Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pytam was moje drogie

najlepszy krem nawilzajacy

Polecane posty

Gość pytam was moje drogie

jaki? jakie wy stosujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadna z was nie nawilza
twarzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam bardzo suchą skórę
używam: Bambino Dermosan Oliwkowy z Ziaji Nivea Soft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avon Naturals brzoskwiniowy. jak dla mnie super, bo mam mloda cere (mam 19 lat) i nie potrzebuje jakichs wyszukanych specyfikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez dluzszy czas uzywalam kremow Vichy ( bylam w miare zadowolona ) , ale ostatnio w drogerii dostalam probke i pozniej kupilam krem z serii Hydro Harmony Stendhal i po prostu jestem zszokowanaaaaaaaaaaa. Jest fantastyczny !!!!!!!!! Polceam, wydatek niemaly, ale naprawde warto zainwestowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lostka
Jesli chcesz naprawde poprawic nawilzenie skory, a nie pakowac w nia zbedna chemie, to kup sobie apteczny krem Physiogel. Jes bardzo dobry i zawiera minimalna ilosc skladnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyCzek81
moim zdaniem darida jest nalepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec początku
Ziaja oliwkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olik1983
aa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziaja taki brazowy mały bardzo tani bardzo fajny zapach czekolada chyba...juz nawet nie pamietam ... a nie chce mi sie wstać i do łazienki iśc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa pani z daleka
ciekawska, pewnie masz na mysli ziaje masło kakaowe :) tez uzywam ale rzadko Teraz kupiłam Olay Active Hydrating na dzień i na noc, i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziaja krem
masło kakaowe. Super jest a zapłaciłam za niego ostatnio 2,79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Johnsons Naturals Krem intensywnie nawilżający , polecam go, mimo iż to krem na dzieci. Fajnie pachnie, skóra nawilżona przez cały dzień, napięta, jędrna,nie podrażnia. Kosztuje około 10 złotych za 100 ml, jest wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bioderma Hydrabio UV SPF 15, świetny krem, bardzo dobrze nawilża, nadaje się jednak do skóry suchej, dziewczynom z cerą mieszaną nie polecam, dlatego stosuję ten krem na noc. Na dzień mam Dermedic Acne Expert krem intensywnie nawilżający, jak dla mnie rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZoŁzA25
ale takie nawilzajace co nie pozostawiaja nieprzyjemnej warstwy na cerze jak wlasnie maslo.. szukam lekkiego jakiegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakopterkaaa6453
lirene seledynowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im back
Physiogel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekki - no to na przykład merino z lanoliną i witaminami;) Bardzo fajne kremy robią, na bazie naturalnego bogactwa Nowej Zelandii - czyli sama natura;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................dkkdkdkd;;;;;;
Ale zazdroszczę tym dziewczynom które sobie buźki kremują zwykłym kremem Nivea, albo tanimi z Ziaji. Fajnie macie... moja cera jest wybredna, wszystko co do niej używam to ponad 50 zł.... :/ nic innego nie toleruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie zwykły nivea
jest zbyt tłusty i ma zbyt gęstą konsystencję. Ale z niedrogich kremów bardzo podpasował mi krem z rossmanna nadzień rival de loop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnaaaamaaarijjaa
aa ultra nawilzanie- poczytaj opinie na wizazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z apteki: Cethapil jest to co prawda emulsja do mycia twarzy jednak jakoś sie nie mogę przekonać do mycia tym twarzy- ale za to stosuje jak krem. Po umyciu twarzy biore odrobinkę na dłonie i wcieram. nadmiar trzeba zetrzeć wacikiem, lepiej jednak zastosować tyle zeby nie było nadmiaru:) świetnie nawilża, jest delikatny (podobno mogą go stosować alergicy, niemowlęta itd - nie wiem, nie jestem ani jednym ani drugim:) mam mieszaną cerę- nie zapycha porów, ale stosowany ma dzień w miejscach gdzie nie ma mocnego przesuszenia powoduje błyszczenie, zatem stosuje tylko na noc, ale po kilku użyciach nie potrzebuje dodatkowego nawilżenia w dzień. wyprowadził moją buzię z paskudnego łuszczącego sie pancerza po silnych lekach antytrądzikowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwtaphil emulska lub
Oilatum krem specjalny. Najlepsze do bardzo suchej i wrazliwej skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwtaphil emulska lub
Cetaphil*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli miałabym wybierać najlepszy krem, to zastanowiłabym się nad marka Merino. Mają bardzo fajne kosmetyki nawilżające, krem z lanoliną, witaminami i filtrem jest naprawdę świetny, reszta można go teraz kupić w Polsce - z tego co wiem, to maja te kosmetyki na aanatural.pl Na mój gust opłaca się sięgnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funka18
cały czas przerabiam różne kremy i ciągle nie mogę znaleźć idealnego.. :/ teraz kupiłam w aptece nektar nawilżający sanflore i na razie jest ok. tzn skóra jest nawilżona i matowa, ale po całym dniu płynę. może dlatego że mam skórę mieszaną z tendencją do przetłuszczania się. fajny kosmetyk, bo nie ma parabenów czyli tych substancji konserwujących różne składniki w kremie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka155
CETAPHIL DERMOPROTEKTOR -REWELACJA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensai23
A wiecie co, używałam już Loreala, ziaji, nivea, dove, olay itp... Ostatnio wzięłam na mazury jakiś tani krem Celia (ok.4 zł), kupiłam w Rossmanie i jestem ZACHWYCONA!! Najlepszy nawilżający krem jaki mialam kiedykolwiek!! Mogę wstawić linka jak chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×