Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka255

NEGATYWNY TEST 5 DNI PRZED OKRESEM :(

Polecane posty

Witam mam na imie Olka mam 25 lat mam kilka pytan poniewaz staramy sie z mezem o dziecko moje cykle sa 31-32 dniowe ostatni okres mialam 10 wrzesnia. od 14 dnia cyklu do 19 kochalismy sie i on konczyl oczywiscie we mnie w te dni. 17dnia cyklu zaczely sie bole sutkow ktorych wczesniej nigdy nie mialam. kilka dni po tym zaczely bolec cale piersi i urosly o jeden rozmiar co najmniej. (dodam ze piersi bola mnie jedynie 3-4 dni przed okresem nigdy w srodku cyklu) do tego doszedl bol w jajnikach i macicy temperatura w pochwie od 15dnia cyklu wynosi 37,6 i tak stoi nie spada. dzis robilam test ciazowy wyszedl negatywny :( czy to znaczy ze nic z tego nie wyszlo? dodam ze piersi bola coraz mniej ale za to dzis zobaczylam ze mam na nich zylki. do tego od wczoraj mam sluz raz wodnisty i lepki i bialy jak snieg a zaraz po tym przezroczysty i rozciagliwy jak w dni plodne :/ prosze o rade czy ktos tak mial i okazalo sie ze to ciaza ? ja zwariuje czekac jeszcze 5 dni bo wtedy planuje zrobic 2 test. z gory bardzo dziekuje za wypowiedzi :) Pozdrawiam Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo na test sikany jest stanowczo za wcześnie. Może beta już by wyszła. Mnie test wyszedł pozytywnie dopiero 3 dni po terminie okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
test ciazowy powinno robis sie w dniu spodziewanej @ lub pozniej a nie wczesniej bo moze nie wyjsc!! ja zrobilam test po spodziewanej @ i wyszedl negatywnie mimo iz bylam w 3tc, kolejny zrobilam w 6tc i dopiero wtedy pokazal 2 kreski, po za tym objawow nie ma sie odrazu!! panikujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje kochane za odpowiedzi :) moze faktycznie za szybko go zrobilam musze spokojnie poczekac do @ i zobaczymy tylko ze to czekanie nie jest takie latwe :( Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka- a czy robilas testy wczesniej przed okresem i tez byly negatywne? z gory dzieki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam w dniu terminu negatywny, jak nadal okres nie przychodził zrobiłam drugi i ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KataRzynKA151900
Ja robiłam test o czułości 10 mlu /ml na dwa dni przed @ i kreska była baardzo blada ale była i to z popołudniowego moczu. Musisz uzbroić sie w cierpliwość. A swoją drogą już Ci piersi urosły o jeden rozmiar???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ok poczekam jeszcze do terminu @ i zrobie drugi test tak piersi mi urosly i to duzo minimum jeden rozmiar tak jak pisalam najpierw byly bole sutkow okropne nie moglam ich dotykac bo tak bolalo po kilku moze 3 dniach zaczely bolec cale piersi az do teraz.. dodam ze mam juz jedno dziecko synka :)ma 3 latka :) ale pierwsza ciaza byla nie planowana duzo imprezowalam i nawet nie zauwazylam ze nie mialam okresu :/glupio mi teraz ale chce byc szczera! test zrobilam wtedy kiedy 2 okres sie nie pojawil czyli byl to juz jakos 2 miesiac ciazy do tego wymiotowalam i to mi dalo do myslenia kreska byla ale tez nie taka jak powinna czyli mniej wyrazna niz ta pierwsza. nie zostaje mi chyba nic innego jak czekac nastepny test planuje zrobic 10 jesli nadal bedzie jedna kreska zrobie kolejny za kilka dni. Zobaczymy co z tego bedzie.. DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZI POZDRAWIAM CIEPLUTKO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze ostatni okres byl bardzo skapy jasna zywa kres przez 2 dni pozniej 2 dni plamienie brazowe :/ oczywiscie bylam u lekarza powiedzial ze prawdopodobnie ciaza wykonal badania krwi i moczu okazalo sie ze jednak nie ciaza i ze wszystko jest dobrze. robilam oczywiscie testy po tym okresie wszystkie negatywne wiec nie wiem czemu taki okres ale jesli lekarz mowi ze wszystko ok to chyba ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys jmol
za duzo objawów sobie wmawiasz. jesli chodzi o ten śluz podobny do płodnego to akurat jest objaw nie-ciązy, jest to śluz estrogenowy podobny od płodnego, któr występuje 2-5 dni przed terminem zbliżającej się miesiączki z powodu wzrastającego przed miesiączka poziomu estrogenów jeśli chodzi o pozostałe objawy - to równie dobrze takie ma większośc kobiet przed miesiączką także na twoimmiejscu poczekałabym po prostu do terminu miesiączki i nie polegała zbytnio na tych "objawach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżna Catherine
Olka nie chcę Cię martwić ale opis śluzu świadczy o zbliżającym się okresie. To, że bolą sutki, piersi o niczym nie przesądza. Życzę cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys jmol- kochana wiem co pisze niczego sobie nie wmawiam az tak napalona to nie jestem jak sie teraz nie uda to moze za miesiac:) po za tym mam regularne cykle i wiem kiedy i co sie dzieje z moim organizmem wiem na 100% ze nigdy przed okresem nie mam takiego sluzu i piersi tak jak pisalam nie zaczynaja mnie bolec 2 tygodnie przed okresem tylko 3-4 dni przed nim wiec wypraszam sobie komentarze ze cos sobie wymyslilam jestem za stara na wymyslanie glupot ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżna Catherine
