Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eve20

Nie boicie się ciąży?

Polecane posty

Gość Eve20

Nigdy nie uprawiałam seksu, bo się go boję, boję się bólu i wpadki, wstydzę się rozebrać. Nie rozumiem, jak kobiety mogą uprawiać seks poza prokreacją, ja bym się okropnie bała ciąży, bo nie ma 100% skutecznej antykoncepcji. Jak sobie radzicie ze strachem przed ciążą? Dlaczego uprawiacie seks? Jak się do tego przekonałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to, że nie ma 100% to nie do końca prawda bo tabletki 2 składnikowe nie dopuszczają nawet do owulacji a co dopiero do zapłodnienia, za to 1 składnikowe są skuteczne właśnie coś w 90%, a te 2 składnikowe w 99,9%. Co nie zmienia faktu, że też bym sie nigdy nie zdecydowała na seks zanim bym na 100% była pewna, że mam warunki na wychowanie dziecka i utrzymanie jednak na wszelki wypadek, bo aborcja mnie nie interesuje, jak się powiedziało A - czyli poczęło dziecko to trzeba umieć powiedzieć B- i je wychować i zapewnić mu byt. Nie wolno myśleć swoimi narządami płciowymi. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve20
No właśnie, przecież wiele dzieci ma obrzydzenie do seksu, potem się ludziom zmienia, a mnie się nie zmieniło. Dlaczego ludzie zmieniają to podejście? Im więcej mam lat, tym bardziej mnie to odrzuca. Skoro narządy płciowe i seks są przyczyną tylu nieszczęść (gwałty, prostytucja, porzucone dzieci), to lepiej byłoby, gdyby tego nie było. Mężczyzna może się jeszcze wykastrować, ja nawet wykastrować się nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dojrzałaś jeszcze do współżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram osobę wyzej, najwidoczniej jeszcze do tego nie dojrzałaś, albo nie masz odpowiedniego partnera, przy którym się bedziesz czula bezpiecznie nawet mimo wpadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J/w Najwyraźniej nie poznałas jeszcze zaufanego faceta. A sa tacy. I zmieniają w główce niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve20
Myślę, że zostanę dożywotnią dziewicą z powodu strachu i lęku. Seks tylko do nieszczęść prowadzi. Skoro zamierzam być dziewicą do końca życia, to po płciowo dojrzewałam? Dojrzewanie płciowe to śmierć. Jestem z biologicznego punktu widzenia tylko samicą rozpłodową. Boję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bo gdy jest uczucie ,miłość i delkatny ,czuły,opiekuńczy partner nie ma PROBLEMU.Mój mąż był prawiczkiem ja cnotka i to jest wspaniałe nie ma byłych ,a jest wielkie uczucie i miłość.Podczas rozdziewiczenia mój chłopak obecny mąż zrobił minetkę i byłam luzna ,gdy zaczął wchodzić w pochwe bardzo powoli i delikatnie nie czułam bólu,lecz przyjemność.To samo mąż był podczas porodów wspierał i czulam sie bezpiecznie jest obecny podczas badań u ginekologa nawet na fotelu.Bo jak można być zacofanym i wstydzić się najbliższej osoby a ginekologa nie?A mamy Prawo Pacjent które pozawla na obecność osoby bliskiej nawet w szpitalu podczas badań i zabiegów ust 2008 art 21.Zawsze decyduje Pacjent nie lekarz chba,że chce zapłacić odszkodowanie pacjentowi za wyproszenie osoby bliskiej!!Wiem,że ginekolodzy będący tu beda się wściekac i ubliżać mi ala mam to gdzieś bo tu nie będę wchodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve20
Twój wspaniały mąż kiedyś umrze, w większości to mężowie umierają przed żoną. Nasze ciała są wadliwe, skłonne do chorób. Zostaniesz starą, 90-letnią wdową, żywą skamieliną. Seks to tylko wymiana ohydnych kleistych wydzielin za pomocą obrzydliwych narządów rozebranych ludzi. Zwykła kopulacja, nic więcej. Kiedyś umrzecie, i ile będzie wtedy wart jakikolwiek Wasz stosunek seksualny? Zostaną same szkielety. Jesteś nieszczęśliwa, gdybyś miała męża-tyrana, cieszyłabyś się, gdyby umarł, teraz będziesz chodzić w żałobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eve20 ile ty masz dzieciaku lat 13 15 ? Może nawet nie bo dzieci w tym wieku są zainteresowani seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kiedyś umrzecie, i ile będzie wtedy wart jakikolwiek Wasz stosunek seksualny?" Wtedy juz nic nie będzie miało znaczenia, ani lęk, ani strach przed zajściem w ciążę, ani gwałty, ani wspomnienia przyjemnosci. Nic. Pustka. Ale zanim umrzesz masz szansę żyć tak jak chcesz - chcesz bać się, nienawidzić - twój wybór. Seks to nie tylko wymiana śluzow, ale skoro chcesz tak uważać - proszę bardzo. I to ty będziesz zgorzkniala i nieszczęśliwa stara kobieta z wadliwym ciałem, która nigdy nie poczuła czułości i bliskości ukochanej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty weś idź czlowieku (eva) do psychiatry bo na psychologa to już za późno. Co to za jakieś chore wywody? Po 1 . Primo "Twój wspaniały mąż kiedyś umrze, w większości to mężowie umierają przed żoną. Nasze ciała są wadliwe, skłonne do chorób. Zostaniesz starą, 90-letnią wdową, żywą skamieliną. " - a Ty myślisz, że co jak nie będziesz uprawiać seksu to będziesz żyć wiecznie? Po 2 . Primo"Skoro narządy płciowe i seks są przyczyną tylu nieszczęść (gwałty, prostytucja, porzucone dzieci), to lepiej byłoby, gdyby tego nie było." - podajesz tu jakieś przykłady ludzi chorych psychicznie i patologicznych ale wiesz, że większa część świata jest pod tym względem normalna? PLUS gdyby " tego nie było" to i Ciebie by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve20
