Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lewis

najlepszy chirurg plastyk od nosa?

Polecane posty

Gość lewis

hey kochani kto zna dobrego plastyka od noskow ? jest jakis dobry w trojmiescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aoslomandina
tez chce znac jakiegos dobrego. I najlepiej tak Lodz albo Poznan. !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleinenn
Zdecydowanie dr Skupin z Poznania i dr Szczyt z Warszawy. Robią najlepsze nosy, widziałam mnóstwo nosów tych chirurgów, u tego pierwszego sama operowałam nos pół roku temu i z mięsistego, krzywego kulfona, wiecznie zatkanego zrobił mi mały, zgrabny nosek, którym oddycham w pełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina0053
Do MLODA . Ja również bardzo proszę o fotki przed i po , byłabym bardzo wdzieczna ,jestem zapisana na konsultacje do lek.med. Roberta Małka czytałam same dobre opinie na jego temat w necie ale jest tylu chirurgów ze człowiek głupieje i sama nie wiem czy dobrze wybrałam , a gdybym zobaczyła jego dzieło czuła bym sie pewniej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina0053
w sumie to jeest mi obojętne .chodzi mi o ładny nosek :) ale było by miło w okolicach krk lub podkarpacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina0053
A Ty mrówka przed czy po operacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karina:) Ja jestem przed, miałam mieć w tamtym roku w Katowicach ale przestraszyłam się opini na temat pana doktora i zrezygnowałam. Ja już nie wiem gdzie iść. Jestem z okolic Krakowa. Do dr Małka może się wybiorę tak jak Ty? Daj znać:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u kilku i im więcej się chodzi tym chyba gorzej, bo się nie mogę zdecydować. A im więcej czytam opini w necie tym bardziej się gubię i boję, ze nie wyjdzie, że będzie gorzej po niż przed. Zaszczepiona jestem na żółtaczkę, badania zrobiłam i licho wzięło, bo uciekłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dindi rindi
uciekaj jak najdalej, ja gdybym tylko mogła cofnąć czas na pewno tak zrobiłabym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina0053
Ja sie czuję mrówka dokładnie jak Ty im więcej mysle o tym tym wiecej obaw ze bede wyglądać gorzej niż teraz ,a na poprawki kasy juz nie mam .:( .bólu sie nie boje ,tak bardzo mi przeszkadza mój duży nos ze jestem w staie znieść duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robilam u Dr. Marka Wegrzyna (Wroclaw) w Medic Beauty. Jestem bardzo zadowolona z efektu:-) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina0053
dziewczyny jak wyglada taka konsultacja ? Pan Doktor tylko pooglada mój nochalek i ustalimy co i jak czy tak jak w filmach komputerowo ustala sie wyglad nosa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karina:) jakoś nie możemy się skliknąć:) ja byłam na konstultacji w Katowicach to lekarz obejrzał nos, powiedział że trzeba robić cały czyli w części chrzestnej i kostnek, 8 tys koszt operacji za wizyte wziął 120 zł trwała 5 minut, wypisał badania i kazał zaszczepić się na zółtaczkę. Tyle. Pytam go czy będę miec w końcu mały nos i takie tam a on-tak oczywiście. KOniec wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka!
mrowka mam wrażenie , że generalnie tak wyglądają konsultacje. Moja tez tak wyglądała, zapewnienia, że wszystko bedzie dobrze, a po słyszymy " niestety nie wszystkie wychodzą", może nawet 4 na 10?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaika3
Hej dziewczyny Miałyście już operację nosa u Małka? Ja mam termin na marzec i troche już zaczynam się bac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilavia
A taka opercja na pewno jest u Ciebie konieczna? ;) może wyolbrzymiasz problem i jest on bardziej natury psychologicznej. Pamiętaj, że to: http://toster.pl/tost/248806 to nie jest rzeczywistość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaika3
Hej mrowka Operacje mam 14 marca... A już zaczynam się bać. Dziewczyny czy któras z was miała robiony nosek u Małka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala 56
Cześć. Ja też szukam dobrego chirurga od nosów. Mieszkam na południu Polski i mam trudny nos. Dużo czytam na forum , ale nie mogę sie zdecydować Nie wiem czy dr Mazan czy może dr Skomska. Prosze piszcie swoje opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia >>
znam takiego, ale nie powiem i już! Po co ktoś ma mieć taki nos jak ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Osuch w stolicy :) Robi plastykę nosa ale nie tylko. Najlepiej to z nim się umówić i omówić wszystkie istotne zagadnienia dla Ciebie :) wszystko wyjaśni, omowi i powie co i jak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia ...
i słyszałam, że podobno daje gwarancję, tak mówiły kobitki na targu, czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka44
O jakich gwarancjach mówicie. ŻE dr nie ma porawek. To jaiś cudotwórca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka44
mrowka 79 czemu nie piszesz który to lekarz poświęcił ci tylko 5 minut i skasował120 zł. Ja też trochę orientuję się w temacie bo szukam chirurga na Śląsku aby zoperować mój nos . Przecież to jest skandal za 5 minut tyle forsy . Po co mu zapłaciłaś Nie był to przypadkiem dr Wilgus, który należ do grona partaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia...
a słyszałam jak babki na targu mówiły, że za poprawki bierze kasę? A z tą gwaracją to miały racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evvvvvka
A polecicie lekarzy z warszawy? Wiadomo ze dr. Sczyt ale od kiedy prowadzi program telewizyjny stał się celebrytą i trzeba czekac rok na konsultacje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×