Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Carusa

Najpiękniejsze arie operowe

Polecane posty

Gość Carusa
"Caruso"* Tu, gdzie lśni morze A wiatr mocno wieje Na starym tarasie Przy Zatoce Sorrento Mężczyzna objął młodą kobietę A ona zaczęła płakać Opanował swój głos I wznowił swoją pieśń: Ref.: Z całego serca życzę Ci szczęścia Lecz teraz dobrze o tym wiem, Teraz ta miłość jest dla mnie łańcuchem Który osłabia w żyłach moją krew Zobaczył światło na horyzoncie Pomyślał o nocach w Ameryce Lecz to było tylko światełko ze statku I biały blask lśniącej podłogi Poczuł smutek w muzyce Wstał od fortepianu Ale gdy zobaczył, jak księżyc wyłania się spod chmur Dla niego nawet śmierć wydała się słodsza Spojrzał w oczy młodej kobiecie W te oczy, turkusowe jak morze A wtedy nagle łzy ustały A on poczuł się, jakby zaczął tonąć Ref.: Z całego serca życzę Ci szczęścia Lecz teraz dobrze o tym wiem, Teraz ta miłość jest dla mnie łańcuchem Który osłabia w żyłach moją krew Moc opery Gdzie każdy dramat jest fałszywy Wśród makijażu i gestów Możesz stać się kimś innym Ale te oczy, które cię obserwują Tak głęboko i prawdziwie One sprawiają, że zapominasz słowa Wprawiają w zakłopotanie twe myśli Wtedy wszystko staje się małe Nawet te noce w Ameryce Obracasz się i widzisz swoje życie Niczym ten blask lśniącej podłogi Życie się kiedyś skończy, to prawda Ale on wcale o tym nie myślał W tym momencie był szczęśliwy I kontynuował swoją pieśń: Ref.: Z całego serca życzę Ci szczęścia Lecz teraz dobrze o tym wiem, Teraz ta miłość jest dla mnie łańcuchem Który osłabia w żyłach moją krew Z całego serca życzę Ci szczęścia Lecz teraz dobrze o tym wiem, Teraz ta miłość jest dla mnie łańcuchem Który osłabia w żyłach moją krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej koliber , zmieniłas repertuar bo inne przeboje sie wyczerpaly ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carusa
Va pensiero Leć, myśli, na złotych skrzydłach; Leć, odpoczywając na górach i pagórkach, tam, gdzie powietrze napełnione delikatnością i ciepłem, słodkim aromatem ojczystej ziemi! Powitaj brzegi Jordanu, zburzone wieże Syjonu. O wspaniała utracona ojczyzno! Drogie, fatalne wspomnienia! Złota harfo dawnych proroków, czemu milczysz wisząc na wierzbie? Obudź pamięć w sercu, opowiedz o minionych czasach! Niech zabrzmi twój jęk, tak gorzki, jak los Jerozolimy, niech Bóg obudzi w tobie melodię, która da nam siły cierpieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carusa
O sole mio Jakże wspaniałe słońce jest o wschodzie, Czyste powietrze, ptaków śpiew dokoła. Pierwsze promienie tańczą już po wodzie. Jakże wspaniałe słońce jest o wschodzie! Ale jest słońce jeszcze jaśniejsze: Promienny uśmiech na twarzy twej. O słońce, o słońce moje Promienny uśmiech na twarzy twej.  Gdy noc nastaje i słońce zachodzi, Ze smutkiem żegnam gasnące promienie I pod twym oknem czekam w swojej łodzi, Gdy noc nastaje i słońce odchodzi. Wiem, że jest słońce jeszcze jaśniejsze: Promienny uśmiech na twarzy twej. O słońce, o słońce moje Promienny uśmiech na twarzy twej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carusa
zaczepiasz mnie gościu :) nie jestem Kolibrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba car-Usa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carusa
żaden car Usa jestem Carusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś, jesteś, mało rozgarnięta :D a czy koliber to nie ja pytałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carusa
co za przenikliwość, nie wiem czy już mam podziwiać niegrzecznego gościa czy jeszcze wstrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carusa
Toreador Oto już ucichła wrzawa, zamilkli wszyscy wkrąg, niejeden z trwogi zbladł Głuche milczenie wtem na arenie, wzbiła się kurzawa dziki zwierz wypadł zza krat! Rogów cios i koń zraniony, na piasku leży razem z nim pikador padł Ah! brawo krzyczy tłum podniecony jeszcze jeden cios i zwierze znów pędzi jak wiatr! Potrząsa łbem ta bestia dzika przed siebie gna swój ślad spienioną znacząc krwią Zamarł tłum serce strach przenika teraz okaż dzielność swą A więc do boju, a więc, a więc a… Śmiało do boju Toréador, chwyć w dzielną dłoń, groźną swą broń Pomnij że piękne dziewczę w chwili tej, czule z dala spoziera Miłości pragnąc twej, miłości twej, miłości pragnąc twej Pomnij że piękne dziewczę w chwili tej, czule z dala spoziera Miłości pragnąc twej, miłości twej, miłości pragnąc twej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swietne car-USA , a ta kretynka nie załapała :D jeśli to nie koliber to kolejna jakaś nierozgarnięta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carusa
wcale nie świetne, a ty ... wydajesz opinię o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×