Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nawigacja jako prezent

Polecane posty

Gość gość

Mój mąż niedługo kończy 35 lat i zastanawiam się co kupić mu na urodziny. Co sądzicie o nawigacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że faceci lubią takie praktyczne prezenty, więc jeżeli sądzisz, że mu się ona przyda, to pomysł wydaje się całkiem trafiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemon111
Pomysł bardzo fajny, zwłaszcza jeśli Twój mąż często jeździ samochodem. Masz już upatrzoną jakąś nawigację? Sporo ciekawych modeli widziałem niedawno na http://www.electro.pl/Nawigacja,217.html Z tego co się orientuję bardzo chwalony jest TomTom i Garmin. Niestety te modele trochę kosztują. Na szczęście tańsze też są ale nie wiem jak się sprawdzają. Jakie masz fundusze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czerpię świetne pomysły na prezenty na różne okazje, niezależnie czy na święta czy też na urodziny, ze strony allinside.pl. Ostatnio kupiłam tam sukienkę dla siostry oraz biżuterię dla mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem fajny pomysł. :) Myślę że warto też jeszcze rozejrzeć się za różnymi akcesoriami elektronicznymi samochodowymi na stronie http://www.stopol.info/. Może też coś innego Ci się spodoba, np. rejestratory ruchu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli często korzysta z nawigacji,to moim zdaniem jest ona dobrym pomysłem na prezent,z innych równie ciekawych może portfel lub zegarek,teraz szeroki wybór znajdziesz na Perios.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka nawigacja to świetny pomysł na prezent. Tylko chyba dość kosztowny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanalion
Ta strona sferis nie chce mi się otworzyć, ale ja osobiście jeśli już potrzebuję nawigacji to włączam ją sobie na telefonie, zdecydowanie bardzie ucieszyłbym się wideorejestratora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszulka termo aktywna z rękawem trzy czwarte w pięknym czarnym kolorze. Nie dość, że prezent bardzo ładny to jeszcze praktyczny. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zixa
ja swojemu mężowi też kupiłam, w Teletorium mają całkiem fajne modele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina31
Myślę, że nawigacja jako prezent jest świetnym pomysłem. Jest to prezent praktyczny, a takie moim zdaniem są najlepsze. Czasem szkoda nam pieniędzy, aby kupić nawigację, a będzie nam bardzo pomocna, dlatego myślę, że mąż będzie zadowolony :) poszukaj jakiejś fajnej nawigacji na http://www.cozacena.pl/akcesoria-car-audio-video

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzelusja
ja bratu pod choinkę zamówiłam na sferis.pl nawigacje, mam nadzieje, że to będzie udany prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry prezent dla faceta :) ja też swojemu kiedyś kupowałam na prezent nawigacje. Jeszcze rejestrator też jest spokoc:)c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parola
Fajny pomysł z ta nawigacją, chyba będę musiała coś poszukać fajnego dla swojego męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmigraine
Ja w sumie ostatnio przeglądałam modele nawigacji w Teletorium i w sumie zastanawiam się nad kupnem którejś z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że to bardzo dobry pomysł! Średnio się znam ale mogę polecić tą co my mamy https://www.al.to/p/380948-nawigacja-samochodowa-tomtom-go-50-refurb-5-europa-dozywotnia.html zwłaszcza, że cena bardzo okazyjna jak patrzyłam na inne :) Poza tym jest obszernie opisana i wygląda na naprawdę fajną... no i dobra nawigacja zawsze się przyda bo nie raz da się zgubić nawet w mieście;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martlina
Myślę, że faceci lubią takie praktyczne prezenty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×