Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nastaną takie czasy, ze księża będą ludzi od wiary odpychać

Polecane posty

Gość gość

Słowa mojej prababki. Miała rację. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa ksieza i zawodowi ksieza nie myl pojec w czasach twojej prababki tego nie rozrozniano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja prababka była wiedźmą?Spalili ją na stosie za szerzenie herezji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mądra kobieta, Jezus o nich mówił, że to plemię żmijowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mówiła że kobiety będą w spodniach łazić i nie będzie można ich odróżnić od mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezus nie mógł o nich mówić bo nie miał pojęcia że taki twór powstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam super przyjaciela,a raczej moja wielka milosc,jego mama wybral mu powolanie mial zostac JEDYNAK ksiedzem i zostal,byl misjonarzem ,alkoholikiem ,kiedy zmarl jego jedyny wuj majac 56 lat zrzucila habit.uciekl do RPA za swoja miloscia,jego matka przeklinala mnie i tak mie przeklnela ,ze moje dziecko urodzilo sie chore..stale mysle ,ze to moja wina :( zawsze bylam osoba uczciwa i to "cos" zostawilam dla mojego męza,ale mimo to jego matka przed laty powiedziala mi ,ze pozaluje tego ,ze jej syn mnie pokochal..........wyszlam za maz,ale "przeklenstwo" pozostalo..............moje ukochane chore dziecko juz niezyje pare lat ......a moje serce peklo na milion kawalkow.,ksiadz...byly ksiadz ma sie dobrze.....czy to przeklenstwo moje zycie "popie+++lilo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esperanto
Wiara jest dla ludzi słabych.. Sam od 1,5 roku jestem ateistą i przyznam że dobrze mi z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Esperanto nie podzielam twego zdania, ludzie słabi i wygodni to ateiści. Wiara obliguje nas do pewnych zachowań, pracy nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ludzie wierzą w Boga bo są słabi, a wiara =nadzieja. Nie każdy musi wierzyć w coś by żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przekleństwa tej kobiety nie mają NIC wspólnego z twoim dzieckiem.Nie przybieraj sobie do głowy:) To ta kobieta był chora ,na siłę i według swojego widzi mi się układała życie dorosłemu mężczyźnie. Głowa do góry dziewczyno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wierzę w Boga, ale to co księża i nie tylko oni wyprawiają... Koleżanka pracowała w domu dziecka u zakonnic. Dostawała 1500zł wypłaty, no ok. Problem w tym, że siostra zakonnicy za tę samą pracę dostawała o wiele grubsza kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale walisz kawły gościu:):) Ateiści słabi?? Nieprawda,nie jestem słaba,nie dam się straszyć jakimś pieklem i diabłem:) Wiara w co? W coś czego nikt nie widział ,Biblia to taka mitologia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bliższa ciału koszula,nie znasz tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się ktoś leni przeczytać biblię, porozmyślać to stwierdzi że ma głeboki sens, najwięcej mają do powiedzenia ludzie którzy nie mają o niczym pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiatr widzisz? czy tylko jego oddziaływanie - czemu więc wierzysz i nie kwestionujesz jego istnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość (22:10) Dokładnie bajki o piekle i niebie to mogli opowiadać w latach 80.. Ale nie w tych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie juz dawno odepchneli. Ksieża to zwykli ludzie I powinni za swoja prace podiatki płacic, niestety jeszcze długo to potrwa za nim w Polsce to zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak by ktos przeczytał biblie to by przetarł oczy ze zdziwienia, bo tam NIE MA WZMIANKI O PIEKLE :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co mówią księża to jedno, a nikt się choć przez chwilę nie zastanowił czy oni nie oszukują? Naprawdę wiele z tego co mówią nie ma sensu i jest to ich bełkot. Ale co wcale nie wyklucza, że Bóg istnieje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalegalizować marihu.anę, to roś.lina którą sa.dził dla nas Chrystus Jestem głupia bo nie wierze w bajki, potrafie samodzielnie mysleć? bo mam inne poglądy niż wy . Jak nie ma Boga nie ma też szatana, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×