Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Magister

Narkoza, jakie uczucie po przebudzeniu?

Polecane posty

Gość Pani Magister

niedlugo czeka mnie operacja pod narkozą, jakie to uczucie gdy sie budzi po narkozie? czy ktos moze mi przyblizyc ten stan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Magister
nikt z Was nie miał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale głupie pytanie
Każda narkoza zależy od długości czyli czasu uśpienia i zależna od zabiegu.;;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Magister
ok, mam miec zabieg na ucho pod narkozą to sie robi,perforacja blony bebenkowej. Chcialam ogolnie wiedziec jakie to uczucie? czy jkest niedobrze czy mdli czy co sie edzieje? czytalam gdzies ze najgorsze jest przebudzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale głupie pytanie
jeżeli chodzi o zabieg ucha,to spodziewaj sie po przebudzeniu zawrotów głowy i wymiotów.Wskazane są wymioty po narkozie ,a zawroty dlatego ,że ucho jest narządem równowagi,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wybudzeniu po operacji wyrostka zwymiotowałam, ale nawet mnie nie zemdliło wcześniej tylko tak nagle samo z siebie... A jeśli chodzi o kolonoskopię to sąsiadka z sali miała to robione tylko, że dostała głupiego jasia i jakiś czas potem jeszcze gadała straszne pierdoły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale głupie pytanie
Zwymiotowałas narkoze ,zielona wydzieline "tak z siebie" i bardzo dobrze,nie została w organiźmie ta trucizna. PANI MAGISTER!!! Nic ucho po operacji nie boli.Zaraz zostaniesz podłączona do kroplówki z uświerzaczami bólu,nie martw sie na zapas.Najnieprzyjemniejszy jest pierwszy zmiana opatrunku,to tak jakbyś była w stanie nieważkości.Przewaznie robią to na łóżku,podstawiaja nerke.Wszystko będzie dobrze,zobaczysz.Najważniejsze ,żeby Ci nie uszkodzili nerwu słuchowego,pa::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee tam
ee tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee tam
Ja zwymiotowalam po laparoskopii na jajnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam 2 razy narkoze, około 20 minut po obudzeniu nie miałąm żadnych złych objawów, czułam sie normalnie jak po obudzeniu ze snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 operacje
po każdej rzygałam jak kot. tylko słyszałam "salowa, awaria!" ;) dzięki temu po kilku godzinach byłam zdolna do życia, bo koleżanka jeszcze na drugi dzień leżała jak betka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Magister
czyli ogolnie po narkozie sa wymioty ale to normalne z tego co czytam. Organizm zwraca trucizne po pewnym czasie. a czy ktos wie na jak dlugo usypiaja podczas operacji ucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy jak lezy
mdłosci, zawroty głowy, osłabienie, chec snu, wymioty, gadanie głupot, ból, ale kazdy reaguje inaczej. Ja osobiscie miałam laryngologiczną operacje. Uniknęłam na całe szczescie wymiotow. Aby cholernie spac sie chcialo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Magister
kazdy pisze ze strasznie spac sie chcialo. To nie mozna sie po prostu wyspac dowoli i sie obudzic juz w miare mozliwosci organizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjka
Chyba nie można, wiem, że zawsze wybudzają, ale nie wiem dlaczego. Ja nie wymiotowałam po narkozie, byłam tylko senna i osłabiona, ale 2 godziny później już czułam się nieźle, nie chciało mi się spać i czytałam książkę. To było po operacji wyrostka 9 lat temu, miałam wtedy 14 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy jak lezy
mozna spac po narkozie, ale jest taka zasada ze wybudzaja Cie i ileś tam trzeba byc przytomnym. Nie wiem dokładnie, powiedzmy godzine, a jak Ci sie masakrycznie spac chce to wytrzymać tą godzine to niezła męka jest. Ja tak miałam, nie wiem, kazdy inaczej reaguje. potem mozna spac do woli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Magister
Rozumiem. Takze chyba nie jest tak zle jak wyglada. Ogolnie mdlosci to wspolny mianownik chyba. mam to co miesiac podczas okresu:) takze przywyklam juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy jak lezy
poprostu Pani Mgr luuzik :) co ma byc to bedzie. Trzeba to przezyc i tyle. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pani magister
Jak magister nie może zrozumieć????rzeczy które są oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pani magister
Poczytaj sobie na forum "zapalenie ucha itd.Tam byli operowani na ucho ,albo wejdź na 'szumy uszne itd"TY SAMA NIE WIESZ CZEGO CHCESZ!;;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Magister
a takto Pani Magister nie moze zrozumiec, poniewaz nie przechodzila nigdy zadnej operacji, nie wspominajac o narkozie to raz, po drugie wiedza ksiazkowa,teoretyczna jest inna od wiedzy praktycznej. Chcialam sie wczuc w ten stan. A co ma do tego tytul Mgr? nie mam mgr z medycyny wiec prosze oszczedzic sobie tego typu sarkazmów. Zapewne pisze je osoba ktora skonczyla ledwo podstawówkę.Rozumiem samo pojecie narkozy, nie rozumiem jak sie czlowiek czuje zaraz po niej,jaki jest wowczas stan umyslu,po to jest kafeteria aby mozna bylo zasiegnac niektorych opinii. A to PANI MAGISTER ROZUMIE DOSKONALE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga pani Magister, Jeśli masz silny organizm to będzie Ci się tylko chciało mocno spać i nie będzie, żadnych wymiotów. Może kręcić Ci się głowie ale nie musi. Wszystko przed Tobą, jedyna rada jaką mogę Ci dać to to abyś po prostu sama to przeszła, dlategóz... iż... ponieważ... objawy po narkozie są różne w zależności od organizmu, niekoniecznie od czasu trwania narkozy. Będziesz śpiąca to na bank. Resztę zobaczysz sama. A tak swoją droga coś sie tak zacięła z tą perforacja błony bębenkowej? Po tej ostatniej operacji nastąpiły zrosty, pewnie nabawiłaś się przy okazji jakiego zapalenia no i dlatego dali ci krople i pewnie błona bębenkowa poszła. A ten zabieg to pewnie będzie mygiryjoplastyka albo tympanoplstyka. Jeszcze powiem Ci to, że jak pójdziesz do szpitala to anestezjolog powinien ci pięknie ładnie wytłumaczyć co jak i kiedy. Więc o co tyle hałasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam Mmi Fibi hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Córka pacjentki
Ja właśnie siedzę koło łóżka swojej mamy która miała operacje usunięcia guza No j w rezultacie niestety Jajnik prawy. Wyszłam na to forum zeby przeczytać jak długo mama będzie sie tak złe czuła. Operacja skończyła sie jakies 4 h temu. Mamę boli cała dolna cześć brzuch nerki tez. Bardzo chce jej sie wymiotowac ale nie chce próbować ze względu na duży ból brzucha. Ogólnie nie za fajnie. Cieżko jej usunąć bo cały czas ktoś wlazi do sali i ja budzi a ona tylko marzy zeby przesłać ten koszmar jak to nazwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bede miala operacje wycinanie woreczka żółciowego usuwanie kamieni mam pytanie miał juz to któs na ile jestem pod narkoza i jakie jest wybudzenie po tej operacji ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze organizm nigdy Ci tego nie wybaczy ze chciałas go usmiercic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky 12l
Ja będę miała usuwanego włókniaka na ręce i na łowie pod narkozą czytalam u lekarza ze moze wystąpic niedowład kończyn mdłości itp. To prawda, to ze ,na tez tak bedzie? Wypisza mnie zaraz po wybudzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×