Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie chcę mieć dziecka z mężem

Polecane posty

Gość gość

Mam kryzys;/ Ostatnio rozmyślałam nad swoim życiem. Od 9 lat jestem z Mężem, w tym prawie 4 po ślubie. Powoli w jego wypowiedziach pojawia się temat dzieci. A ja zdaje sobie sprawę , że ich chyba nie chcę. Nie z nim. Kochamy się, jest nam dobrze razem, ale w naszym związku to ja noszę spodnie. Muszę pamiętać o zakupach, rachunkach itp. Mąż pomaga mi w domu ale nigdy z własnej woli, zawsze muszę mu powiedzieć zrób to, to i tamto. Pracujemy oboje w podobnych godz, ale po pracy ja biorę się za sprawy domowe, obiad a On idzie grać na komputerze, bo musi odpocząć;/ Rozmawialiśmy o tym mnóstwo razy , że chcę mieć w nim partnera a nie być dla niego gosposią ale przynosi to skutek na góra miesiąc-dwa. Mimo iż mam męża muszę być samowystarczalna, brakuje mi poczucia bezpieczeństwa przy nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam męża w 100% noszącego spodnie, megazaradnego, prawdziwą opokę, a tez temat dziecka mnie przeraża. Nie jestem gotowa, nie widzę siebie w roli matki, nie czuje instynku. Może i u Ciebie tak jest? Może mąż jest tylko wymowką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestęm superzaradny. Sprzątam, piore, myje, gole, pier/dole i krawaty wiąże. Moge cie zapłodnić w promocji. Chcesz/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
go gość z 10:10 -Masz dużo racji. Również nie czuję instynktu macierzyńskiego na ten moment i nie spieszy mi się do dzieci. Ale Mąż to raczej nie wymówka ale poważniejszy "problem" Nie chcę mieć kiedyś dziecka licząc , że a nóż się ułoży a później płakać , że małżeństwo mi się rozpada. A nie mam pomysłów jak do niego dotrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×