Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie chce zwiazku, bo nie ufam facetom.

Polecane posty

Gość gość

Nie potrzebuje nikogo. Ufam sobie, wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zostań sama. Nie ma obowiązku wiązania się. Czego oczekujesz pisząc ten post?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo szukam kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to dobrze,i po co nam to wiedziec? szukaj sobie frajera ktory ci zaplaci za seks,przynajmniej bedzie z nich jakis pozytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś nie szukała zbyt pewnych siebie samcow alfa, tylko dawała szansę spokojniejszym, pisałabyś teraz temat pt "Jak go namówić na małżeństwo". Taka prawda. Kobieta myśli, że jak weźmie sobie zabójczo przystojnego, chamskiego mężczyznę to będzie z nim do końca życia. A później się okazuje, że najlepsze koleżanki go podrywają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kmsddsnskldnflsdnflnsd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polityk
Koniec przywilejów grup zawodowych - na fejsbuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie chce związku. Nie zaufam facetom.NIe ufam kobietom.kobiety tez fałszywe.nawet bardziej niż faceci. Ale tym się nie trzeba przejmować. Nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chcialabym zeby przyciagali mnie ci "mili spokojni", ale nie umiem sie zmusic do tego, zeby mi sie podobali, nie mam czesto z takimi o czym gadac, ja nie jestem typem domatorki, mam zbyt bujny temperament dla nich ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie łam się. Spotkaj się z koleżanką, idź do kina, załóż sobie konto na jakimś portalu randkowym i staraj się rozerwać. Przechodziłam przez to samo. Facet z roku mnie rzucił, bo zwyczajnie się mną znudził i był zbyt niedojrzały. Mój ból potęgował fakt, że ludzie plotkowali, a ja musiałam go widzieć dzień w dzień. Uciekałam w kluby, alkohol, seks z kolegami. Wydawało mi się, że to pomaga. Ale było tylko gorzej. Próbowałam zabiegać o niego, raz nas poniosło i wylądowaliśmy w łóżku. Potem on stwierdził, iż żałuje tego, źle się stało i przeprasza za to. Postanowiłam sobie, że nigdy więcej nie dam się już upokorzyć, zablokowałam go, odzywam się tylko w sprawach związanych z uczelnią i to wtedy jak muszę, Poznałam innego faceta, któremu ufam i który jest mi bliski. Bardzo się cieszę, że tamten mnie zostawił, bo tkwiłabym w związku bez przyszłości. Teraz jestem szczęśliwie zakochana, mój chłopak jest moim przyjacielem i najlepszym kochankiem. Boję się tylko, że odejdzie, ale staram się o tym nie myśleć. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x Biedny ten twój obecny chłopak. O wie z jaką puszczalską kobietą się związał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiłam, że nie jestem święta. On jest wyrozumiały i nie ocenia ludzi przez pryzmat tego z kim chodzili do łóżka. A zresztą nie mam zamiaru tłumaczyć się sfrustrowanemu prawiczkowi albo nieatrakcyjnej kobiecie, która nie ma szans na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W większości szukacie albo podniecacie się tymi temperamentnymi facetami najlepiej oczywiście z kasą... Taki gość zna swoją wartość i wie że laski kręci, więc przecież nie doceni Was biedaczek, bo takich może mieć na pęczki. Mówicie, że faceci myślą fiu... a same nie macie wyobraźni. Nie szukacie spokojnych wrażliwców tylko "prawdziwych samców"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Mówiłam, że nie jestem święta. On jest wyrozumiały i nie ocenia ludzi przez pryzmat tego z kim chodzili do łóżka. A zresztą nie mam zamiaru tłumaczyć się sfrustrowanemu prawiczkowi albo nieatrakcyjnej kobiecie, która nie ma szans na seks. x Już puszczalska puszcza teksty o prawiczkach na anonimowym forum masz jakiś kompleks czy coś? hehe ten twój facet to jakiś kompletny nieudacznik skoro taką ścierą się zainteresował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie ufam polskim kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny ten twój obecny chłopak. O wie z jaką puszczalską kobietą się związał? x Przebadajcie się na choroby weneryczne. Szkoda żeby chłopak sobie zdrowie lub życie zmarnował bo suczi łągodziła smutek czochraniem bobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mniemam pisza tu dwudziestolilkulatki...jak ja wam współczuję dziewczyny, wasz\e prob;emy mam ale dopiero gdy skończyłam 40 lat i zero brania, kurde życze wam wszystkiego najlepszego bo aż strach pomyśleć co bedzie z wami jak będziecie miały 40 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam oj tam Ja nie chcę miłości bo miłość boli, więc po co mi to? Czyli związki nie wchodzą w grę, a miłość też nie wchodzi w grę. Jednak nic nie tracę bo świat i życie jest tak piękne że to wystarcza do szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko chcesz związku sam tytuł o tym mówi tylko szukasz zapewnienia ze może warto więc mówie tobie warto , Ja s tez nie ufałam i az 7 lat szukałam az znalazłam tego jedynego ,któremy zaufałam i on mi ufa po mimo straconych lat warto szukac ,mój mail niejestesam@vp.pl każdy może napisać Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ufasz facetom? Poszukaj kobiety na HomoDate.pl Piękne,seksowne,inteligentne lesbijki czekają na Ciebie! HomoDate.pl to największy portal randkowy dla homoseksualistów w Polsce! Zarejestruj się i znajdź partnerkę na jedną noc lub całe życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz być sama? to nie zapomnij kupić wibratora, jakoś musisz sobie radzić nie? hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobra, jak Ty nie ufasz facetom to znaczy że facet Tobie zaufać też nie może więc dobrze robisz że wycofujesz się ze związków, być może dzięki temu oszczędziłaś komuś nerwy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety same nie wiedza czego chca!w d****h sie poprzewracalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to, ja wiem czego chce, chce spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i gitara, przynajmniej ta jedna frustratka nie zatruje nikomu życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze mezczyznom nie moza ufac to fakt, zadna frustracja z mojej strony. Moze jednemu na 100 mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to na pewno można zaufaćkobietom :D. Kobiety w ogóle są tak z******te że wy same nie potraficie 10 minut z drugą kobietą wytrzymać bez wbijania sobie pikników do paznokci w plecy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
desperat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez chyba nia znajde faceta odpowiedniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×