Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najgorszy znak zodiaku to Ryba

Polecane posty

Gość gość

niemal same negatywne cechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgrsze znai to baran skorpion i lew moze jeszcze wodnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strzelec i panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryba jest całkiem normalna, jak nie ma kontaktu z patologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny drogie najgorsze znaki to ryby, koziorozec, blizniak i skorpion, zona szejka z niejednego pieca chleb jadla i nie pisze tego na podstawie doswiadczen z jednym facetem :) skorpion to zdradliwy intrygant i manipularor, czuly byc potrafi ale tylko interesownie, msciwy wstrzyna ciche wojny, pamietliwy. Potrafi byc agresywny... blizniak jeszcze ujdzie mozna na niego liczyc chociaz zdarza mu sie byc nieslownym, wybuchowy, ma dwie twarze, szemrany typek trzeba na niego uwazac bo z nim nigdy nie wiadomo na czym sie stoi. ryby to jest najgorsze oslizgle je*iace mulem typy, walkiem w glowe i ariwederczi uciekac od ryb, klamcy, skrzywieni emocjonalnie, wralzliwi w taki chujovvy sposob, ze przez to niezdecydowni i niestabilni emocjonalnie. Piotrus pan wieczne dziecko, gra pozorow, slodkie slowka mile wieczorki, bardzo udany seks tylko po to, zeby potem milczec. Bardzo prawdopodobne o ile nie jestes pierwsza kobieta ryby, ze jestes dla niego opcja pocieszenia po jakiejs wyidealizowanej divie ktora kiedys kochal a ta go olala bo to miekki, zakompleksiony d**ek. Bardzo podstepny, urodzony aktor... nie dajcie sie zwiesc, zona szejka glupia byla i ja omamil potwor bagienny. NAJGORSZA RYBA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj zgadzam się, znam 4 ryby i kazda z tych osob ..... na maxa! jedna z nich jest moj byly, moja mama, moja kolezanka z pracy wiec mam z nimi do czynienia na co dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nam Lwa taką qrwe że szok! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam* miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panny sa najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skorpion to zdradliwy intrygant i manipularor, czuly byc potrafi ale tylko interesownie, msciwy wstrzyna ciche wojny, pamietliwy. Potrafi byc agresywny... blizniak jeszcze ujdzie mozna na niego liczyc chociaz zdarza mu sie byc nieslownym, wybuchowy, ma dwie twarze, szemrany typek trzeba na niego uwazac bo z nim nigdy nie wiadomo na czym sie stoi. ryby to jest najgorsze oslizgle je*iace mulem typy, walkiem w glowe i ariwederczi uciekac od ryb, klamcy, skrzywieni emocjonalnie, wralzliwi w taki ch*jovvy sposob, ze przez to niezdecydowni i niestabilni emocjonalnie. Piotrus pan wieczne dziecko, gra pozorow, slodkie slowka mile wieczorki, bardzo udany seks tylko po to, zeby potem milczec. Bardzo prawdopodobne o ile nie jestes pierwsza kobieta ryby, ze jestes dla niego opcja pocieszenia po jakiejs wyidealizowanej divie ktora kiedys kochal a ta go olala bo to miekki, zakompleksiony d**ek. Bardzo podstepny, urodzony aktor... nie dajcie sie zwiesc, zona szejka glupia byla i ja omamil potwor bagienny. NAJGORSZA RYBA !!! xx xx xx xx xx xx Dosłownie opisałaś to idealnie. Skorpion to mój ojciec. Opis zgadza się. Bliźnięta to mój brat. Opis idealny. Bliźnięta to mój mąż i z opisem trafiłaś tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie coś o raku ( mężczyznie) Będę wdzięczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam Wodnika debila i niedojdę. Taki z lekka opóźniony w rozwoju pajac i mruk bez własnego zdania co robi pod dyktando to co mu najgorsza patologia rozkaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat/kafe-uratuje-zone-szejka-powiernice-moje-p_6012398 to moj temat, zona szejka powie wam o raku... rak nie jest taki zly, ale to p***a, domator ale ogolnie rak to bezpieczna opcja. Mysli czasami kutaczem jak kazdy facet ale w mniejszym stopniu bo on nie chce ryzykowac straty gniazdka, zonki co cieply obiadek zrobi. Rak to bardziej p***a niz facet, nawet jak wizualnie jest meski i w ogole. Unika ryzyka, spotykalam sie z rakiem $$$ zamoznym, i unikal finansowego ryzyka, bo byl pipa. Ogolnie nuda, monotonia i rutyna gwarantowana. Jednak jak cenisz sobie spokoj i nie chcesz miec ciekawszego zycia ale r********j psychiki jak zona szejka, to bierz sobie tego raczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos napisal panny najgorsze - no kolezanko droga obrazilas mnie, ale to prawda Jestem panna, jestem kobieta (faceci sa inni) jestem intrygantka, wyrachowana zdzira, bez skrupolow, manipulatorka, materialistka jak cholera, interesowna, msciwa. Kiedys mialam dobra ceche potrafilam szczerze