Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaarolin1

nctf revolution na zmarszczki

Polecane posty

Gość kaarolin1

Hej kochane. Szukając w internecie kremów na zmarszczki, natrafiłam przypadkiem na NCTF evoluction. Czy polecacie go? Kóraś z Was korzystała z nieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryskazwoda
Moja mama używała i była bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta122212
Mojej mamy koleżanki (grono przyjaciółek) używały Ten krem. Faktycznie efekty są, wiadomo, że z kobiet po 50-tce nie da sie zrobić nagle osiemnastolatki, ale faktycznie zmiejszyły im sie zmarszczki mimiczne i przez to czuły sie jak o 10 lat młodziej. Zamiezam kupić mojej mamie na urodziny, ale troche jeszcze poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LCTF jest rewelacyjny!!! Kupiłąm już drugie opakowanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale debilny spam :D to musi być jakieś straszne guano, bo dobre produkty takiej żałosnej reklamy nie potrzebują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy te kremy to coś dają...? Ja bardziej się zastanawiam nad mezoterapią peptydową biomimetyczną Dermaheal w http://drmarosz.pl/mezoterapia.html . Ktos moze probowal tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robione zabiegi z pepetydami biomimetycznymi i rollerem Arkana w salonie www.beautypremium.pl, co miesiąc jeden zabieg, razem 3 i jestem bardzi zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina_92323
Szczerze to zadko kiedy wchodze na fora i wyrazam emocje o danym produkcie. Na Ntcf natrafiłam przypadkiem, zobaczyłam go u kolezanki na półce i postanowiłąm kupić, bo chwaliłą ona owy produkt. Po stosowaniu przez 2 dni zauważyłąm, że moja skora sie naciąga i wygłądza. Bardzo mnie to zdziwiło, bo nie wiedziałam ze efekty moga juz byc tak szybko. Po miesiacy stosowania wygladalam juz o 10 lat mlodzie. Rewelacyjny i skteczny produkt. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wydawać duże pieniądze jak można w domu w szybki sposób wygładzić swoją cerę do lat młodości. Wlasnie czekam na kuriera :D:D, bo juz mi sie skonczylo opakowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrielaaaw1
A gdzie można zamówić ten produkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem niestety nie działa na głebokie warstwy skóry, więc jedynie profesjonalne zabiegi pomogą np. mezoterapia bezigłowa lub mikroiglowa z nctf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieki sa bardzo kosztowne i trzeba je powtarzac, uzywalam teko remu i na prwde mi pomogl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupilam go z siostrą, mojej baci na imieniny. Czula sie po nim bar nowonarodzona!! teraz wyglada o kilka lat mlodziej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta9238
ja slyszalam ze ten krem jest bardzo popularny w stanach i autralii. on dopiero wchodzi na rynek Polski. Wczoraj zamówiłam produk i nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha111
ja tez zamowilam go wczoraj :)) mam nadzieje, ze efekty beda takie jak piszecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetny krem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 918391083
ja rozniez polecm. Wygladam teraz jak prawdzila laska :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale spam:D Myślisz, że ktoś się nabierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzna111111111
Boski produkt. Nigdy nie czulam sie lepiej. Każda kobieta w każdym wieku może znowu stać sie młoda, wystarczy tylko wybór odpowiednich kosmetyków. Ja polecam NTCF Revolution!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2333kornelia11
mnie straszne meczyly moje zmarszczki palacza. Stosowalam rozne zabieg z kwasem hialuronowym, le nic nie pomagało. wystarczy tylko tydzien z NTCF Revolution i juz zapomnialam o mojej dolegliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinnie
JA też go używałam!!!!! Efekty dokładnie tak jak piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tram155
zawsze marzyła o takim kremie, tyle la t czekania na skuteczny srodek na tak dość powszechna chorobę jaką jest otyłość! Schudłam 12 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozena_0998
SUper produkt... zmarszczki znikaja z dnia na dzien, a efekty faktycznie widac juz na drugi dzien!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_767
super, rewelacja. Ogromne podziekowania dla producentow, pomogliscie i i mojej rodzinie z wlka z otyłościa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23letniapanna
KOCHAM NTCF REVOLUTION!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też go pokochałą od czasu kiedy widziałąm pierwsze efekty!!! WOW czoś czuje ze ten krem stanie sie top1 w polsce bo efekty sa rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale debilny spam :D :D :D to musi być jakieś straszne guano, bo dobre produkty takiej żałosnej reklamy nie potrzebują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalie_1987
Ja stosowałąm go pare miesięcy temu. Wszyscy pisza o pozytywnych efektach i sie nei dziwie. krem jest idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×