Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam mało czasuuu

nazwa gabinetu prosze pomoc!!!!

Polecane posty

Gość mam mało czasuuu

co byscie wybrali 1. gabinet kosmetyczny NATURAL BEAUTY 2. STUDIO KOSMETOLOGII PROFESJONALNEJ 3. GABINET KOSMETOLOGII PROFESJONALNEJ Z GORY DZIEKI ZA POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgh
Pierwsze jest wpadające w ucho...i trafi do szerszej rzeszy klientów...bo zbyt wyrafinowana nazwa odstraszy przeciętnego klienta, który pomysli: "tu musi byc drogo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam malo czasuuuu
akurat mój gabinet będzie mały no i ceny będą konkurencyjne, tylko zastanwialam sie czy jest sens podkreslac swoje wykształcenie , czy założyc tradycyjny gabinet kosmetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabinet brzmi b dobrze....oczywiscie ze podkreslaj swoje wyksztalcenie, nie po to tyle charowalas na uczelni zeby teraz cos zatajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam malo czasuuuu
odnosnie pokreslenia wyksztalcenia to rozchodzilo mi sie o studio/gabinet kosmetologii profesjonalnej, gdyż studiowalam kosmetologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według mnie.........
Nazwa powinna byc prosta do zapamiętania, żeby łatwo można było polecic komuś, żeby druga osoba wiedziała od razu o jaki gabinet chodzi. Bo na pewno jedna koleżanka nie powie drugiej- idź do studia kosmetologii profesjonalnej.... Ja bym radziła da pierwszą nazwą- natural beauty- gabinet kosmetyczny a w podtytule, informacjach na drzwiach czy wizytówkach pisz czym się zajmujesz, jakie maz wykształcenie, że profesjonalna opieka itd Taka nazwa będzie też prostsza do umieszczenia np na pieczątce. A tak na marginesie, może jeszcze inną nazwę wymyślisz- np polską? Np. "dotyk piękna", "wyspa piękna", "kwiat lotosu". kropla młodości"- tak z biegu na szybko ;) Coś w tym stylu. Albo po polsku Twoja nazwa- naturalne piękno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz majka
według mnie każdy zakład kosmetyczny właśnie tak się nazywa :) : 1. gabinet kosmetyczny NATURAL BEAUTY 2. STUDIO KOSMETOLOGII PROFESJONALNEJ 3. GABINET KOSMETOLOGII PROFESJONALNEJ może jednak pomyśl nad jakąś nazwą polską łatwą do zapamiętania, za poważne nazwy również klientów odstraszają:) wole iść do gabinetu naturalne piękno niż natural beauty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
1. gabinet kosmetyczny naturalne piękno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie 1 i polska nazwa
kosmetologia to mi bardziej pasuje do wytwarzana kosmetykow niz do upiekszania klientek :). Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×