Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie dzialaja na mnie juz zadne diety

Polecane posty

Gość gość

wiec jak mam schudnac? nic juz nie dziala na mnie, a jestem juz zmeczona dietami , trwaja 2- dni i znowu koniec i tak w kolko. jak schudnac, czy schudne jedzac 1 posilek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak jak na mnie, nie moge schudnac za nic . mysle jesc 3 posilki małe na dzien , dietetyczne, zeby skurczyc zoladek , ale czy to cos da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, dieta która trwa 2 dni ma być cud dietą i ma działać ? Następna mądra.... gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche zyje na tym swiecie i pierwszy raz slysze o jakis dwu dniowych dietach. Myslisz ze dwa dni sie ograniczysz to jest to dieta.... i jeszcze ma dzialac . Rok albo wiecej obiadac sie a dwa dni chudnac....naprawde madra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co Ci ta dieta, dieta jest do szybszego chudnięcia, zmień odżywianie na lepsze z np. jednym dniem "wolności"+ wysiłek fizyczny regularny w miarę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy jesteście tępe kretynki ja pier.dziele wytrzymuje 2 dni na diecie, tak ciezko to zrozumieć, w ogóle do szkoły chodziłyście ja też mam tak,z ę 2-3-dni dieta i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe, wiec nie diety nie dzialaja, tylko ty nie dzialasz. narzuc sobie rygor i panuj nad soba, wtedy nawet nie dieta a przesrzeganie ogolnych zasad zdrowego zywienia ci pomoze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpisuje sie pod kol. wyzej. A ty autorko naucz sie odpowiednio zadawac pytania a nie obrazaj innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się dzieje jak ludzie pisać po polsku nie potrafią. Nie znacie polskich znaków, interpunkcji i chcecie żeby Was wszyscy zrozumieli. To na jakim poziomie tutaj ludzie piszą- a min. autorka woła o pomstę do nieba... masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem czy tez sie porozumiewa takim dziwnym jezykiem z ludzmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulalola
Sorry ale autorko głupia jesteś ;) Na diecie tak krótko wytrzymujesz bo to beznadziejne dietki. Diety muszą być odpowiednio zbilansowane, muszą też mieć odpowiednią kaloryczność (i wcale drastyczne cięcie kalorii nie jest dobre)... Wtedy to nie jest katorga i łatwiej wytrwać. Do tego regularny ruch... Ale tak to jest jak się tyło kilka miesięcy/lat a schudnąć się chce w kilka tygodni a najlepiej dni. Idź do dietetyka bo sama sobie nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli bedziesz jadla 1 posiłek, przez 2 dni, również nie schudniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiekKrk
Głodówka to najbardziej niedorzeczny pomysł. Spowalnia metabolizm, więc i tak Panie nie schudną, a jeżeli schudną to po zakończeniu głodówki nastąpi efekt jojo - organizm aby przetrwać następną głodówkę zgromadzi zapasy energii, co oznacza zwiększenie masy. Metabolizm po głodówkach nie wraca już do stanu poprzedniego - można go przyśpieszyć, ale to walka i problemy. Najrozsądniej będzie jeść 6 posiłków dziennie, co 2 godziny. Posiłek nr 1 to obowiązkowo 50 gr owsianka, lub szklanka soku pomarańczowego (aby uzupełnić utracone zapasy weglowodanow ze snu), dalej powinny być to albo jajka, albo kanapka z chudą wędliną obowiązkowo na chlebie ciemnym (zadne fit!), lub 2 kanapki max. Przykladowo mowie - posilki powinno sie jadac w regularnym czasie. Obowiazkowo warzywa, mieso, jajka, owies, owoce, ryz BRAZOWY i ogolnie weglowodany zlozone - patrz indeks glikemiczny (niski oznacza dobre produkty). jest jeszcze ladunek glikemiczny, ale to juz dla chetnych wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mnie nic nie działa i obżarła się z rozpaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzilo mi o to ze ja na diecie wytrzymam 2 dni .po prostu nie mam silnek eoli a dawniej mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako autorka nie obrazam nikogo to inny gosc cos napisal . Nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za wypowiedzi. Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaw na normalne zdrowe żywienie. Nie schudniesz nie jedząc. A to niestety największy błąd kobiet, które się odchudzają. Jedzą za mało, nie dostarczając organizmowi substancji potrzebnych do zachodzenia różnych procesów - w tym spalania tkanki tłuszczowej - więc nie chudą. Ładne ciało to 70% diety i 30% ćwiczeń. Po kilku dietach masz totalnie rozregulowany metabolizm więc spróbuj ruszyć od żywienia bogatoresztkowego : http://dojrzalakobieta.pl/kuchnia/diety_odchu dzajace/blaski_i_cienie_diety_bogatoresztkowej.html A potem przestaw się na dobrze zbilansowaną dietę. W necie pełno info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×