Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SLOWIANSKA URODA

najwecej najpiekiejszych modelek to dziewczyny slowianskie nie latiny!

Polecane posty

Gość SLOWIANSKA URODA

najwecej najpiekiejszych modelek to dziewczyny slowianskie nie latiny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauwazcie ,ze najwiecej najpiekniejszych modelek a swiecie to dziewczyy ze slowianska uroda,:ROSJAKI-Polki-Ukrainki, a nie latiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co durniu myślisz, że zaczne to sprawdzać? Zacznij rzucać nazwiskami to pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TERAZ MODA na jasna mleczna rożana skore ,a nie juz jak kiedys moda na skore SRACZKA,kupa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda ale niestety polek się nie tyczy:/ tylko rosjanki i ukrinki. Byłem kiedyś w odessie...szok po prostu...takie lachony...piękne długi włosy, długi nogi, szpilki po kilkanaście cm. I ten ich temperament...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pojechałem do Warszawy to też sie dziwiłem ile tam jest ślicznych kobiet z klasą. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KAZDA MOZE miec dlugie wlosy ... a i lade dlugie wlosy dodaja wiele urody...WLOSY niezadbane odieraja wiele urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie najwiecej najpiekniejszych znanych modelek to z krajow slowianskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w warszawie??? LOL pracowałem tam 3 lata, pracę miałem bardzo dobrą, własny gabinecik spokój, ale miasta znieść po prostu nie mogłem, paskudne jest. A laski bardzo mocno przeciętne, te w odessie to kompletnie inna liga, 99% polek by nawet nie umiało chodzić na takich obcasach jak one tam śmigały. A włosy może i każda może, ale w takim razie czemu nie ma? Rosjanki piękne włosy do pasa, a polski jakieś biedna szare ogonki jeszcze pozwijane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety, polki przy rosjankach to kaszaloty:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rosjank sa cwane niezle potrafia okrecic faceta a i wccale nie sa wszystkie takie ladne a wyieraja bogatych facetwo i poznniej wszystko maja ,cwane przyszlosciowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupota zapuszczac specjalie takie wlosy do pasa ,, takie n ie wygodne,,tylko dla facetow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mysle. Szkoda, ze zadna slowianka nie wygrywa konkursow Miss. Od lat kroluja poludniowe kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez sprawdzalam rozne konkursy Miss Swiata, International, Universe na Wikipedii. Prawie nigdy zadna Slowianka nie wygrala. Raz chyba Rosjanka, cztery razy kobiety z Polski. Reszta to Wenezuelki, Indie i inne brzydactwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak jakieś ćwoki bezguścia głosują to nie wygrała, jeszcze trochę chiapaci się rozprzestrzenią i miss będą wygrywać kobiety w burkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, ale biedne te kobiety w burkach. One nie moga rozejrzec sie za nie -muzulaminem. Ich mezczyzni za to moga ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john7666
Moze i slowianki nie wygrywaja w Miss, ale wygrywaja gdzie indziej :) Jest taki portal turystczny, gdzie glosowali ludzie z calego swiata na najpiekniejszee kobiety . Na pierwszym miejscu sa Polki !!! Gratulacje dla Was Panie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To serwis podrozniczy -Girlsonmap , oglosil ze najpiekniejsze kobiety zyja W polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgoooos
Tak, kobiety z Polski sa najpiekniejsze. Niestety , ale jako kraj figurujemy na ostatnim miejscu :((( (dla pocieszenia to razem z 5 innymi krajami) Poniewaz dodali tez atrakcyjnosc Polakow i wyszlo to co wyszlo. Nie wiem czemu nikomu oni sie nie podobaja?Przeciez nie sa znowu najgorsi? Widzialam mezczyzn z innych krajow i niektorzy byli brzydsi nawet niz Polacy, wiec nie rozumie czemu nikt na nich nie zaglosowal :( ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan1968
Moze i Polacy nie sa seksowni , ani atrakcyjni, ale za to maja dobre serca i na to kobiety powinny patrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Micromusic Takiego chlopaka - byle nie Polaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesada z tymi Polkami czy słowiankami, To bardziej wymyusł samych Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koles wyzej glupi jestes ,zobacz jakie modelki na okladkach wybiegach sa najardziej znaane ? SLOWIANKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ad rem przykłady proszę. Tak to do rana możesz wypisywać o słowiańskiej urodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też byłem w odessie i potwierdzam, przy tych dziewczynach polki to 3cia liga co najwyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z USA
Ja mam ogromne powodzenie i kobiety mnie biora za poludniowca , nie wkladajcie wszystkich Polakow do jednego wora pt,, buraczane ryje " !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiony2
Mnie biora za Hiszpana i nie moge odpedzic sie od kobiet. Kazda chce sie ze mna umowic. Nie wiem co za glupek wymysla te rankingi urodowe , ze Polacy niby nie sa atrakcyjni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slowiankaaaaaaaaaaaaaaa
Zrozum , ze dla bogatej Europejki , Amerykanki , czy swiadomej Polki , Polacy sa towarem wybrakowanym. Stad te wyniki w ankietach. Zjezdzaj na Ukraine , to moze ktos Cie zechce tam. Ukrainki nie maja szans wielkich u Amerykanow, wiec Polaka zechca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbrew obiegowej opinii modelka nie musi być ładna. Ma mieć charakterystyczną urodę albo pasować do koncepcji projektantów.Ewentualnie obydwa kryteria. Czy nałożyłbyś większość strojów z których zasłyneli projektanci . Oni wyprzedzali epokę, obrazowali trendy, wyznaczali nadejście nowych trendów. Wygląd modelek również może wyznaczać takie trendy jeśli chodzi o figurę. Jednak istotna jest charakterystyczna uroda. Czy Gemma Ward ma słowiańską urodę. Ma jasne włosy i karnację, ale jest z Australii. Ma jednak charakterystyczną urodę i ma coś w sobie moim zdaniem. Dyskutuj merytorycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze zadna Ukrainka nie wygrala konkursu urodowego, chociaz one nie sa znwu brzydkie. Moze to dlatego, zeglosujacym zle sie kojarza? Sa one na pierwszym miejscu w zachorowalnosci na Hiv. Pisalo o tym , w polskiej gazecie w Chicago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×