Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alergiczka

najlepsi dermatolodzy w Warszawie...proszę o pomoc

Polecane posty

Gość alergiczka

Bardzo proszę o wskazanie naprawdę DOBRYCH, sprawdzonych specjalistów w dziedzinie dermatologii w wawie. Średnio co dwa,trzy miesiące biegam do prywatnej kliniki (centrum damiana) z nawracającym uczuleniem w postaci wysypki obejmującej twarzy i dekolt i jak dotąd żaden lekarz nie przypisał niczego, co by calkowicie wyleczyło bolesne krosty. Kiedy przyjmuję antybiotyki buzia się wygładza tylko na okres ich przyjmowania. Po odstawieniu problem wraca:-O ps-okres dojrzewania mam już dawno za sobą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alergiczka
:( bardzo proszę, bo nadszedł właśnie ten moment kiedy moja twarz zaczyna wyglądać nieprzyjemnie dla oka :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alergiczka
czyżby nie było w stolicy lekarzy godnych polecenia??? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alergiczka
naprawdę??? zaraz dodatkowo popadnę w depresję :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana alergiczko polecam ci swojego lekarza dermatologa który wyleczył mnie z potwoernej nawracającej egzemy podchodzacej ropą- miałam to na całej twarzy . chodzialm i leczylam sie u wielu specjalistów dopiero po miesiącach walki ten jeden lekarz ( ma juz około 76 lat ) wyleczył mnie. ale jest pewien problem: lekarz przyjmuje w Żyrardowie, 40 km od wawy Dr Zawrzygraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alergiczka
Kwasiu, jeśli naprawdę jest dobry,jak piszesz, to 40km nie stanowi większego problemu. Mniemam,że w Żyrardowie jest kilka przychodni,więc czy mogłabym prosić nazwę kliniki,może jakiś adresik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, jedno wiem, że lekarz nazywa się Czesław Zawrzygraj. przyjmuje w przychodni przyszpitalnej na ulicy Limanowskiego- jest to poradnia dermatologiczna. przyjmuje w poniedzialki srody i piatki od 7.30. ale lepiej przyjechac juz od 6 rano, bo ludzi od cholery. musisz znaleźc telefon do Szpitala w Żyrardowie a potem zapytac sie o numer wewnetrzny do przychodni dermatologicznej. drugie wyjscie to umowienie sie z nim na wizyte prywatną, niestety nie mam numeru bo robiłam porzadki w kalendarzu i wyrzuciłam. mam nadzieje ze ci pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alergiczka
Kwasiu,śliczne dzięki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prywatny Gabinet Dermatologiczny Czesław Zawrzygraj, Legionów Polskich 58 lok. 24 , Żyrardów( dodam ze jest to blok) znalazłam, ale numer telefonu moze ma biuro numerów TPSA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alergiczka
Jesteś Wielka!👄 Spróbuję znaleźć nr Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna prosiła
o lekarzy w warszawie a wy podajecie dziesiątki kilometrów od. Alergiczka niezła pani doktor jest w medicoverze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alergiczka
Dzwoniłam :-O W informacji w ogóle nie posiadają wyżej wymienionego adresu, pod którym mieściłby się jakikolwiek gabinet:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alergiczka
ok, mam:D 046-855-16-58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam
odradzam centrum dermatologiczne na Roztworowskiego30 Zero kompetencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniaczek
W klinice "Izis" na Targowej 44 przyjmuje dr Woźniak. Światna pani dermatolog, przesympatyczna i jako pierwsza wyleczyla mnie z trądziku. Telfon do przychodni:619-40-78 Cena wizyty ok 70 zeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej iść prywatnie do derm.,bo wtedy możesz mieć pewność(acz nie musisz) że doktor rzeczywiście pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alergiczka
Kwasiu, byłam wczoraj u doktora Zawrzygraja. Cudowny, starszy człowiek,który wykazał ogromne zainteresowanie problemem (w przeciwieństwie do innych tzw.specjallistów w dziedzinie dermatologii,jakich dotąd odwiedzałam:-O) Jestem pełna optymizmu, ponieważ zapewnił,że już niedługo moje zmartwienie zniknie raz na zawsze.:) Wielkie dzięki, Kwasiu! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze alergiczko,że naprawdę trudno trafić na dobrego (czyt. z powołania) lekarza. Więszość dermatologów, szczególnie w prywatnych klinikach stawia na ilość, nie na jakość. Przykre,ale prawdziwe💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dobrego dermatologa, wszysccy ktorym go polecam sa bardzo zadowoleni. Niestety troche kasy trzeba u niego zostawic. Jedna wizyta 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpital leszno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też odradzam
ja też odradzam Centrum Dermatologiczne na Rostworowskiego 30. wizyta 80 zł, ale p. dr Minkowska zero profesjonalizmu, mnie, koleżanki, kolegę, kazdego pytała czy to aby nie uczulenie ja jakiś detergent. a każdy miał co innego. wymrażała mi kurzajkę 2 razy i nadal ją miałam, choć nie była duża, pomógl mi Wartner, sama się wyleczyłam. beznadziejny gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam ze dr Szymanowska
Elzbieta jest ok- taki mi siostra cioteczna mowila. przyjmuje gdzies w wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od siebie mogę
polecić w warszawie dr Noszczyk, ul.Gwiaździsta 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinika
O, widzę,że już ktoś polecił doktora Zawrzygraja z Żyrardowa. Ja mam jutro umówioną wizytę na przebarwienia, a byłam ok. pół roku temu z problemem pt:czyraki. Świetny lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legionowo
w Legionowie jest dobra pani dermatolog w klinice Medica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blandyna
Proszę o polecenie mi dobrego specjaliste dermatologa z Sląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×