Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka23

Naturalne kosmetyki

Polecane posty

Gość olka23

Znacie może jakieś naturalne kosmetyki, np. maseczki... szampony... itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eco cosmetics. dr. hauschka biolander lub naturalne pólprodukty z nastepujacych stron internetowych: ecospa biochemiaurody mazidla wpiszcie w google i bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekologiczne, naturalnie kosmetyki: szczegolnie polecam mydełka sodasan, produkty eco cosmetics, lavera, logona - ziemia wulkaniczna ponizej link do sklepu, w ktorym robię zakupy: www.zdrowekosmetyki.com.pl www.zdrowekosmetyki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam o rewelacyjny i stosunkowo tanim a wszechstronnym produkcie olej kokosowy do wlosów, do ciała, w kuchni serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badz Blizej Natury
Swietne kosmetyki naturalne :-) www.beautynature.pl , nowa marka Alep Nature :-) www.alepnature.pl - glinka Rhassoul - olej arganowy - olej z czarnego kminku - czarne mydlo - mydla Aleppo - dezodorant naturalny Alun Wysoka jakosc i estetyka gwarantowana. Polecam, wyjatkowe kosmetyki wszystkim kobietom. Efekty rewelacyjne !!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelacyjne kosmetyki są z Purely Skin Care. W pełni naturalne i bardzo, ale to bardzo bezpieczne dla skóry. Jeśli chodzi o wizaż polecam sprawdzić Joppa minerals, bardzo dobrze maskują nierówności i nie podrażnia skóry. :) Są bardzo dobre i przede wszystkim naturalne! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włoska Naturissima ma świetne kremy i preparaty do demakijażu. Można kupic wysyłkowo w www.PodarujZdrowie.pl i w sklepach zielarskich. Mają świetne składy - sama natura w 100%. Co ważna są wolne od parabenów - to ważna dla karmiących mam i kobiet w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna1
Zapraszam wszystkich do nowego sklepu. 100% olej lniany Golden Omega3, esencja SuperOwoców i ziół... oraz naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, do wyszczuplania, odmładzania, włosów Po zarejestrowaniu 10% rabatu na cały asortyment sklepu http://www.kolagen-naturalny.vivetia.com/sklep-9/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stecunia
ja polecam olejki naturalne które możesz dodać do różnych przepisów domowych albo do zwykłych balsamów czy kąpieli które pozytywnie wpłyną na stan Twojej skóry, podaje link sklepu z którego korzystam: www.aromatic.aromagroup.pl Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hancysia
ja polecam bio-lifestyle. Mają wszystko: od tuszy, szamponów i pudrów po rzeczy dla mamy i dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam jestem wierna jednej serii kosmetyków naturalnych - beECO. nie uczulają mnie, są naprawdę dobre, a przy tym nie kosztują majątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma stsosowala wiele firm naturalnych kosmetykow i rzadko kiedy byly skuteczne...tak naprawde ,niektore wrecz podraznialy,uczulaly... nie wszystko to co naturalne dobre jest,pomaga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalne kosmetyki znajdziesz na www.kosmetyki-lecznicze.pl mają tu preparaty, które działają m.in. na ból stawów, hemoroidy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena4444
Witam. Z tych marek, które testowałam to najlepszą opinię mogę wystawić rzeczą od Biotanic. Rzeczywiście naturalne, rzeczywiście bez chemicznych wstawek. Łagodne dla wrażliwej skóry, dla mojej cery idealne. Można kupić choćby przez ich stronę www.biotanic.pl . Pozdrawiam miłośniczki eco kosmetyków ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszej jakości kosmetyki naturalnego pochodzenia moim zdaniem znajdziesz w sklepie, którego oferta zamieszczona jest pod adresem www.e-naturalne.pl O dawna zamawiam w nim produkty dla całej rodziny i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Często korzystam z licznych promocji a jak robię duże zamówienia to przesyłka jest gratis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×