Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sentymentalna Monika

Najlepsze tabletki na odchudzanie, jakie?

Polecane posty

Gość Sentymentalna Monika

Hej dziewczyny jakie tabletki na odchudzanie możecie polecić? chodzi mi tylko i wyłącznie o wypowiedzi osób, które coś obecnie stosują!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swoje znalazłam na chudzianka.pl u mnie działały bardzo dobrze. Ograniczyły apetyt i "napełniły" żołądek. Ale nie oszukuj się bez ćwiczeń daleko nie zajdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fargotka
Hej Dziewojki :* Ja korzystam teraz osobiście z slimcei o muszę wam powiedzieć że efekt zażywania tego plusik dobra dietka i małe ćwiczonka jest gwarantowany :) schudłam już sobie 6,5 kg :) a ciągle jebiore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaTypka
Nie mogę powiedzieć złego słowa o slimcea, cieszę się bardzo że na nie trafiłam, pomogły mi schudnać i przy moich postanowieniach na temat diety i uprawiana sportu. Biorąc je zmusiłam się do tego :) po 3 miesiącach schudłam 11kg, diete już sobie teraz podarowałam a sporty hmmm... polubiłam :) Zastanwiam się czy sobie jeszcze jednej kuracji nie kupić, powrócić do diety i osiągnąć w końcu wymarzone 49 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna1987
Hej, dziewczyny jaki suplement możecie mi polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowana1
Grażynko, jeżeli szukasz czegośsprawdzonego to polecę Ci zapewne jak większośc osób slimcea, mogę Cie zapewnić o działaniu tego preparatu bo sama z niego korzystałam, 3 misiące i bang 9 kg mniej :) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KropelkaWarszawa
Kiedyś brałam jakieś tabletki których nazwy nie pamiętam ... jak tylko przestałam brać to od razu efekt jojo niestety... to było około 5 lat temu.. od tamtej pory nie wzięłam już żadnych innych tabletek na odchudzanie , dużo ruchu oraz MAŁE porcje jedzenia - to moim zdaniem droga do sukcesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veteranka
Nie można uogulniać wszystkich suplementów biorąc tylko jeden ehhh. Brałam Slimcea jestem już 2 miesiące po skończonej kuracji i nie mam żadnych efektów ubocznych, a schudłam 9 kilogramów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
veteranko gdzie kupowałaś slimcea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veteranka
Kupowałam ją na piekna24.pl :) ale koleżanka powiedziała mi że widziała ją też na allegro :) udanych zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JenyM
Należę do osób które średnio wierzą w efekty tabletek odchudzających, ale slimcea moge polecić. Kupiłam tylko miesięczną kuracje bo zależało mi nazrzuceniu 5 kilogramów. I właśnie tak się stało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egrra
Ja stosuję figurę extraslim na spalanie tkanki tłuszczowej. Daje dobre efekty, ma dobrą cenę i jest w 100% naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johhhanka2
To musze Wam powiedziec ze ja teraz ważę 77(dziesiejsza waga) czyli razem schudłam 13 kg od 15 grudnia,z czego na przełomie lutego i marca zjadłam dwa opakowania TLF. Rewelacja jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kondoreczka
Na mnie zadziałała slimcea, efekt jest taki że po skończonej już trzy miesięcznej kuracji, ubyło mi 11 kilogramów, i teraz waże 51 :) bardzo się z tego cieszę, szczególnie że zawsze miałam problem z zrzuceniem kilogramów,a tu nagle taki niesamowity efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samosia90
Obecnie stosuję Foreverslim.Brałam dwa miesiące i schudłam 10 kg potem niestety zabrakło mi ostatniego opakowania.Teraz zamierzam dokończyć kurację do zrzucenia mam tylko 4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicja90
Jestem po skończonej kuracji slimcea :) zrzuciłam podczas jej 13 kilo i nie miałam przy tym żadnych efektów ubocznych, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie slim fast na spoko :) www.youtube.com/watch?v=fM3i2-hdbiQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grymcicica
Właśie zaczełam kuracje slimcea :) czytając komentarze namówiliście mnie na ten prudukt :) zobaczymy jakie będą tego efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama biorę slimcea i efekty są bardzo przyzwoite, po 2 miesiącach zrzuciłam 6 kilogramów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celinka2014
Brałam slimcea, super efekt nie spodziewałem się aż takiego. Mianowicie w okresie 3 miesięcy udało mi się schudnąć 11 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście stosowałam na odchudzanie tabletki slimcea, i bardzo się ciesze że na nie trafiłam, dzięki nim schudłam 9 kilogramów, i to w bardzo ekspresowym tempie 3 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimcea to naprawdę rewelacyjnie działającu suplement na odchudzanie, stosując go nie miałam żadnych efektów ubocznych i sporo schudłam przez ten 3 miesięczny okres kuracji bo 12 kilogramów, miałam przy tym sporo ruchu i diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natrętna80
Heh, i tym oceniasz że tabletki nie działają? Ja tam nie zauważyłam żeby wyglądało to na pisane przez jedną osobę. Sama jestem w trakcie kuracji slimcea, i muszę Cie niestety zasmucić ale te tabletki działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze znajdą się czepialskie mendy, co to mają czasu pełno i im się nudzi, to wypisują. Brałam slimcea, i wiem że jest skuteczna, i wierze wszystkim komentarzam, bo wiem jak odmieniłam mój wizerunek, teraz nie wstydze się pójść z dziećmi na basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celinkuśś
Chyba usuneli ten komentarz o którym wspominałyście i dobrze, takich ludzi powinno się pozbawić internetu , sama stosowałąm slimcea, i jak ktoś piszę o niej durnoty że szkodliwe substancje itp to aż mnie krew zalewa, i odrazu widać że takie osoby nawet nigdy na oczy slimcea nie widziały, mi przyniosła naprawdę fajne efekty, schudłam prawie 10 kilogramów, i teraz nie wstydze się swojego wyglądu, przez to co slimcea mi dała zawsze będe ją bronić z całej siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻonaHuberta
Ja stosowałam slimcea, nie wiem nic o innych środkach tego typu bo to był mój pierwszy wybór, i bardzo trafny, komentarze typu że takie rzeczy nie działają, w ogóle nie są trafny przynajmniej w kwestii slimcea, jest wręcz na odwrót, ten suplement zadziałał na mnie wyśmienicie :) miałam 3 miesięczną kuracje i dzięki temu schdłam 12 kilogramów, tak tak miałam diete i ćwiczyłam. ale bez slimcea i tak nie osiągnełabym takiego efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannka34
ja postawiłam na suplement 2 be slim ponieważ przekonał mnie jego w pełni naturalny skład, bogaty w witaminy i wspomagający metabolizm, oczywiście nie poprzestaję jedynie na tych pastylkach a po prostu ćwiczę i ruszam się gdy tylko mam wolny wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka32
Jak dla mnie i moich znajmomych koleżanek które kiedyś miały nadwagę, najbardziej skuteczna jest slimcea, naturalny i jawny skład, to przmówiło nam do rozumu kiedy wybieraliśmy suplement, i jakże wybór był trafny, super skuteczna jest slimcea, biegałam, miałam diete i brałam te tabletki efekt taki że waga pokazuje mi 9 kilogramów mniej i to w 3 miesiące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka86
Slimcea, naprawdę dobrze działający suplement na odchudzanie, nie mam najmniejszego problemu z jej działaniem, żadnych efektów ubocznych, same korzyści mi przyniosło stosowanie tego preparatu ;) w ciągu 3 miesięcznej kuracji schudłam lekko ponad 9 kilogramów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×