Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła kosmetyczka

Najlepsze studium kosmetyczne we Wrocławiu?????

Polecane posty

Gość przyszła kosmetyczka

Witam proszę o podawanie adresów, pisanie opinii, o najlepszych ,oraz o tych najgorszych szkołach kosmetycznych (studium) najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spagetti i pizza
masz na imię Ewa prawda:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła kosmetyczka
ale na drugie mam Ewa:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mk Caffeegraveegrave
tez bylabym zainteresowana :) o troche informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła kosmetyczka
Słyszałam o szkole na ul słubickiej to szkoła Marzeny Daleckiej.Czy ktos miał styczność z tą szkołą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła kosmetyczka
Najbardziej interesuja mnie opinie osób które wiedzą coś na temat szkół kosmetycznych ,ponieważ jak wiecie te szkoły wiele kosztują więc chciałabym wybrać najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła kosmetyczka
Czy jest tu ktoś???????????/halo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia100587
Ja polecam szkole na ul. Nowowiejskiej jest to naprawde dobra szkola, nie brakuje takiego sprzetu jak mikrodermabrazja czy frezarka do stop, swietne warunki do nauki, szkola pracuje na najlepszych marach kosmetycznych np firmy babor czy LD, no i trzeba sie rowniez bardzo duzo uczyc a najbardziej na pierwszym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co zdecydowalas sie juz
? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wybrać
Hej wszystkim! Ponawiam temat- pomóżcie Dziewczyny jakie studium wybrać? Dużo czytałam ale sama nie wiem już. Kto z Was wie coś o szkole Żywirskiego? Ile taka szkoła kosztuje (chodzi mi o cały rok nauki) I w ogóle da sie je zdać? Będę wdzięczna za każdą odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
intersuje masaż linfatyczny i inne techniki prosze o odp.chcę iść na dobry kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja już koncze szkołę studium policealne Novum na kosmetyce super kadra nauki ful program jak na studiach duzo idzie sie nauczyć tagze szczerze polecan Novum ul prosta to krzyzówka grabiszynskiej i placu legionów. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszkaaa
Ja też chcę pójść na szkolenie do Pani Aleksandry Góreckiej. Siostra bardzo mnie namawia ;) Mówi, że jeśli takie szkolenia mnie interesują to tylko tam ;p Bo ona jest fryzjerką i sama szkoliła się w tym miejscu :) Może warto spróbować? Co dziewczyny? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kończyłam w NOVEJ na ul. Oławskiej i jestem zadowolona. Niektóre laski z grupy miały nawet pracę tam gdzie miały praktyki. Ja dostałam trochę po znajomości, ale dobrze sobie po tej szkole radzę jako kosmetyczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W stolicy jest Beauty lux, tam do zawodu przygotowują, ale niczego nie zrobi się natychmiast. Ja doszłam do wszystkiego właśnie szkoleniami, w tym momencie jestem na naprawdę wysokim poziomie, a przede wszystkim zrealizowałam wszystkie cele. Da się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oławska 4
Szkoła NOVA Centrum Edukacyjne - NABÓR TRWA CAŁY ROK !!! U nas wszystkie kierunki. Szkoły policealne, medyczne, liceum, gimnazjum i kursy! Nie utworzył Ci się kierunek- Przyjdź do nas! ul. Oławska 4, Wrocław www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgorzata90
Potwierdzam, nova jest cudowna <3 kosmetyka na wspaniałym poziomie, produkty profesjonalne, atmosfera bardzo koleżeńska :) nowe pracownię poprawiły nam bardzo komfort nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed wizytą w salonie kosmetycznym sprawdź, czy salon posiada autoklaw. Tylko sterylizacja w autoklawie daje 100% gwarancję posiadania higienicznych narzędzi do zabiegów kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux - tam się uczysz zawodu. A studium kosmetyczne można traktować w kategoriach zdobywania papierka. Niczego wielkiego się tak nie dowiecie, bo takie szkoły nie są nastawione na praktyczny rozwój, tylko bardziej właśnie na zapewnianie papierków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie we Wrocławiu, ale dobry ośrodek - Lukomades. Brałam udział w kursach beauty i jestem bardzo zadowolona. Szkolenia były bardzo dobrze przygotowana, kadra widać że ma duże doświadczenie w branży i potrafi przekazać swoją wiedzę. Polecam bo naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyija

A ja ze swojej strony polecam szkołę policealną we Wrocławiu Nova Centrum Edukacyjne. Nie dawno skończyłam naukę. Naprawdę mają super pracownię. Podczas nauki miałam zapewnione kosmetyki. Sala bardzo fajnie wyposażona, dostępne były sprzęty. Zostałam świetnie przygotowana do egzaminu zawodowego, który też zdałam. Polecam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kursy kosmetyczne

Szanowni Państwo,

Plus Edukacja Wrocław zaprasza na profesjonalny kurs: przedłużania i zagęszczenia rzęs metoda 1:1,  2:1, 3:1, oraz aplikacja rzęs metoda 2D, 3D

Nasze kursy rozpoczną się w grudniu 2019 r.

Stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego też kursy odbywają się pod czujnym okiem naszej wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej, cieszącej się wieloletnim  doświadczeniem w dziedzinie zarówno medycyny estetycznej jak i kosmetologi. 

Wszelkie szczegóły wraz z cennikiem znajdziecie Państwo na naszym  FB Wrocław,  ZAPRASZAMY

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kursy kosmetyczne

Szanowni Państwo,

Plus Edukacja Wrocław zaprasza na profesjonalny kurs: przedłużania i zagęszczenia rzęs metoda 1:1,  2:1, 3:1, oraz aplikacja rzęs metoda 2D, 3D

Nasze kursy rozpoczną się w grudniu 2019 r.

Stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego też kursy odbywają się pod czujnym okiem naszej wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej, cieszącej się wieloletnim  doświadczeniem w dziedzinie zarówno medycyny estetycznej jak i kosmetologi. 

Wszelkie szczegóły wraz z cennikiem znajdziecie Państwo na naszym  FB Wrocław  ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×