Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pariss

najlepszy krem dla 30+

Polecane posty

Dziewczyny napiszcie jakie kremy używacie. Mam dość suchą cerę i chciałabym rano wstać i widzieć nawilżoną buźkę a nie suchą. Miałam kilka VIchy ale uważam, że sa przereklamowane. Nic nie pomagają. Galenic tez taki sobie , Dermedic jak używam ok, przestanę wszystko wraca. Napiszcie jakich używacie. Czeka mnie za chwilę urlop na słoneczku i nie wiem co kupić żeby tam całkiem sie nie wysuszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuuurczę drogi naprawde....:) zobaczę czy bedzie na wolnocłowym taniej a narazie wypatrzyłam Avene z filtrami. Może ktoś sie wypowiedzieć nt Avene?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss proponuje Ci wejsc na www.wizaz.pl tam wejdz w dzial KWC (kosmetyki wszech czasow) i poczytaj recenzje kobiet :) Wybierzesz cos dla siebie :) Ja zawsze gdy chce kupic jakis kosmetyk sprawdzam opinie kobiet :) Jest wiele bardzo drogich kosmetykow na naszym rynku a sa one beznadziejne! W Polsce kosmetyki vichy sa reklamowane jak jakis exkluzywny towar a za granica stoja na polkach w supermarketach :O Tyle znaczy reklama :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka po 30
Avene są dobre, miałam cicalfate, diacneal, diroseal, antirougers, wszystkie dobre Vichy są faktycznie nic nie warte, a po kremie EL piekla mnie twarz co sie nei zdarza moze ja wypisze kremy z ktorych bylam zadowolona -dax cosmetics seria perfecta z aloesem, z soją, do cery mieszanej z retinolem -bielenda kawior i trufle -garnier lift na dzien -l'oreal do cer dojrzałych -dermedic hydrain --bioderma hydrabio legere, AR -weleda irysowa -dermalibour i ephiteliele -ziaja maslo kakaowe, calma, kozie mleko -olay complete care na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Vichy faktycznie są sporo przereklamowane.U nas tylko w aptece...a za granicą naprawdę można je kupić w supermarkecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bede sie nazywac
ja uzywam PHYRIS SENSITIVE krem na dzien i na noc i tez jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka po 30
nikt sie juz nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9oun
dr Spiller bardzo obrze nawilża inne sie nie umywają nawet Vichy odpada dostępny tylko u kosmetyczki mam teraz sorayę i nie mogę się doczekać, kiedy go skończę, by wrócic do kosmetyków z górnej półki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9oun
jak bedą targi kosmetyczne, to podejdź tam i zorientuj sie co mają a mją profesjonalne kosmetyki których nigdzie nie dostaniesz ostatnio zaopatrzyłam się w parę kremów i mam zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka po 30
co to za firma? ile kosztują kremy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie
co dwa dni - miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka po 30
ale to jaest masc na oparzenia, odmrozenia a my szukamy kremow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9oun
ja je kupiłam do swojego rodzaju cery maska krem pod oczy-firma charmine rose krem pod oczy -leim krem do stóp-gehwol maseczka -mineral from the dead sea i jeszcze jest jakas rewelacja pod oczy składa się z kremu i podkładu pod krem kosztuje około 200 złz firmy gernetic(wystarcza na rok) mam zamiar to kupic, ale ostatnio sobie odpuściłam, bo juz nie miałam kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Na wizażu to mogłabym cały dzień spędzić i czytac opinie :) Narazie jednak pozostaję przy Avene, myślę, że dobrze się sprawdzi przy dużym słońcu bo ma filtry i jest na rozszerzone naczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolisia
POLECAM KREM HYDRATIV FIRMY TOŁPA- super krem nawilżajacy, w ofercie sa też kremy przeciwzmarszczkowe i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta7222010
Witam. Mam sucha cere i potrzebuje kremu na dzien i na noc równiez ale mysle,ze powinien byc osobno kupowany bo dwa w jednym to raczej nie dla mnie. Urzywalam Channoine ale one sa drogie (44 €) wiec potrzebuje porady. Jakie kremy sa dobre i nie koniecznie musza byc tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarymary88
A ja polecam używać wraz z kremem żelu hialuronowego, który wzmocni działanie nawilżające oraz odżywcze. :) A skóra jest po nim gładziutka i promienna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wszelkie kremy Dermedic, do nabycia w aptekach, świetnie działają, a cenowo sa przystępne :) wypróbowałam na sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama6
super jest pharmaceris multilipid po 6 dzieci cera gut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sądzicie o firmie Merino? Słyszałam że ich kremy są na prawdę bardzo dobre i wyróżniają się na polskim rynku ze względu na to, że zawierają lanolinę pochodzącą z Nowej Zelandii. Może się skuszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma 6 dzieci do cery???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie też nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e112
zamiast kremu można też na noc użyć maseczki intensywnie nawilżajacej eva natura. chyba nawet lepiej taka maseczka niż krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monic pysia
najlepszy jest krem z kwasem hjaluronowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzywam bicertyfikowanych kosmetyków ponieważ uwazam ze te naturalne sa lepsze niz wszelkie systetyczne wynalazki. Ostatnio uzywam serii beECO Flosleku. Są to kremy z zawartoscia aloesu, ziół alpejskich i innych wylacznie naturalnych składników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki12
Polecam krem profilaktyka zmarszczek mimicznych 25+, fajna konsystencja, ładny zapach i opóźnia efekty starzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia,
Ja ostanio na targach spotkałam firme ktora wprowadza na rynek naturalne kosmetyki , jeden kupilam na bazie brzozy betuliny dosłownie wspaniały , na naczynka i wspaniale nawilża mój chłopak nawet stosuje po goleniu , moge podac kontakt mailowy na firme ( kontakt@pharmaseal.pl ) produkuja kosmetyki których nigdzie nie kupisz tylko u ich przedstawiciela i produkuja w polsce. Pozdrawiam Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słaska_99
Z własnego doświadczenia polecam serię kosmetyków Nantes THERMA LIQUID. Ta seria jest idealna jeśli chodzi o nawilżenie skóry twarzy, o wzmocnienie jej i odzywienie. Ja jestem bardzo zadowolona i wlasnie tylko tej serii uzywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×