Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najlepsze karuzele na lozko

Polecane posty

Gość gość

Chce mupic karuzele z projektorem i nie wiem na ktora sie zdecydowac. Czytalam, ze wiekszosc glosno chodzi. Zastanawiam sie , ktora wybrac miedzy Chicco ( niebieska) Tiny love i Fisher Price Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawerty
mam fischer price. Córka w ogóle się nią nie interesowała - jakby nie istniała dla niej, a synka jak tylko położę do łóżeczka od razu do niej "guga". Nawet nie muszę jej ur******ać :) Jeśli masz możliwość to odkup od kogoś to rzecz która się nie niszczy a wydatek dosyć spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) Przy pierwszym dziecku też miałam takie dylematy :) Kupiłam i bardzo polecam Fisher Price (z misiami, biało-blekitna). Cichutka, ma projektor i bardzo ładne, delikatne melodyjki. Widziałam jedną Tiny to dramat. Okropne dźwięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam FP, ma regulacje głośności. na Full jest faktycznie głośna, ale można ściszyć i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to, że jak wyłączy się muzykę to podobno same karuzele głośno chodzą. To prawda? A ma ktoś chicco? Chyba najbardziej mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam fp i faktycznie gra u nas juz rok i troche trzeszczy ale synek ja uwielbia, maz zrobil zasilacz bo baterie wciana jak szalona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×