Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość l\knflk\f

Nasze sposoby na seksowny wygląd...

Polecane posty

Gość l\knflk\f

jakie macie sposoby na seksowny wyglad, niechodzi mi o jakiesglebokie dekoldy czy spodniczki z pod ktorych widac bielizne bo cos takiego mnie nieinteresuje, aleco zakladacie aby wasz wyglad pobudzal meska wyobraznie, nie byl wylgarny ale seksowny, bo ja mamz tym problem, ubieram sie elegancko ale czy to jest rowniez seksownie to chyba raczej nie, bo czy np, garnitur z koszula jest seksi??? szczerze mowiac nie wiem, moze mi podpowiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzikkkk
dekolTy kurva... ilety masz lat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka889
mala czarna, ladny makijaz, zadbane paznokcie, czerwona szminka, czysto i ekegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm z mojej szafy jak chce wyglądać seksownie wyciągam: - czarną przylegającą do ciała sukienkę z bawełny z koronką - obcisłą kieckę na jedno ramię i także na skos do dołu - prostą czarną bawełnianą kieckę na ramiączkach - szeroki szmaragdowy sweterek z rozcięciami na ramionach - jedwabną bluzkę z dekoltem wodą akurat wszystkie kiecki to mini bo takie lubię w wersji super seksownej. co nie oznacza że widać mi spod nich majtki. garnitur i koszula może być seksowna musisz to tylko odpowiednio dobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Secret_____
Mysle ze przede wszystkim trzeba miec ladne zadbane paznokcie, twarzowa swieza fryzure, ubrania dopasowane do figury-jest to bardzo wazne bo nawet piekne ciuchy nic nie dodadza jesli nie beda dobrane do naszej figury. A co konkretnie to juz zalezy. Jaki kto preferuje styl:) Ja w zimie lubie nosic tweedowe spodnie najczesciej jakies melanzowe-bardzo uniweralne bo mozna ubrac gore bardziej elegancka lub sportowa i zawsze dobrze wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka889
zgadzam sie z secret, trzeba byc zadbana ostatnio widzialam kobiete widac ze miala duzo pieniedzy a przyszla do teatru ze zdrapanym lakiewrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie czepiaj sie ortogafii
nie kazdy potrafi dobrze pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purt puurt purcik
pierdzieć, pierdzieć i jeszcze raz pierdzieć!!! oto najlepszy sposób + łapanie bąków do słoika i inchalacje 30 minutowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Secret_____
Jeszcze jedno: o rzeczy trzeba dbac i zwracac uwage czy nie sa brudne, nie maja jakiejs dziurki, nie sa sprane. Oraz zwracac uwage na detale ktorych teoretycznie nie widac, a w praktyce roznie bywa. Przyklady: -Zadbana kobieta, elegacko ubrana, ciemny plaszcz a na plaszczu kocia/psia siersc. Z daleka nie widac, ale jak sie stanie obok to nie wyglada to estetycznie. -'Zjechane' nogawki spodni, szczegolnie jeansow, znoszone rzeczy. Bielizna i to co mamy na nogach rowniez jest wazne: -Dziewczyna ktora do eleganckich botkow na obcasie zalozyla frotowe skarpetki. Miala spodnie i nic nie bylo widac-wszystko super ale gdy usiadla i zalozyla noge na noge... Z bielizna podobny przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka889
dokladnie trzeba dbac o detale bo sukienksa i obcasy nie czynia z ciebie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyste włosy, zadbane paznokcie i ciało to podstawa- o tym nawet nie trzeba pisać. Ja noszę mini spódniczki, obcisłe spodnie, sukienki dopasowane do figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka889
uwierz ze trzeba niektore panny zapominaja o higienie jak tylko zaloza szpilki i mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z secret
