Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

najgłupsza moda pokazywanie kostek w zimniejsze dni o ja p*****le

Polecane posty

Gość gość

najgłupsza moda pokazywanie kostek w zimniejsze dni o ja p*****le

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p********z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypierdek
ta 'moda' powstała z jakiegoś powodu i moim skromnym zdaniem ta 'moda' powstała z powodu BIEDY COŚ NA WZÓR Szkota w kilcie , którego nie było stać aby kupić spodnie, więc śmigał w spódnicy kraciastej i nie znał pojęcia 'majtki' , więc zadałem sobie trochę 'trudu' aby sprawdzić ile kosztują w sklepie rajstopy i widziałem różne ceny, różnych producentów , najtańsze kosztują w granicach 2 PLN cieliste, szare, czarne typu - bez żadnych połysków a teraz policzmy , 2 PLN razy 30 dni to wychodzi 60 PLN miesięcznie , czyli wiele kobiet nie jest stać aby wydać 60 PLN na rajstopy , zatem prosta piłka , śmigają bez rajstop, bez skarpet, wskakuje w botki ocieplane i do przodu i czekają na wiosnę , a gdy ciepło się zrobi to prawdopodobnie pod sukienką nie założy NIC , taka moda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwłaszcza u facetow wygladaja jak geje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypierdek
gość dziś Zwłaszcza u facetow wygladaja jak geje xx do stylistów mody się przyczepiaj ! być może stylistom mody właśnie o to biega aby trochę 'ruszyć' świat mody męskiej , aby zaczęli golić klatę , aby na ZERO wygolili genitalia , aby pieniądze wydawali na kosmetyki , aby się depilowali laserowo , aby dbali o fryzury i nawet farbowali włosy , faceci już zaczynają swoim wyglądem przypominać kobiety i śmigają w kalesonach bez skarpet, być może kolejnym etapem będzie PLAN aby faceci śmigali w spódnicach i biustonoszach aby rozruszać rynek odzieżowy , nie wiadomo co będzie ale jest jedno pewne , nawet , gdy przyjdzie moda na faceta w spódnicy to kobieta i facet odnajdą się ! moda to tylko moda, życie weryfikuje ważniejsze sprawy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jakich ty facetach piszesz?faceci to wygineli w powstaniu warszawskim i na wojnie ,a to co teraz po ulicach chodzi to jakieś c***y albo zdziadzałe nieudaczniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ta moda powstała z upośledzenia umysłowego jakim jest hipsterstwo. chronienie się przed zimnem jest takie mainstreamowe. ale potem reumatyzm, zapalenie pęcherza czy nerek wyleczy bardzo już mainstreamowe państwo albo mamę z tatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kobiety zrobiły z mężczyzn c**y to one właśnie na takich lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 dziś Jakoś nie widać kleicie się do takich mężczyzn jak na wyprzedaży w galerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to moda jakaś jest? bo mi się wydawało że to z powodu nakładania stopek zamiast porządnych skarpet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie to wygląda jakby miał za krótkie spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypierdek
broken i inne dziewczyny ! - dżentelmeńskich odważnych wojowników z pola bitwy facetów nie brakuje , ważna jest sprawa, czy rzucisz na jego głowę swoją chustę , jako pogański obyczaj opisany w powieści 'Krzyżacy' , czy zechcesz 'swojego faceta' uratować od TOPORU Kata i krzyknąć 'mój Ci ON na wieki' ? a poza tym, popatrz na filmie, jak wyglądali rycerze w XV wieku , biegał w kalesonach , na konia wskakiwał w kalesonach , twardzi faceci i rycerze w kalesonach i takiemu jednemu w kalesonach Danusia chustę rzuciła na głowę ,zatem, czym się różni taki rycerz z XV wieku od faceta w XXI wieku ? też śmiga w kalesonach ! duupę po sraniu podciera papierem toaletowym trzywarstwowym i sra do kibla , szoruje swoją duupę pod prysznicem , szoruje kibel po sraniu a gdyby było zapytanie, czy pójdzie walczyć w Powstaniu Warszawskim to tak czuję , że pójdzie walczyć sto tysięcy , milion , kilka milionów Polaków pójdzie walczyć za Polskę , aby Polska była dla Polaków , aby w Polsce była praca dla Polaka , pójdą miliony , a teraz znajdż tego jednego w tym buszu dla siebie rycerza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wy kleicie się do takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie zimno? Co wy o zimnych kostkach wiecie? Jeździłem motocyklem w takich temp jak teraz w czasach gdy o kombinezonie nikt nie słyszał a samochodu nie mialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
01:02 - do czasu, kochany. nie chcę Cię martwić, mój wujek też sobie jeździł na motocyklu niedoubierany za młodu i dopiero jako 60 latek ma poważne problemy x dziś x śmierć ze śmiechu, jak to czytalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×