Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zadowolona----

najlepszy plyn do higieny intymnej!!!!

Polecane posty

Gość zadowolona----

ja uzywalam z apteki taki rumiankowy, pozniej lactacyd, ale mowie Wam, najlepsze jest zwykle szare mydlo! umylam sobie szarym mydlem raz i cudowny efekt! polecam wam szare najzwyklejsze mydlo ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osoba bez zaproszenia
a na czym polega ten cudowny efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosioroszec
na tym że myje sie raz w miesiącu buahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochod faceta
kazde mydlo zawiera kwas ktory jest tym owym zwiazkiem myjacym bo rozpuszcza pierwsza warstwe naskorka... moja ciipa nie jest tak usyfiona bym miala z niej cokolwiek sciagac z naskorkiem. dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od dawna stosuję nivea
intimate czy jakos tak i jestem bardzo zadowolona. szarym mydłem bym sie nie odwazyła już po tym jak chciałam zaoszczędzić i odstawiłam nivea na rzecz szarego mydła i wylądowałam w szpitalu z ostrym zapaleniem gruczołu bartolina. potem sprawdzałam laktacyt ale to gówno jakich mało:o i wróciłam do nivei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mydlo ma odczyn obojetny, plyn do higieny intymnej odczyn zasadowy - jak miejsca intymne - dlatego powinno sie stosowac spcjalne plyny przeznaczone do tej higieny a nie mydlo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mydło szare jest super ja stosowalam po porodzie i jak mialam grzyba teraz Nivea, ziaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona----
no to czemu po szarym mydle jest mi lepiej>>?? szare mydlo - bialy jelen, jest bez zadnej chemii ,bez zapachu a w tych plynach intymnych dodaja zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona----
wlasnie, po porodzie tez zalecaja mysie szarym mydlem ;ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona----
no, czyli okazuje sie, ze te plyny nie sa wcale takie dobre, najlepsze jest szare mydlo, dobrze, ze zaczelam go uzywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgugfxkjhfl
Dla mnie Ziaja jest super. Jest duży wybór płynów, są niedrobie i delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariuzo
w gruncie rzeczy różnorodność jest tak wielka, że łatwo dostać zawrotu głowy.... ja gdy przeglądam różne produkty biorę poprawkę na markę http://www.okazje.info.pl/zdrowie-i-uroda/higiena-intymna/ takiego lastacytu nigdy wcześniej nie znałam...a Nivea czy Ziaja - marki znane, sprawdzone i sprawdzające się w wielu okolicznościach - także tych związanych ze skórą. Osobiście stosuję kosmetyki, które mnie nie drażnią i gwarantują komfort. W moim przypadku sprawdziła się Ziaja http://www.okazje.info.pl/ceny/ziaja/zdrowie-i-uroda/higiena-intymna/ pewnie dla innych będzie to coś innego, ale myślę, że każdy musi tu dostosować żel czy mydło do własnych potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola_23
Ja od dawna używam cleanica, teraz nawet czesciej chusteczek i nie mam najmniejszych problemów z podraznieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka166
ziaja jest calkiem w porzadku, bardzo dlugo uzywalam (i nadal uzywam) ale trafilam na cos lepszego :) a uwierzcie mi ze lubie eksperymentowac z takimi kosmetykami, mianowicie locherber plyn do higieny intymnej, szwajcarska firma i naprawde super jakosc, uzywam innych produktow tej firmy i moge smialo polecic, gwarancja zadowolenia, podpisuje sie pod tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durasex
kwas siarkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady gadżet
&Poliszsiesama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jauhnhdn
co wy opowiadacie. poczytajcie więcej na ten temat. nie należy stosowac plynów do higieny intymnej. a już na pewno nie robić irygacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata..
ja lubie ten z SORAYA dobry jesti ladnie pachnie coć najlepsze jest szre mydło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy pochwa ma odczyn zasadowy? :D i od kiedy mydlo ma odczyn obojetny? No pierwsze slysze :D Plynow do higieny intymnej sie nie uzywa - jak wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ennika
Jesli pojawia sie u Was taki problem to ja polecam zastosowac w przypadku pieczenia i upławów globulki Hexagyn duo. Mnie w takich intymnych problemach bardzo pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chcecie to sie smiejcie, ja uzywam jedynie czystej wody do podmywania, raz na jakis czas zaparzam ziola. Nie ma ani przykrego zapachu ani podraznien a tym bardziej chorob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plivafem F dla dziewczyn z często nawracającą grzybicą. Stosuję od pół roku, zaczęłam równolegle z antybiotykiem, pod koniec antybiotyku brałam doustnie probiotyk, teraz tylko ten płyn - grzybicy nie widziałam już dawno :) a miałam z nią wcześniej problem przez 5 lat... Polecam naprawdę. Plivafem B tez jest dobry, ale działa przeciwbakteryjnie i mam wrażenie, że mnie akurat podrażnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamerrka
Ja też lubię w ziołach się wymoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy możecie polecić jakiś płyn z tych http://www.superkoszyk.pl/pol_m_dla-niej_Higiena-Intymna_Plyny-i-Zele-164.html Do tej pory używałam płynu Ziaja, niby wszystko ok, ale wydaje mi się, że mogłoby być lepiej. Nie chciałabym ryzykować z niczym, bo potrzebuję czegoś naprawdę delikatnego i tutaj Ziaja faktycznie sprawdzała się bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żel podprysznic firmy Fitomed, dobre też są facele z rossmanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam ,że zwykłe szare mydło " biały jeleń " jest najlepsze,polecił mi ginekolog i od paru lat nie mam kłopotów w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×