i opowiem wam o sobie. Kiedys bylam gruba i chodzilam w porozciaganych rzeczach zeby to zakryc,zeby wtopic sie w tlum,i uzalalam sie nad soba jaka to nieladna jestem.No ale wzielam sie za siebie schudlam a wlasciwie pokochalam silownie i moje cialo wyglada super.No ale wroce do tematu i powiem wam o tym ze dekold i krotka spodniczka wcale nie musza byc sexi i ze nawet golf moze byc bardziej pociagajacy dla plci przeciwnej.Mam kolezanke,wyglada super,cyce i wogole jest bardzo bardzo ladna i zawsze jej zazdroscilam,tylko ze ona juz tak chce podkreslic swoja sexualnosc ze wlasnie ubiera sie bardzo skapo tzn obcisle krotkie sukieneczki,cycki prawie na wierzchu i niby to pociaga facetow ale kiedys wyszlysmy razem i zaskoczylo mnie to co uslyszalam.Ja ubueram sie klasycznie,wszystko musi byc czysciutkie,z dobrych materialow,uwielbiam kaszmirowe golfiki.Ona byla ubrana jak zwykle,mini,obcasy a ja mialam na sobie dopasowane biale jeansy,kremowy skorzany pasek,i granatowy golfik z kaszmiru,do tego ladny zegarek i buty na srednim obcasie.Jesli chodzi o makijaz to prawie wogole nie uzywam,maluje oczy tuszem,nakladam dobry krem i transparentny sypki puder ktorego wogole nie widac,no i deko blyszczyku,wlosy mam proste,ciemny naturalny blond,zadbane paznokcie.Wygladam normalnie ale chyba moja firura wywoluje u facetow jakis zawrot bo wlasnie wtedy uslyszalam ze pomimo tego ze jestem zakryta od dolu do gory wygladam mega sexownie,i ta moja kolezanka wyglada przy mnie slabo,chociaz jest ladniejsza ode mnie i zawsze uwazalam ja za taki kobiecy typ dla facetow.To nie tak ze uzalam sie ze ja jestem brzydka ale ja przy niej czuje sie jak szara myszka chociaz tego nie pokazuje bo jestem pewna siebie.Wtedy jak wyszlysmy razem ona byla na mnie wsciekla bo nigdy nie bylam dla niej zadna konkurencja a wszyscy goscie ja olewali i zwracali uwage na mnie.Mnie tez to bardzo zdziwilo i zrosumialam ze grunt to czuc sie dobrze we wlasnej skorze i byc zadbanym i wtedy jest sie sexownym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka889
ja rowniez jestem z tych brzydkich kaczatek ale widze ze moja zmiana idzie w dobra strone wczesniej myslalm ze jak zaloze obszerne ciuhcy to nikt nie zroci uwagi na maly biust czy masywne uda ale teraz wiem ze trzeba eksoponowac to co mamy piekne kiedys przeczytalam ze jesli pokochasz siebie wtedy inni tez beda dobrze cuenbie odbierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z tym że nie trzeba się rozbierać żeby być seksowną. jednak chciałam tez zwrócić uwagę na to że mini to nie grzech. kurde póki jesteśmy młode to pokazujmy nogi. mam kilka znajomych dla których założenie krótkiej spódnicy to od razu wyzywający wygląd. tak jakby pokazanie nogi powyżej uda było wręcz zakazane. widzę dziewczynę w przymierzalni wygląda bosko w krótkiej sukience. nic tylko brać, podoba się jej ale nie kupi bo: "jest taka krótka", "gdzie ja to będę nosić" "bo się wstydzę". mówię okej to patrz masz tu leginsy do tego mówię jej o kozakach które ma w szafie idealnie no ale nie kupi bo to mini. standardowo nikogo nie przekonuje do kupienia czegokolwiek w czym się źle czuje. jednak w tym wypadku wiem że może sobie pozwolić na ten zakup i widzę że jest zachwycona ma tylko opory. kupuje dopiero gdy kilka osób mówi jej że wygląda ekstra zaczyna w to wierzyć. jednak zazwyczaj takie działanie jak w tym wypadku nie pomoże bo ciuch ląduje w szafie nigdy nie założony. wiele kobiet ma opory przed kupieniem coś bardziej obcisłego, krótszego, seksowniejszego bo od razu że ja nie mam do tego figury (choć w lustrze widać coś innego), bo to zbyt wyzywające (taaa jak założymy do tego wielki dekolt, cekiny i plastik to będzie ale w taki sposób to nawet dżinsy będą wyzywające). tego nie siam tego nie. jeszcze okej jeśli one się z tym dobrze czuja ale zazwyczaj właśnie chcą wyglądać seksowniej bardziej kobieco ale mają blokadę. nie mówię że seksowność to mini czy obcisły ciuch ale nie ma co taktować tego święconą wodą jak demona. sukienka z zabudowanym dekoltem krótka grube rajstopy botki i jest super. nie gryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka8897
