Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hola holaaaaaa

najgorszy znak zodiaku u facetow to baran i skorpion

Polecane posty

Gość hola holaaaaaa

faceci barany to starszni egoisci interesuja sie tylko soba szybko nudza sie dana kobieta ciaglepoluja na nowe laski kumple sa wazniejsci od dziewczyny w lozku dba tylko o siebie czesto klamie natomiast skorpiony to uwodziciele i manipulanci jesli sie ich zrani czy obrazi to dlugo to pamietaja czesto lubia sie odegrac a nawet zemscic czesto uwodza i porzucaja bez skrupolow dziewczyny radze wam uwazac na te znaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola holaaaaaa
ma ktos podobne doswiadczenia zwlaszcza z baranami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekati
barany sa beznadziejne, natomiast bliźniaki to ideały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiczna tortura na orencz
fajnie macie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad to wytrzepalas
?? hahaha mam w domu barana i skorpiona:) niestety nic sie tu nie zgadza, jest wrecz odwrotnie. nie strasz dziewczyn wytrzepanymi z rekawa informacjami, bo faceci spod tych znakow sa po prostu swietni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak to ile
JA MAM MEEZA SKORPIONA I JEST KOCHANY, OPIEKUNCZY, CZULY TROSKLIWY, JA TEZ JESTEM SKORPION, A WSZYSCY MOWIA ZE TE ZNAKI RAZEM NIE MOGA BYC, MY ZYJEMY JUZ PONAD 6 LAT I JEST SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaa
moj facet to skorpion, ja jestem byk, jestesmy mieszanka doskonala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdyra bzdura i bzdura
skorki są niesmiałe, nudne i tchórzliwe, w dodatku kochliwe i wierne a barany dobroduszne, prawdomówne, solidne najgorsze są ryby bo śliskie i knhcljsabcksb 2=7-111 :) a na tvnie szklana pułapka z brusem łilisem i w ogóle DUPCZOK klął jak szewc pozdrawiam Żydów z Nagasaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to myślę
najgorsze to ryby, bliznieta, panna baran, koziorozec i byk to obiektywnie najlepsze reszta posrodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta barana
Co za bzdury w ogole :o Jestem z barankiem od 4 lat i w ogole nie poluje, chyba że wciąż na mnie bo jest zakochany i nie zwraca nawet uwagi na inne baby. fakt jest twoje zarozumialcem i troche egoistą ale zdrowo ;) w łózku mnie rozpieszcza, sex z nim jest boski. :D nie wiem skad wytrzasnęłas te rewelacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qpqpqp
Zgodzę się co do skorpiona,ale zamiast barana dałabym lwa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauula
Skorpion ! eeh prawda jest to chyba najgorszy znak, zazdrosny, mszczący się , miejący słabość do uzależnień, wredny , wkurzający. ;p JA jestem Skorpionicą, ale Skorpionów facetow nie znosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protestuję
Nie zgadzam się z opisem facetów spod znaku Barana ! Mój facet jest spod tego znaku i najpierw dba o moje dobro a o sobie myśli na końcu, jest bardzo pomocny (za bardzo czasem), jest ze mną już 8 lat co nie potwierdza tego, że ciągle szuka nowych lasek, woli spędzac czas z rodziną niż z kumplami (z własnej woli) ... i kocham Go bardzo ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobietą baran
miałam ęża skorpiona. Porażka. Mama męża barana. W końcu jest super. 2 barany.Coś się dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez jestem
spod znaku barana, a najlepiej dogaduje sie ze skorpionami, moj partner tez jest skorpionem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcfadsfase432412412
jestem kobietą baran miałam ęża skorpiona. Porażka. Mama męża barana. W końcu jest super. 2 barany.Coś się dzieje No jak 2 tępe barany się dobiorą, to zawsze coś się dzieje. Przeważnie draka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpiony są be
Co do tego się zgadzam. Tylko z ta mściwościa nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onnaaa
dla mnie najgorszy jest baran .. miałam kilku chłopków z pod tego zodiaku wszyscy byli tacy sami.. na początku graja dobrych kochanych itp.. a pózniej pokazują swoje prawdziwe oblicze .. teraz mam chłopaka z pod zodiaku skorpiona i jak na razie jest ok . ale poczekamy zobaczymy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodałabym lwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sardynia
To bzdura, że baran to negatywny znak, że kochliwy niestały egoistyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sardynia
Jestem z barankiem 5 lat, dodam , że jestem jego pierwszą dziewczyną, za rok ślub. To domator, opiekuńczy, czuły odpowiedzialny więc proszę ni sugerować się jedną opinią. Co również ważne. Też jestem baranem:-) Mówią że taki związek to porażka a my kochamy się jak gołąbki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golciaa
koziorozec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaklaklakla
Najgorszy jest lew - padlina jak cholera. Potem baran - kurwiarz do potęgi. Następnie skorpion - męska wredota, a że go jaja swędzą to już nie wspomnę. Z innymi znakami da się wytrzymać o ile masz dobrą pęsję i trzymasz nerwy na wodzy. Lew ma dobrą cechę - nikt ci mordy przy nim nie obije bo tylko on cię będzie lał po ryju. Skorpion choć parszywy drań to chociaż inteligentny i mądrze gada no i ma urok uwodziciela. Baran udaje przyjaciela i opiekuna ale to pozór bo tylko go jajka swędzą. Co do bliźniaka to cham do potęgi i strasznie fałszywy. Obrobi ci dupę przed każdym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golciaa
baran i bliznieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blę27
mój mąż jest zodiakalnym baranem i jest ZUPEŁNIE inny niż tu piszecie....najpierw myśli o mnie a potem o sobie,jesteśmy 9 lat ze sobą w tym 7 lat małżeństwem i mąż bardzo mnie kocha....kolegów nie ma,nie chodzi nigdzie do barów...zawsze i wszędzie chodzimy razem,nawet na zwykłe zakupy czy do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×