Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość najlepsza herbata

najlepsza herbata-godna polecenia

Polecane posty

Gość najlepsza herbata

jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POSTI EARL GREY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpleday
za czarnymi herbatami nie przepadam- i jeśli czarna to tylko Dilmah imbirowa, cynamonowa lub inna o wyrazistym smaku. Za to uwiebiam wszystkie zielone, białe i czerwone, jaśminowe- tutaj nie mam jakiś specjalnych wymagań- oprócz tego, że muszą być liściaste ,a nie w torebkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza herbata
ja pije ostatnio jakies olbrzymie islosci herbat uwielbiam rooibosy naturalne-dodaje swierzy imbir lubie czarne-i tutaj prym wiedzie-irwing zielone-zasadniczo wole lisciaste sypane-ale z wygodnictwa sa to torebki-ooo jasminowa, z imbirem.... a wlasnie herbata z mlekiem-jaka najlepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza herbata
poczytalam o Lapsang souchong hmmrewelacja..podwedzana:)...musze dzis zakupic a swoja droga wiadomo na zimowe dni smakuja nam herbaty z cynamonem cytruna godzdzikiem...korzenne a jesli nadchodzi ciepelko? dla mnie prym wioda lekkie zielone herbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpleday
A najlepsze herbatki to i tak te kupione na wagę w dobrej herbaciarni- najfajnisze jest to, że można każdej herbaty kupić odrobinę, na spróbowanie i w ten sposób znaleźć swojego faworyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa-teresa
z Bastka zielona brzoskwiniowa Najlepsza jak do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza herbata
mnie wlasie troche odzrycaja owe herbaciarnie jesli sie skusze to owszem kupuje wiekszy zapas ale musza to byc herbaty bez sztucznego aromatu-wiem glupio to zabrzmi-bo niby te w sklepie w paczccce-s...ble..wiem wiem...ale skoro juz kupuje w herbaciarni to zwracam uwage na to zeby byly bez aromatow a z natruralnymi dodatkami tak sie zastanwaiam..te herbaty leza tam i leza w tych slojah...przezroczystych..a generalnie powinno sie je przechowywac w ciemnych pojemnikach...i co o tym myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozne lubie.....
ale najgorsza jaka pilam to wlasnie Dilmah imbirowa :D A ktos tu wymienil jako ulubiona ;) Rozne sa gusta, wiec nie ma czegos takiego jak "najlepsza herbata" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko herbata
DILMAH waniliowa uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpleday
dilmah imbirowa ma bardzo ostry smak- dlatego wiem, ze wielu osobom nie smakuje :) Ja lubię :) Lubię te z herbaciarni z suszonymi owocami, gdzieś kiedyś piłam truskawkowo-śmietankową. Pyszna była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazaj z lapsang, albo ja pokochasz albo znienawidzisz :P ja ogolnie nie przepadam za czarnymi, a czarne aromatyzowane to juz w ogole bleee, nie cierpie tez lukrecji :o, za to uwielbiam rooibos, zielona (nie cierpie jasminowej), biala i wszelkie ich wariacje czesto na szybko pije tez vitax i celestial seasonings (np. cynamon-jablko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozne lubie.....
Dilmah imbirowa nie ma ostrego smaku. Pilam "ostrzejsze" ja lubie takie... Ale ta mi podjezdzala ze tak powiem obornikiem :O No nie wiem, moze na taka partie trafilam... ale to byla pierwsza herbata, ktora az tak mi nie posmakowala ;) Jedna moja kolezanka uwielbia, wlasnie od niej dostalam. A ona wlasnie lubi lagodne smaki, wiec to nie od tego zalezy. Nie podeszla mi i juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza herbata
generalnie imbir jest ostry ja proponuje dodawac swierzytki imbir do herbaty jak ktos lubi tylko radze nie przesadzac...bo to co zostaje na dole w kubku-echhhhhhhhhhhh ostreeeeeeeeeeeeee,piekace....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama szpinakowa
Oryginalny Rooibos zielona liściasta z jaśminem z owocowch to mango z brzoskwinią Liptona z czarnych Earl Grey Tetley , koniecznie e swieżym imbirem , cytryną i miodem . Jak nie mam modu wlewam sok z malin:)) mniammmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladna ale nie w moim typie
maharani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
Kupilam swietna lisciasta zielona herbate z owocem pigwy Bioactive-bardzo nam smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa-teresa
jakobs gdzie kupiłas ta herbatę z owocem pigwy. Tez lubie zielone herbaty i wciąz poszukuję nowych smaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys tez bardzo często piłam zieloną Bastka aromatyzowaną brzoskwiniową - tylko męczylo mnie to, ze szybko ten aromat ulatniał się :) i juz nie bylo to smaczne :(... potem trafilam na zielone sir roger - expresowe i liściaste - pycha :) czarnych nie pijam juz od ponad 12 lat - ale dilmah cynamon - rewelacja :D , polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bioactivu polecam
czerwoną z owocami lesnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko tetley pijam
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sencha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genmaicha i bancha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxx
czerwień słońca, a gdzie kupujesz tę herbate sir roger ? Napisz cos więcej, gdzie jej szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosss mafi
saga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu SAGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saga jest jakas taka
bezpłciowa, ale kazdy lubi co innego dobra jest brzoskwioniowa z Lidla - ekspresowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×