jeju sukienki kocham peawie codziennie zakladam a te najkrotsze najchetniej do tego kozaki skora i grube rajtki ogolnie kocham sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem wystarczą dobrze skrojone jeansy, modny top, skórzana kurtka i obcasy. Poza tym odpowiedni ale nie za mocny makijaż( czerwone usta jeśli masz akurat ładne lub smoky eye ),. Mini, dekold po pępek, tipsy i solara odpadają.To podoba się tylko wieśniakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lil23 -> właśnie o takie podejście chodzi. mini to od razu tipsy i dekolt do pępka. mini to nie tylko coś takiego: http://www.tylko-sexy-bielizna.pl/photo/product_big/8/1/4/1_814658a078f5.jpg brrr dreszcze mnie przeszły jak to widzę okropność. ale patrz to tez mini: http://imagecache.asos.com/inv/U/7/31/664555/Black/image1xl.jpg różnica niesamowita a długość ta sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka8897
dokladnie 2jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja nibyś ale ja raczej spotykam częściej ten pierwszy typ. Mini można ubrać ale moim zdaniem jak ma się zgrabne nogi, do tego obcasy ale nie białe lub różowe i top jakiś ludzki a nie jak dla ....Jak ma się grubsze nogi lub z defektami polecam leginsy-nadal modne a ukryją niedoskonałości. Z tym że jak ma się nogi tęgie to radzę całkowicie zrezygnować z mini bo to nie wygląda dobrze i ludzie was skrytykują. Fajnie moim zdaniem wyglądają leginsy i tuniki!!!!!!!!!! Np. czarne leginsy, tunika w panterke i szpilki-boskie i sexy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to najpierw trzeba o siebie zadbać bo jak ma się mega celulit na tyłku to lepiej się nim nie chwalić. Zdaniem wielu moich znajomych - mężczyzn sexy są także długie włosy, choć to oczywiście kwestia gustu i oczywiście zadbane zęby i paznokcie. Panią o krótkiej szyi polecam spięcie włosów i długie kolczyki +dekold w serek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjbhkbhkbk
niektórzy seksowność maja w sobie - jak to określił seksuolog Lew-Starowicz - Natasza Urbańska ma sexownośc pod skórą, a Anna Mucha zdaje się krzyczeć - zobaczcie jaka jestem sexowna! Jak dla mnie Mucha wygląda beznadziejnie, swoim strojem za bardzo się ,,przerysowuje,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka8897-> tak trzymać:) ja teraz wprowadzam sobie zasadę kiecki nie tylko latem ale częściej jesienią i zimą. zauważyła ze u mnie kiecki o tylko lato a zimą od święta. chce to teraz zmienić:) mój facet jest zachwycony:) Lil23 ->niestety nie tylko ty. ja też częściej widzę to 2 wydanie niż pierwsze. prosze o polską edycje snog mery avoid. nie wiem czy to znacie? miło wiedzieć że blachary to nie tylko polska:P po moich znajomych wiem ciężko kogoś przekonać że nie będzie zbyt wzywając bo to mini. słowo mini załatwia wszystko nie ważne w jakim stylu i jak mini. odpada bo wulgarne. masz racje jak się ma nogi jak kołki to lepiej to zamaskować. jednak często to tylko przerost kompleksów. ciężko o nogi jak z magazynu tylko nie wiele kobiet może się z nimi pochwalić. jak kobieta ma normalne nogi a nie super ekstra długie i wychudzone jak modelka i narzeka że są za grube do mini to staram się przekonać że tak nie jest tylko że w głowie 2 blokady kompleks i zakorzenienie typowego postrzegania mini. tak jak piszesz jak ktoś ma coś do swoich nóg to rajstopy leginsy i sprawa załatwiona modnie pięknie kobieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krucafuks
