Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

najlepsze sklepy

Polecane posty

Gość gość

Jakie są Wasze najlepsze sklepy modowe ? internetowe czy stacjonarne? gdzie najczęściej kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Janek
Dla mnie dobrym z modnymi rzeczami sklep w internecie jest na stronce http://theavenue.pl/ już kilka rzeczy nakupowałem i jestem bardzo zadowolony.Warto co najmniej tam zajrzeć i pooglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączę się do dyskusji z moim odkryciem roku czyli sklepem: e-import.pl. Można tam kupić praktycznie wszystko od spinki do włosów przez ubrania, buty, biżuterię kosmetyki po małą elektronikę czy sprzęt AGD. Wszystkie rzeczy są oryginalne, markowe i po cenie dwu-trzykrotnie niższej bo zamawiamy nie u sprzedawcy tylko właśnie u producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie i takie, stancjonarnie mam galerię niedaleko domu a w internecie zaglądam najczęsciej na allegro albo na f-fashion, mają fajne ciuszki w bardzo niskich cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marta 1978
Ja od jakiegoś czasu już kupuje na PlanetAP (adres znajdziecie w internecie). Szybka obsługa, łatwy kontakt..ceny przystępne. Nie szukam innych sklepów - na razie ten mi odpowiada:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka788
Kurtkę kupowałam ostatnio na https://multistar.pl/ Ale większość moich zakupów pochodzi z internetu. :) Czasem trafi się też jakaś okazja na serwisach aukcyjnych, ale nie zawsze mam czas na to, żeby śledzić tyle aukcji. ")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszy z najlepszych jest allinside.pl. Mają wszystko w jednym miejscu a to, ze jest tak tanio sprawia że można kupowac baaaardzo dużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie i jednogłośnie http://allinside.pl/. Dużo fajnych rzeczy tam mają. Kupuję bardzo często i w dużych ilościach, bo ceny są tak niskie, że się opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym z moich ulubionych jest internetowy sklep Taboo . (modataboo.eu) Mają bardzo dobrej jakości ubrania i ciągle są jakieś nowe wyprzedaże. Nie lubię chodzić po sklepach, dlatego ta forma zakupów mi jak najbardziej odpowiada. ;) A i jeszcze jedno. Za przesyłkę się nic nie płaci, czy to Pocztą czy kurierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mo ulubiony sklep to H&m, wiem ze jakosć jest słaba, ale fasony mi bardzo odpowiadają. Czesto kupuje przecenione ubrania na mango, kt są trochę lepszej jakości. Szukam też perełek wśród używanych w serwisach : http://alegratka.pl/moda-damska/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie jednym z najfajniejszych sklepów interentowych wg mnie jest Eobuwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnie. Zależy co mi się spodoba. Ostatnio np zagustowałam w Quiosque. Prowadzą zdaje sie również sprzedaż online. Mają fajne ubrania, dobrze leżą, dobrze się piorą. Ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyłączam się do głosu o allinside.pl. Bardzo dobry sklep z ogromnym wyborem dobrze wykonanych rzeczy w dodatku jest tanio bo prosto od producenta kupujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo duży wybór i dużo sklepów proponuje serwis sklepów internetowych www.bardzomodna.pl Sklepy mody,obuwie,dla dzieci, dom i ogród, księgarnie , komputerowe, sklepy z markowymi zegarkami, finanse - wszystko od kont osobistych po kompleksowe rozwiązania dla firm, ciekawe strony informacyjne . Wszystko w jednym miejscu ponad 70 sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo często robię zakupy na www.cosmosmoda.pl , można powiedzieć, że od kilku miesięcy jestem fangirl tej marki. na prawdę dobra jakość, niskie ceny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eobuwie. To moj typ. Warto zajrzeć i się zapoznać z ich ofertą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o sklepu z ubraniami to lubię Sheinside i Romwe ... , a a z butami ZEBRA i DeeZee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serwis sklepów internetowych www.bardzomodna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dodam od siebie sklep internetowy www.lejdi-sklep.pl Robiłam u nich zakupy wiele razy, za każdym razem szybko(wysyłka w 24h) i rzetelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy i sprawdzony sklep z ubraniami młodego włoskiego projektanta Francesco Rasola marki NEXT STOP kupuję w sklepie internetowym www.empati.pl Polecam teraz zaczęły się tam wyprzedaże!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio kupiłam kilka rzeczy w sklepie http://modana.com/pl Sklep jest rzetelny, szybka wysyłka, jakość bardzo dobra no i gdy bluzka nie pasowała zwrot bez problemu. Lubię też Zarę i Mohito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurvvvylka, WON ze spammem SRAAALESA!!! Kurvvvylka, WON ze spammem SRAAALESA!!! Kurvvvylka, WON ze spammem SRAAALESA!!! Kurvvvylka, WON ze spammem SRAAALESA!!! Kurvvvylka, WON ze spammem SRAAALESA!!! Kurvvvylka, WON ze spammem SRAAALESA!!! Kurvvvylka, WON ze spammem SRAAALESA!!! Kurvvvylka, WON ze spammem SRAAALESA!!! Kurvvvylka, WON ze spammem SRAAALESA!!! Kurvvvylka, WON ze spammem SRAAALESA!!! Kurvvvylka, WON ze spammem SRAAALESA!!! Kurvvvylka, WON ze spammem SRAAALESA!!! Kurvvvylka, WON ze spammem SRAAALESA!!! Kurvvvylka, WON ze spammem SRAAALESA!!! Kurvvvylka, WON ze spammem SRAAALESA!!! Kurvvvylka, WON ze spammem SRAAALESA!!! Kurvvvylka, WON ze spammem SRAAALESA!!! Kurvvvylka, WON ze spammem SRAAALESA!!! Kurvvvylka, WON ze spammem SRAAALESA!!! Kurvvvylka, WON ze spammem SRAAALESA!!! Kurvvvylka, WON ze spammem SRAAALESA!!! Kurvvvylka, WON ze spammem SRAAALESA!!! Kurvvvylka, WON ze spammem SRAAALESA!!! Kurvvvylka, WON ze spammem SRAAALESA!!! Kurvvvylka, WON ze spammem SRAAALESA!!! Kurvvvylka, WON ze spammem SRAAALESA!!! Kurvvvylka, WON ze spammem SRAAALESA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio kupowałem żonie bieliznę na urodziny. Nie znam się na tym , ale na szczęście dostałem poradę i udało się kupić coś fajnego :D Polecam firmę Alles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×