Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Naleśnikowe inspiracje

Polecane posty

Gość gość

Moje dzieciaki uwielbiają naleśniki. Szukam inspiracji jak je robić inaczej, z czym podawać. Jak je robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podaje nalesniki z rozpuszczoną czekoladą i bananem :) uwielbiam :) a żeby nalesniki były jeszcze bardziej puszyste zawsze dodaje do ciasta Piwniczankę :) zawsze i tak mam ją w domu, bo to moja ulubiona woda, więc naleśniki też mogą na tym skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam nalesniki, mogłabym je jeść non stop i to na słono albo na słodko :D http://www.wloszczyzna.com.pl/pl/searchquery/nale%C5%9Bnik%C3%B3w/1/phot/5?url=nale%C5%9Bnik%C3%B3w tutaj są różne formy takie czy to do jakiej cyz tez do naleśników raczej różnicy nie robi, w takich różnych kształtach przyjemniej się je jeszcze, ozdobione domową nutellą na przykład i owocami, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieciaki kochają śliwki w czekoladzie, więc im kupuję śliwellę. W ogóle sporo jest pysznych owoców lub konfitur o różnych fajnych smakach. My kupujemy te ekologiczne, teraz fajne rzeczy ma eterno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Twoje dzieciaki (jak większość dzieciaków) preferują naleśniki na słodko, to wypróbuj Naturalnie Owocowe od Stovitu. Mają chyba około pięciu smaków - osobiście wypróbowałam wiśnie i były przepyszne! Do tego to całkiem zdrowa przekąska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez od niedawna jestem fanką owocowych jakby dżemików firmy Stovit "Naturalnie owocowe". Świetnie nadają się do naleśników, moje dzieciaki go uwielbiają. W słoiczku znajdziesz konkretnie duże owoce, a smaków jest pięć. Uwaga mamuśki, są one słodzone sokiem z cytryny i aceroli, a nie syropem glukozowo-fruktozowym! A ponadto: bez konserwantów, barwników i sztucznych aromatów. A w smaku? Niebo w gębie! #NaturalnieOwocowe #Stovit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idrisza
Moja córka najbardziej lubi naleśniki z dżemem wiśniowym albo z nutellą . Zerknij sobie tutaj http://www.nutella.com/pl/pl/rec**es , jest kilka fajnych pomysłów jak przygotować fajne naleśniki albo inne desery dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje chłopaki uwielbiają słodycze. Kupujemy im do naleśników różne takie fajne konfiturki (bardzo dobre robi Eterno) i tez czasem podajemy naleśniki z sezonowymi owocami i np śmietaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sp***alaja z tym spamem idiotko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tesia1
Mi do niedawna w ogóle nie wychodziły naleśniki, dopiero gdy dziewczyny z bloga Domowe Wypieki napisały jak zrobić idealne naleśniki (http://domowe-wypieki.com/jak-zrobic-nalesniki) to od tej pory wychodzą pyszne i wszyscy się zajadają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naleśniki z masłem bananowym i truskawellą Eterno. Pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×