Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie chce mi się żyć

Polecane posty

Gość gość

Mam dość same gowna, tkwię w toksycznym małżeństwie i nie potrafie odejść. Nie jestem zależna w żaden sposób od niego bardziej on ode mnie. W pracy hujnis, dziś zjebe dostalam. Powaznie choruje i nie umiem z tego wyjsc. Ciągle myślę o śmierci. Mam dość. Mam 2 letnie dziecko i to jeszcze trochę mnie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet na kafe maja mnie w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwaz sie i zmien swoje zycie! Pogadaj z mezem, jesli jest tak zle, rozstan sie z nim!! Nie jestes szczesliwa, zmien to! Bedzie ciezko, ale chyba nie chcesz do konca zycia byc w takim stanie jak teraz! Bierz sprawy w swoje rece! Masz dziecko, to dla niego powinnas zmienic swoje zycie! Glowa do gory, w pracy kazdemu sie czasem dostanie! Trzymaj sie cieplo☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystaw frajera za drzwi i żyj nowym życiem, a nie się żalisz "Nie jestem zależna w żaden sposób od niego bardziej on ode mnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj, nikt Cię nie olewa, tylko takich topików na kafe jest co najmniej 3 dziennie. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawróć się. I wszystko się ułoży. Idź do spowiedzi. Idź na mszę o uzdrowienie. Jeśli miałaś kontakt w przeszłości z horoskopami, wróżkami, karatami, bioenergoterapią, homeopatią, wiarą w horoskopy itd jednym słowem z okultyzmem idź do egzorcysty. Ofiaruj J/ezusowi swoje cierpienia duchowe i fizyczne. Poproś Go o pomoc. Nie odmówi Ci nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Módl się na rozancu o błogosławienstwa dla swojego męza, wyzbyj się nienawiści i życz mu tylko dobrze ponieważ tylko wowczas Twoje modlitwy zostaną wysłuchane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×