Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie chce zapraszać rodziców męża na urodziny dziecka

Polecane posty

Gość gość

Po prostu nie chce. Nienawidze ich. Jak to zrobic aby z jednej strony maz nie mial pretensji ze im nie powiedzialam o tym a z drugiej aby nie przyszli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie mozesz zabronic dziadkom widywac wnuka. Ja mam to samo, nie znosze tesciow, mam powazne powody, ale nie izoluje ich od moich dzieci. Tak po prostu nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A trzeba zapraszac? Moze niech sami pamietaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to nie jest dziecko twojego meża to nie musisz zapraszać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tematu wynika, ze to jest rodzina. Czy jest obowiazek zapraszania na urodziny jak myslicie? Lub wypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam jak gość z 12.20 :( , dlatego nie wyprawiam urodzin w domu- kupujemy tort do domu ale spędzamy go we własnym gronie : mąż, dzieci i ja :) Poza tym wyprawiam w przedszkolu i mam spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak znajdziesz sposób to mi daj znać... Moi teście to masakra rok temu zaprosiliśmy ich termin im nieodpowiadal w tym roku tydzień wczensiej pytaliśmy brak odzewu w dnniu urodzin zadzwonili że oni przyjadą... Nirmialo być ur b o tego dnia akurat mieliśmy strasznie dużo spraw i z synkiem była druga babcia miał być mały torcik symbolicznie jak dziadek bedzie odbierał babcię i tyle wszystko pozamienialismy bo jaśnie hrabiostwo musi przyjechać i jak to my kontaktu w urodziny bronimy. Prosilismy żeby przyjechali do jakiejsc godziny bo dziecko o 6 wstaealo przyjechali 1.5 h po max czasie gdy drudzy dziadkowie wychodzili gdy już było po torcie bo nie mogliśmy czekać itp powiedzieli godizne syn dał popis usypiajac bo taki zmęczony był ale jaśnie teściowej nieprzemowisz że jest jakoś plan itp. Bo życie kręci się wokol nich i oni się do nikogo dostosowywać nie Beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi teściowie zarezerwowali sobie wczasy w dzień urodzin córki wyjeżdżają... Nie będę przekładać urodzin bo przecież powinni wiedzieć kiedy ich wnuczka ma urodziny, zawsze ją olewają! Córci będzie przykro:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedż przede mną rozśmieszyła mnie do łez. Jak oni śmią jechać na wczasy, jak wnuczka ma urodziny. Moja córka urodziła się 1 listopada jak moi teściowie śmią wyjeżdżać tego dnia jak wnuczka ma urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ło matko , poważnie 1 listopada ????? Straszne, nie mogłaś jakoś się postarać ...... Niefajnie ma twoja córa.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzmy szczerze : urodziny , imieniny w święta to trochę problem - trzeba troszeczkę poprzenosić i to raczej nie święta a urodziny czy imieniny- moim skromnym zdaniem :) Na szczęście ja tego problemu nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synowe Was tez kiedys nie zaprosza , czas szybko plynie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat się tym nie martwię ... Moi rodzice też nie zapraszali gości na moje czy brata urodziny i jakoś żyję, mam się dobrze :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki jest Twój mąż? Wie, że nie lubisz teściów? Rozumie to? Jeśli tak, to zwyczajnie poinformuj go, że nie chcesz ich na tych urodzinach, a ich nie zapraszaj. No proste jak gwizdanie, nad czym tu kminić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o urodzinach należy pamiętać, a zaprasza to się na imieniny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie zaprosi jego rodzicow a do tego powie ze ich nienawidzi to bedzie musiala spieprzac z domu i dostanie od niego najwyzej 300 zl alimentow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebijam! Moi tesciowie nie przyjechali na komunię córki a dwa tygodnie później pojechali na komunię do wnuczki teściowej siostry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie.Co takiego zrobili tesciowie,ze autorka ich nienawidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba o imieninach nalezy pamietac, a o urodzinach nie tylko sie zaprasza. Imieniny masz w kazdym kalendarzu. Kto w dzisiejszych czasach oproczbabc obchodzi imieniny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie.Co takiego zrobili tesciowie,ze autorka ich nienawidzi? xxx Jak to co ? Zyja! Zamiast przepisac wnuczkowi majatek i szybko zdechnac! A poza tym byli strasznie bezczelni bo powinni pod sufit skakac ze ich syn ozenil sie z idealem a oni nie wykazali entuzjazmu - za kare nie bedzie spotjan z wnuczkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem na urodziny się zaprasza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak cie ktos nie zaprosi tzn ze cie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:42 żartujesz, prawda? Jakie to ma znaczenie, ważne że dziecko szczęśliwe,zdrowe itd i naprawdę data urodzin coś zmienia? To nie moje dziecko, ale osłabia mnie to jak dla kogoś data urodzin ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z każdej okazji się zaprasza. Jeśli ktoś chce wyrazić pamięć, to wystarczą życzenia, chamstwem jest zwalanie się komuś na głowę, bo nie każdy świętuje i wymuszanie celebry jest nie na miejcu. Poza pierwszymi urodzinami nigdy nie wyprawiałam dziecku urodzin dla rodziny tylko dla koleżanek i kolegów (zapraszałam znajomych, którzy mają dzieci w podobnym wieku). Tak to przynajmniej dziecko miało radochę że się wybawiło, a z rodziną to jest impreza dla dorosłych, którzy siedzą za stołem a dziecko jest gdzieś w tle. Polecam, szczególnie jeśli nie trawisz teściów. Tylko wtedy konsekwentnie z obu stron, żeby nie było kwasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie autorka : Mi teściowie jakiejś mega krzywdy nie zrobili, wystarczy , ze faworyzują siostrę męża i jej córkę. To wystarczy abym nie miała ochoty ich oglądać . Już na marginesie: nic od nich nie chcę bo mam swoje lata i naprawdę jestem mega niezależna od nich - pod każdym względem a już na pewno finansowo. I tyle w tym temacie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię tak jak Pani z 19.00- obojgu dzieciakom wyprawiłam roczki w domu - na słodko :) Daliśmy zaproszenia ze zdjęciem na pamiątkę :) Wszyscy przyszli :) Potem już tylko urodziny w domu dla nas + urodziny w przedszkolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie chciałabym urodzić się 1 listopada. Taka grobowa data :( Na szczęście moim dzieciakom się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha. no ja ci podam przyklad odwrotnej sytuacji dziewczyna nikogo z rodziny wlasnego meza nie zaprasza do siebie ani na urodziny dzieci, ani na zwykle odwiedziny no na nic. kazdy zastanawia sie czy ma isc czy nie wypada. w koncu wychodzi na to, ze rodzina jej meza nie interesuje sie i jest podla. ona za to jest w porzadku no nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A musisz wyprawiac urodziny?! Po co wlasciwie? Jak dziecko male, to nie potrzebuje urodzin, a jak wieksze to i tak woli kinderbal z rowiesnikami niz sped rodzinny. Albo mozan z nim isc do jakies kawiarni na ciacho,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy pamiętacie, ale 1 listopada jest Wszystkich świętych, natomiast 2 listopada jest święto zmarłych. tzw zaduszki 2 listopada urodziła się Iwona Pavlowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×