No i dobrze, żeby mnie nie było. Rodzice mnie nie chcą, porzucili mnie, mam 20 lat, uczyli mnie, że "lizanie się, łóżko", to zło, ojciec ślepo był matce podporządkowany, "leczyli" mnie 2 lata na chorobę psychiczną, dawali prochy, poszłam do psychiatry z tytułem profesora, stwierdził, że nie jestem chora psychicznie, tylko mam źle ukształtowaną osobowość, rodzice do 19 mnie nigdzie z domu nie wypuszczali, tylko do szkoły, opuściłam dom, matka kazała mi napisać oświadczenie, że się wyprowadzam, zamieszkałam u krewnych, rodzice mnie wykreślili z historii, moja matka odwraca głowę, gdy mija mnie na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i idąc Twoim tokiem myślenia to wybacz ale będziesz całe życie sama i umrzesz w samotności a my te niedobre chociaż stworzymy rodziny i jak będę umierać to będę spełniona że miałam rodzinę i ludzi których kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wyjaśniło się skąd Twoje spaczenie na sprawy życia i seksu. To Ci tylko powiem, że współczuję idiotów rodziców, a psychiatra wcale nie był dobry. Idź do innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 19 lat planowane dziecko pierwsze.Nie boję się nawet rodzić.Wiesz wiek nie ma znaczenia każdy do życia dorosłego jest gotowy inaczej Jedną po 30 drugą po 20 a inna jeszcze po 18.następcę dorasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve20
A to źle, że ja mam 20 i się boję? Mam na przekór sobie i wszystkim urodzić dziecko, pomimo, że się boję? To taka dobra metoda, żeby człowieka, który boi się wody, wrzucać do basenu?! Mówiłam ojcu, zanim wyszłam z domu, że matka nas krzywdzi, on powiedział, że "ona podtrzymuje nasz dom, bez niej byśmy zginęli." Kiedyś ugryzła mnie, rzucała mną o szafę, szarpnęła za ucho i rzuciła, bo nie umiałam rozwiązać zadania z matematyki (miałam 12 lat). Zawsze chciałam, żeby mnie uratował, ale on NIC nie zrobił, co matka nie powiedziała, to święte. Zabroniła jemu i mnie kontaktów z dziadkami, bo to "potwory", a według niej "mąż powinien dla żony wyrzec się wszystkiego, nawet własnych rodziców." Na tym to wszystko polega?! Na całkowitym związaniu człowieka, czy małżonek nie ma już kompletnie żadnej swobody, tylko jest na zawsze uwiązany?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro sie boisz to ja cie rozumiem wiekszosc facetów mysli brzydko wsadzic wyjac 200% a tu licza sie czule pieszczoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem uprawialiśmy seks w dniu porodu rano a wieczorem rodziliśmy,bo mąż był przy porodach i zawsze przy Każdym badaniu u ginekologa jest to wspaniałe wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golabek z jajem
Nawet nie wiesz ale kazdy twoj post o pochwie i ginekologu to dla mnie ogromne wsparcie! Poprawiasz mi z***biscie humor :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To będziesz dziewicą całe źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj się śmieją z obecności męża gdyby nie byl przy porodzie to by mi położna dała po pysku przy porodzie bo się zagubiłam.A mąż tylko spojżał na panią doktor i ta wysłała ją do drugiej rodzacej.Dodam,że byl szcunek dla mnie dzięki mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve20
Nie mam innego wyjścia jak dożywotnie dziewictwo. Boję się wpadki, bólu. Nie udźwignę konsekwencji pierwszego razu. Nie wyobrażam sobie nawet, jak mam się do tego "zabrać", w życiu nie rozebrałabym się przed nikim. Naprawdę, nie rozumiem, dlaczego wielu ludzi prędzej czy później uprawia seks, przecież jest on bardzo niebezpieczny, można jeszcze zarazić się poważnymi chorobami. Nie wiem też, jak korzystać z antykoncepcji, jak ja miałabym przekonać partnera do prezerwatywy, przekonać go, żeby użył, pilnować, czy dobrze to zrobił. Seks to najbardziej dziwaczna, niesamowita, obrzydliwa i niebezpieczna czynność. Nie będę tego robić. Od braku seksu się nie umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest juz na rynku usluga zaszywania cipki. Za stosunkowo niewielkie pieniadze droga Evo20 mozesz poddac sie takiemu zabiegowi i juz nic nie bedzie ci grozilo. Robia to dobre prywatne gabinety ginekologiczne albo chirurgii plastycznej. Gwarancja dozywotnia. Mozna tez zastosowac betonowanie albo dla mniej zdecydowanych gipsowanie. Te zabiegi mozna odwrocic we wlasnym zakresie przy uzyciu prostych narzedzi budowlanych (przecinak, mlotek). Stosowanego dawniej smolowania nie polecam, gdyz smola powoduje brudzenie bielizny, chyba, zebys zdecydowala sie na noszenie czarnych majtek, albo po prostu zrezygnowala z uzywania tej czesci garderoby, co mozesz bezpiecznie zrobic, majac zasmolowana cipke. Rescator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×