Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nakładki na siedzenie w samochodzie

Polecane posty

Gość gość

Czy to cokolwiek daje? dużo jeżdżę i siedzący tryb daje się we znaki. myślałam o zakupie takiej nakładki na fotel ale czy to cokolwiek daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dają, i to dużo, też bardzo dużo czasu spędzam w samochodzie,w trasie i taka nakłądka to mega ulga dla kręgosłupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiałem się o jakie nakładki może chodzić. I już dzięki wymienionemu w poście producentowi/dystrybutorowi NIEPOTRZEBNYCH NIKOMU śmieci zostałem doinformowany. Tą KRYPTOREKLAMĘ badziewia rozbili przynajmniej na 3 posty :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z tej firmy kulik system mam nakładkę na krzesło. Jest rewelacyjna. Super odciąża mój kręgosłup. Myślę, ze tego typu i do samochodu będzie dobra. Niestety kierowcą nie jestem, więc nawet takiego produktu nie potrzebuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co to ma niby dać ta nakładka?:) Chyba tylko w ruskim trolejbusie pancernym znalazłoby to zastosowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Ja z tej firmy kulik system mam nakładkę na krzesło. Jest rewelacyjna. Super odciąża mój kręgosłup. Myślę, ze tego typu i do samochodu będzie dobra. Niestety kierowcą nie jestem, więc nawet takiego produktu nie potrzebuję <<< Czy Wy - PIERD_LENI SPAMERZY nie widzicie, że używacie zupełnie innego języka, niż normalni ludzie? Jesteście TAK DURNI, że nawet nie chce się Wam odejść od tekstów reklamowych i całe ich fragmenty zamieszczacie w swoich postach. To jest ŻENUJĄCE :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszkowa_girl
Ja używam nakładki wypełnionej węglem aktywnym dzięki temu mogę do woli pierdzieć w fotel i bąki nie gromadzą się w nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam to
Dnia 21.10.2014 o 15:31, misio1 napisał:

Zastanawiałem się o jakie nakładki może chodzić. I już dzięki wymienionemu w poście producentowi/dystrybutorowi NIEPOTRZEBNYCH NIKOMU śmieci zostałem doinformowany. Tą KRYPTOREKLAMĘ badziewia rozbili przynajmniej na 3 posty :D.

Słaby wist

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×