kochac i kochalam bardzo, w ogien bym wskoczyla. Ogolnie jak panna nie jest zdegenerowana jak ja i w******** psychicznie to potrafi szczerze kochac, jest pomocna i empatyczna. Pedantyzm o ile nie objawia sie w porzadkach bo moje torebki prady i luis vuitton walaja sie po nieodkurzonym dywanie, to objawia sie w myslach. Nadmiernym analizowaniu i rozkminianiu. Unikajcie lasek panien jezeli nie zamierzacie ich kochac (do kolesi) i laski unikajcie facetow ryb, bo moze byc cudownie a potem niezdecydowana ryba, j****y kobieciarz i piotrus pan zrobi was w c***a i dlugie okresy milczenia i olewka gwarantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego? Ja jestem ryba. I mam kontakt z patologią. Co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za opisa raka ... a nie rozumiem co tu jest napisane: wklejam: r********j psychiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no proszę a jakiś Ty znak zodiaku? - pytanie kieruję do tego od niejednego pieca, ja jestem rybą i nie jestem zdradliwa, bardzo rzadko pozwalam by emocje mną rządziły, jestem niezdecydowana i tchórzliwa, łatwo mnie zranić i spłoszyć ale też jestem lojalna, stała w uczuciach (jak się zakochuję to cholera nie przechodzi mi tak szybko) i rozsądna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznanie mojej ryby zajęło mi wiele lat. Może nie poznanie, ale mniej więcej wiem czego się spodziewać. Dobrze, że nie opuściłem sobie wcześniej. Generalnie na zewnątrz nasz związek wygląda jak jakaś sielanka, grzecznie, spokojnie, przykładowo. Coś jak wzór do naśladowania. Cała akcja między nami rozgrywa się tak jakby w środku. Jak to nazwać..to jakiś kosmos, wszystko w głowie w myślach. Namiętność do szaleństwa zapięta na ostatni guzik do ostatniej chwili. Ta chwila jest już tylko i wyłącznie nasza. Ona to robi z automatu naturalnie, ja musiałem się nauczyć. Tak sobie teraz myślę, że jak ktoś z zewnątrz chciałby w to wejść to zwyczajnie nie ma takiej opcji. Cena zbyt wysoka, dzięki miłości. Śmieszne jest to, że słowa tak spłycają to wszystko, nie ma jak opisać. Hehe, takie zwyczajne życie. Może to jakaś forma sztuki. Ja skorpion w pełni spełniony, mógłbym spokojnie umrzeć, ale po co, będę tatą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba i skorpion to akurat dobre polaczenie, dwa silne charaktery, macie psyche to sie mozecie uzerac ze soba. Osobom uczuciowym, o slabej psychice zona szejka nie poleca ani ryby ani skorpiona, ale teorytycznie po rybie i skorpionie z kazdym sobie dacie rade, wiec to dobra szkola zycia. Chociaz zona szejka po rybie sie pozbierac nie moze, chociaz jest arcywyrachowana sucza. Nie sadze zeby ktos tu przezyl tyle ile ja wiec odradzam ryby :) bo nawet ja sobie z nimi nie poradzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zona szejka ile przezyłas i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zona_szejka a to o raku co napisalas to na ilu przykladach bylo sprawdzane i czemu p***a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zona szejka, ja mam podobnie, tylko mnie przerobil sk******el Waga. na wagi trzeba bardzo uwazac, to labilne emocjonalnie pasozyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat wagi bez względu na płeć to chamy i lenie uważające się za lepszych od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, wagi sa wygodnickie, unikaja konfontacji. sa tez slabe psychicznie, wiec latwo mozna je zniszczyc, zgnebic, jak juz zajda za skore milczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WAGI są najgorsze!!!!!!!!!!!!!! Masakryczni ludzi, wyrachowani, egoistyczni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skorpiony najgorsze,najwredniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ryb jak sie czlowiek otrzasnie po burdelu jaki zrobily mu w zyciu to idzie tez je zgnebic i zniszczyc bo ryby sa wrazliwe. Bardzo przewrazliwione na swoim punkcie, latwo to mozna wykorzystac. Najgorzej wojenny topor z skorpionem bo to wredne k***y i o ile sie nie jest drugim skorpionek to wojen nie ma sensu wszczynac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyżbyś była skorpionem? burdel każdy sobie robi sam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zono szejka - gratuluje ci chłodnego i obiektywnego podejścia do siebie. Ja pisałam o pannie i potwierdziłas dobre i zle cechy ( jest kilka dalszych złych). Co do ryb - mam nadzieje ze sie mylisz bo mam bliska osobę rybę i jak dotąd była bardzo zgodna, łagodna i pomocna. Wręcz walczyła o moje względy z siła o jaka bym jej w życiu nie podejrzewają. I to jest do tej pory dla mnie zagadka .. Co moze sie kryć pod ta wrażliwa ( ale i gruboskorna ) natura..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×