha dopóki polskie gwiazdki nie zaczeły tak dzieci nazywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy to nie jest tak, że najbrzydsze imię - naszym zdaniem- kojarzy nam się z osobą, którą nie lubimy ? Często także imię popularne lub zapożyczone z innego języka staje się obrzydzone i niefajne. Ja np. nie mam takiego imienia, którego bym nie lubiła, uważam że to jest sprawa indywidualna każdego rodzica i tyle. Ja mam córeczkę Julię, wiem, że każda z Was powie mi tutaj, że częstszego imienia to już nie mogłam sobie wybrać, bo teraz w każdym domu jest Julka, ale ludzie kochani- czy to na tym ma polegać, żeby Wam się podobało? Chyba nie :) Najważniejsze, że mi się podoba i mojemu mężowi :) Pewne jest jedno, że w powodu głupiego imienia na pewno nie będzie miała problemów w szkole i w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbrzydsze będą zawsze te których sami byśmy nie chcieli. Mi nigdy się nie podobały te które nosiły babcie ciotki i stryjkowie A jestem otwarta na wszelkie nowe wcześniej nie nadawane Jestem przeciwna nadawaniu imion po babci mamie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od Huberta, seweryna, Kordiana, Krystiana i innych - te imiona po prostu bardzo źle mi się kojarzą. Krystian- psychopata, Seweryn - maminsynek, Kordian - brudas a co do żeńskich nie lubianych imion kojarzą mi się z puszczalskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie lubie imienia magda. a szczegolnie zdrobnienia MADZIA, ojejku jak mnie wnerwia. przejadly mi sie imiona takie jak kasia ania asia ola, nie wiem czemu wciaz jest tyle dzieci o tych imionach, kolejnych dzieci. nie za bardzo podobja mi sie imiona mariusz, dorian, izabela, mariola, marysia, zosia, zuzia, ale tez do zadnego z wyzej wymienionych nei mam az takich negatywnych emocji. po prostu mi sie nie podobaja i tyle. za to nie rozumiem nagonki na alana i "patologiczne imiona" poprzez wasze uprzedzenia krzywdzicie dzieci, ktore je nosza i wprawiacie w niepotzrebne kompleksy. alan nawet fajnie brzmi, wcale nie jakos po juropejsku czy amerrrrykansuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak swoją drogą- spójrzcie teraz sami na te wszystkie imiona, które tutaj wypisaliście - wymieniliście już prawie połowę wszystkich imion i zaraz zapełnicie listę wszystkimi, czyli wniosek jest taki, że żadne imię wam się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie puszczalskie imiona to justyna, ewelina:D ale tez znam normalne i fajne justyny i eweliny:) o i przypomnialo mi sie - krystian i dawid, nie lubie bardzo, szczegolnie krystian, malo meskie (nie "pije" do ronaldo, bron boze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jednej strony stare imiona naszych babć i dziadków: chociaż rozumiem, że ciężko nazwać malucha np. Włodzimierz, ale już Antoś jest przyjemniejszy. Zgadzam się, że moda wraca- stąd dużo imion takich jak Jaś czy Marysia, Zosia. Ale już zupełna tragedia to te wszystkie zapożyczenia z cyklu Nikole, Jessiki, Alany itp. I zgadzam się, że często ilość takich imion w rodzinie jest odwrotnie proporcjonalna do przychodów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdzisława :( , nikt tego nie wymowi . A mieszkam za granicą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak moja córcia zawsze mówi że Jadźka w przedszkolu ma dziurawe zęby i jej nie ładnie z buzi pachnie:D Jadźia-:Dxd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na imie Natalia po babci.kolezanki mi mowia ze to patologiczne imie ale mnie to nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×