Test, który wyszedł pozytywnie robiłam dzień po terminie spodziewanej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżna Catherine
Olka zrób betę lub test za kilka dni i będziesz miała pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżna Catherine-dzieki za normalne wypowiedzi :) poczekam do terminu @ mam nadzieje ze sie wredota nie pojawi ;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys jmol
w takim razie nie rozumiem po co pytasz na tym forum skoro tak doskonale znasz swój organizm i nie chcesz czytać opinii odmiennych od swojego przekonania. Ja 5 cykli temu też (JAK NIGDY) od owulacji od okresu miałam bolące piersi i nie był to objaw ciąży. Co do śłuzu podobnego od płodnego - to , że NIGDY go nie miałas wcześniej, nie znaczy, że właśnie teraz go nie możesz mieć, zresztą nie zawsze da się go zauważyc. W każdym razie życze ci ciąży i trochę więcej otwartości na opinie innych skro juz pytasz i mniej zapatrzenia w siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys jmol- kochana nie chce sie klucic ale napisze ci dokladniej Znam moje cykle wiem kiedy jaki mam sluz itp wiem tez ze to co sie dzieje z moim organizmem to nie jest normalne napisalam tego posta aby kobiety ktore tez mialy takie objawy napisaly a nie zeby ktos mi pisal ze masz tak bo bedzie okres za 3-5 dni:/ Jesli ktos mial takie objawy i okazalo sie ze to ciaza bardzo prosze o komentarze :) dziekuje slicznie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po za tym od kiedy objawy okresu zaczynaja sie 2 tygodnie przed nim pierwszy raz slysze o tym sluzie to tez nigdy nie slyszalam ze ma sie taki przed okresem a duzo na ten temat juz przeczytalam przez kilka lat. moze i masz racje moze dostane okres spoko dam ci znac na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie przyjmujesz do siebie
komentarzy że to nie ciąża i czekasz na te potwierdzające ciążę.Tego nikt ci nie potwierdzi.Wg mnie to zwykłe objawy przedmiesiączkowe.Raz śluz masz taki a raz inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem tylko czemu jestescie takie pewne ze to objawy okresu skoro pisalam ze kochalam sie we wszystkie dni plodne z wytryskiem we mnie nikt nie da mi nawet 10% ze to ciaza ? tylko od razu piszecie ze to na pewno objawy okresu dziwne to dla mnie:/ ale ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze ten sluz mialam tylko 2 razy po troszeczke teraz mam duzo bialego jak snieg i lepkiego temperatura w pochwie 37.7 do tego od 3 godzin czuje straszny bol lewego jajnika i bol pochwy tak jak by ciagniecie w dol prosze komentowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie przyjmujesz do siebie
Ja ci daję nawet 50 % na ciążę!!To że się kocha w dni płodne nie znaczy że będzie się w ciąży.Podobno latami czytasz na ten temat.Rozumiem że chcesz wsparcia,pocieszenia :):). Ja też chcę i co?Muszę sobie sama radzić bo wiem że taki jest urok kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to nei wiem czy na
autorko jedna prosta rada idź do laboratorium za około 30 zł robisz test z krwi- wynik tego samego dnia i 100% pewności. po co wydawac na kolejny test skoor i tak może nie wyjść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie przyjmujesz do siebie
Życzę ci tej ciąży ale na wszelkie objawy troszkę za szybko.Tym bardziej na ten test.Ja jestem trzeci dzień po terminie @ i jeszcze nie robiłam testu.Ciągle czekam nie wiem na co.Pewnie na dalszy jego brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm1
Olka- ja też się staram o dziecko, mam teraz 15dc...staramy się od 9 dc .....i co? Dzisiaj mam piersi jak banie, ....coś w rodzaju jak się ma zastój pokarmu:( I jak zwykle pewnie @ przyjdzie:( Mam cykle 28-29 dniowe. Więc to, że piersi bolą i się powiększają 2 tygodnie przed @ o niczym nie świadczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie przyjmujesz do siebie
hmmmmmm_no dokładnie.Ja nigdy nie miałam bolących piersi a od jakiegoś roku bolą zawsze po owu aż do miesiączki.Nawet w ciąży mnie tak nie bolały a bardziej swędziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie jest tak latwo nie mieszkam w polsce tylko zagniaca tu tak latwo z tym nie ma na test z krwi czeka sie 5 dni :/ po za tym teraz weekend co do tego ze na objawy ciazy za szybko to jestes w bledzie! bol sutkow i piersi moze wystapic nawet 2 dni po zaplodnieniu przed chwilka wyczytalam na forum ginekologicznym napisala to Pani ginekolog wiec chyba sie nie myli:/ hmmmmmm1- moze juz jestes w ciazy i dlatego masz ten bol i powiekszone piersi :) zycze ci tego z calego serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×