Zaczynamy od podstaw: fryzura, paznokcie, make up(nie musi być mocny), figura. Jak poradzisz sobie z tym, to nawet w starym dresie będziesz wyglądała atrakcyjnie. Stroj ma przede wszystkim nie szpecic, zaznaczyłas, ze lubisz eleganckie ciuchy. Polecam spodnice ołowkowe z wysokim stanem. Podpatrz np Agatę Kręglicką- ona wyglada moim zdaniem elegancko i seksownie. Na początku kopiuj innych(uwzględnij przy tym swój typ kolorystyczny i figure). Przede wszystkim bycie pewną siebie jest seksi(ponczochy na pasie i swietna bielizna pod niby zwyczajnym strojem potrafia zdziałać cuda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim buty na obcasie... kobieta na obcasach jest zawsze seksowna, nie szerokie ubrania, muszą być dopasowane do figury, bluzeczki najlepiej z guziczkami (oczywiście bez dekoltu, na męska wyobraźnię działają same te guziki pod wpływem tego że mogą je rozepnąć a ty masz tajemnicę bo dekoltu nie masz;)) Jeśli masz spodnie lub spódniczki przed które widać bieliznę, wybieraj taką żeby podniecała (oczywiście żadnych majtek które wystają specjalnie), czystość 100%, zawsze zadbane paznokcie, zawsze bardzo lekki makijaż (w moim przypadku wystarcza tylko lekki krem i tusz do rzęs), delikatna biżuteria, stylowa torebka pasująca do ubioru, troche perfum i seksowna jesteś w 100%;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lil23 -> jeszcze niskim długie włosy średnio pasują (oczywiście są wyjątki). ja mimo że nie mam krótkiej szyi przy moim wzroście z długimi włosami całkowicie ją gubię. ze spiętymi wyglądam ekstra jednak z rozpuszczonymi tylko tak sobie. hjbhkbhkbk-> jasne że tak. seksowna jest pewność siebie. jeśli nawet ubierzemy, wymalujemy i zrobimy na najbardziej gorącom dziewczynę w pomieszczeniu a ona będzie się czuć zagubiona, niepewna swojego wyglądu to nici z wszystkiego. dziweczyna w dresie która będzie błyszczes pewnościom siebie będzie dużo bardziej seksowna od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze że seksownie wyglądają bluzki odsłanające jedno ramie, najlepiej czarne z długim wisiorkiem. Spódnica do kolana też może być sexy, załaszcza jak macie fajny, odstający tyłek. W ogóle to mi się bardzo podoba styl nieco rockowy, coś w stylu Kate Moss-niegrzeczny a zarazem seksowny. PS: Ważne też są rzęsy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nibyś- co do włosów to tylko opinia moich kolegów. Oczywiście sa kobiety które w krótkich fryzurkach wyglądają szałowo i sexsownie-w końcu odsłaniają kark, a on działa na mężczyzn. Ja mam średniej długości, brązowe włosy i myślę że mi w nich dobrze. Najgorsze są włosy nie zadbane, porozdwajane, z odrostami, zafarbowane na sztuczny kolor, albo co gorsza tłuste!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kali21 -> pokazywanie prześwitującej bielizny nigdy nie jest z klasą. (raczej bazowe instynkty) piszesz fajnie dekolcie a później o bieliźnie aić... dużo bardziej facetów kręci zastanawianie się czy masz bieliznę. masz super ekstra obcisłą sukienkę przez którą powinno ci być widać bieliznę ale nie widać . więc co masz ją czy nie masz? obcisłe ciuchy bezszwowa bielizna. poza tym tyłek wygląda dużo lepiej gdy obcisłe ciuchy ładnie go opinają zamiast zaznaczającej się bielizny. wyjątkiem są przezroczyste rzeczy gdy musimy obrać bieliznę i zamierzone jej pokazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lil23-> dokładnie odsłonięte jedno ramie jest seksy:) hollywoodzki styl. połowa sukienek na czerwonym dywanie jest zazwyczaj na jedno ramie. przekombinowane fryzury i krótkie (bardzo na chłopaka) to nie to (przynajmniej według moich kolegów z pracy akurat ostatnio poruszyli ten temat). ja jestem teraz wściekła bo mi fryzjerka trochę przekombinowała mam nauczkę następnym razem nie mówić że jestem otwarta na wszelkie propozycje;/ cóż czekam aż odrosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×