Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nataliapp11

napletek

Polecane posty

Gość nataliapp11

moj chlopak ma dlugi napletek i ma z tym kopleks jakie napletki maja wasi chlopacy proszeo pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczyyyyy
ługi napletek? Sam napletek w niczym nie przeszkadza, jeśli da się ściągnąć z i odkryć żołądź. Jeśli tego nie da się zrobić, to ma stulejkę i trzeba to obrzezać, bo za chuja pana się nie spuści, a ciebie zajebie na śmierć, samemu nie odnosząc przyjemności. Seks z napletkiem, bez odkrytej żołądzi, to tak jakby lizanie cukierka przez szybę. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłopacy ma obfitą ilość skury na jondrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliapp11
jgo napletek jest dlugi podczas spoczynku zwisa mu okolo 0,5 cm skorki a w czasie wzwodu troszkie widac glowkie. Skorka sama nigdy sie nie sciagnela trzeba zawsze sciagac ja reka i pozniej ona zwija sie w taka oponkie za glowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrą stronę weź pod uwagę, taką że dobrze się międli w ustach toto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Man_Fred
Byłem stulejem a teraz jestem obrzezany i nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gramatyk
Taki napletek jest OK. Taki ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ow, prześmiewco czy nie widzisz, że próbuję się dopasować w ramę? Utrudniasz, onieśmielasz, dźgasz mnie. No i co ty powiesz mi na to? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliapp11
mi on bardzo sie podoba tylko on twierdzi ze jak jest w spoczynku to powinien byc odsloniety do polowy a gdy staje powinno go nie byc. A wasi chlopacy jakie maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męski mężczyzna
To niech weźmie żyletkę i sobie sktóci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliapp11
latwo powiedziec myslalam ze bardziej powazna bedzie rozmowa i czegos sie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co powinno byc odsloniete do polowy?? to kurwa nie jest zaluzja w oknie :) i jakos tak sie skalada, ze u kazdego jest odrobine inaczej oj tam cicho byc, miedlij i nie gadaj bo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopocku, no do połowy chyba łydka. Nie umiesz czytać? Na mój rozum to chodzi o to, że ona nie lubi tego międlić. Zamiast jak rasową bicz się opychać, to nie, to wydziwia dziewucha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz bo o boska ale ja nie wiem jak chopacy maja moze faktycznie maja jakis silniczek i jak zaluzje??, tu przycisniesz podnosi sie krancowka wylaczy, zeby za daleko nie zajechal drugi przycisk i opuszcza sie , chocby nawet do polowy tyyy eee, zalapalem :) to jak szyby u mnie w samochodzie :) cholera , nie wiedizalem, ze mam takie seksualne szybki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczam. A mnie się wydaje znów, że taki obiekt należy dozorować(w postaci międlenia). Ow, sorry, ja do znudzenia o tym mówię. No ale wiesz przecież, że żaluzje są modne tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bursztynek73
Moj nie na napletka ... Super sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gramatyk
U każdego ten napletek jest inny. W dużej mierze zależy to od tego, jak bardzo członek rośnie przy wzwodzie. U niektórych o 100% (np. od 7 do 14 cm) i więcej a u innych dużo mniej - np. od 12cm do 15cm No i ci drudzy uchodzą jako obdarzeni prze naturę bo noszą kawał kichy w spodniach a to nie zawsze przekłada się potem na wielkość we wzwodzie. No i ... U tych pierwszych napletek będzie większy. U tych drugich nie musi. No gdzieś ta skóra po ustaniu erekcji musi się podziać. To co mówi Twój chłopak to bzdura. Nie ma jednego prawidłowego wzorca penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foreskin
długi napletek świadczy o wczesnej i częstej masturbacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etametam
powiedział co wiedział!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załupek
cyt.: go napletek jest dlugi podczas spoczynku zwisa mu okolo 0,5 cm skorki a w czasie wzwodu troszkie widac glowkie. Skorka sama nigdy sie nie sciagnela trzeba zawsze sciagac ja reka i pozniej ona zwija sie w taka oponkie za glowka HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH Jeżeli ćwiczeniami nie rozciągnie się napletka tak by nie robiła się oponka w rowku okołożołędziowym , to grozi to załupkiem i martwicą żołądzi. Wygooglujcie termin "załupek", a zobaczycie, że mam rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załupek, stulejka
Objawy - ból prącia, zwłaszcza podczas wzwodu - zapalenie żołędzi i napletka (stulejka) - obrzmienie żołędzi (załupek) Stulejka i załupek to nieprawidłowości związane z wąskim napletkiem. Stulejka polega na braku możliwości odprowadzenia napletka z żołędzi. Załupkiem nazywamy natomiast zaciśnięcie ściągniętego napletka na bliższej części żołędzi - w rowku zażołędnym. Przyczyny Stulejka jest najczęściej schorzeniem wrodzonym, w późniejszym wieku może powstać na skutek procesów zapalnych. Załupek związany jest zwykle z nieodprowadzeniem napletka ponad żołądź po ich umyciu. Prowadzi to do zahamowania odpływu krwi z żołędzi i obrzęku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliapp11
a jak robic te cwiczenia? on mowi ze go nic nie boli podczas spoczynku jak i tez w wzwodzie:) a wasi chlopacy maja napletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliapp11
prosze o podpowiedz tych cwiczen:) i jakie wasi chlopcy maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwiczenia
nataliapp11 proszę o podpowiedź tych ćwiczeń i jakie wasi chłopcy mają GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG Na dłoń wlewasz kilka kropel oleju słonecznikowego, robisz sztuczną pochwę z dłoni i ruchami frykcyjnymi masujesz żołądź delikatnie milimetr po milimetrze ściągając napletek, do momentu aż tryśnie sperma. Po takim ćwiczeniu umyć penisa dokładnie mydłem szarym w ciepłej wodzie, wysuszyć żołądź nałożyć odrobinę kremu kosmetycznego i pozostawić żołądź odsłoniętą na noc. Na drugi dzień powtórzyć, i powtarzać aż do skutku. Po wyleczeniu przez całe życie myć żołądź i ciągle zmuszać do odsłonięcia, zwłaszcza na noc, gdyż w dzień mogłoby dojść do niespodziewanej erekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliapp11
ale zadna z was nie pisze jaka skorkie maja wasi chlopacy i czy wogole maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalipp11
dziewczyny jakie widzialysie napletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josua
twój man ma normalny napletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×