Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość psychiatra Pana Wilka

nie krzyczec na pacjenta W

Polecane posty

Gość psychiatra Pana Wilka

prosze mi nie krzyczec na pacjenta i nie wpychac go znowu w stupor dopiero niedawno otworzyl sie na ludzi wiec prosze to uszanowac i nie przciwdzialac postepom leczenia dziekuje za zrozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridazzaplota
przeciez na niego nie krzycze, tylko chce zeby poznal swoj rodzinny kraj :O ... czlowiek musi wiedziec gdzie sa jego korzenie. tym bardziej bieszczadzki goral :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra Pana Wilka
pacjent poczynil postepy jesli chodzi o orientacje przestrzenna sam dociera czasami do gabinetu i nie trzeba go juz tak czesto dowozic sam tez potrafi znalezc droge do najblizszej biedronki i do skupu zlomu jednak prosze nie udzielac mu w nieautoryzowany sposob informacji gdyz odkrycie, ze nie mieszka w lesie i ze do bieszczad ma kilkaset km moglo by wywolac szok i nawrot choroby dlatego tez chwilowo trzeba przejsc do porzadku dziennego na skojarzeniem polnocy z bieszczadami leczenie trwa i miejmy nadzieje zakonczy sie sukcesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridazzaplota
przepraszam nie wiedzialam.. to sie juz nie powtorzy. nie wiem w jaki sposob moge mu zabrac mape. przeszlosci niestety nie mozna zmienic. moze pan dr sprobuje mu wytlumaczyc, ze to nie mapa polski tylko gotowa nic nie znaczaca kolorowanka i nalezy ja wrzucic do kontenera na makulature ;) jesli nie potrafi kojarzyc liter na kolorowym tle, moze sie udac. wiecej pomyslow chwilowo nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra Pana Wilka
I stalo sie znowu trzeba bedze pacjenta dowozic w kaftanie a przeciez prosilam, prosze sie uspokoic i polozyc na lezance szanowny pacjencie wszyscy lubimy dzikie kury i tak wszyscy urodzilismy sie w rumuni, bulgarii albo w serbii i bieszczadzkie bacowki nad jeziorami :) sa dla nas polnoca i prosze lezec i odpoczywac i zostawic w spokoju kaloryfer, dzis jest niedziela i skup jest zamkniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra Pana Wilka
podszyw , podszywa, podszywa oooo:):) czyzby jednak projekt moderacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra Pana Wilka
chyba bede musiala jednak rozbudowac gabinet choc podoba mi sie Pana tok myslenia, to nie wiem jak Pan to zrobil :) i zapraszam na lezanke obok kolegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridazzaplota
pani dr :) moze przyniose sznurek.. bo krawaty sa jednak za krotkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszystkich Frida to chamski troll ktory ma libido na poziomie 4-5 i stad nierozladowane emocje ktore wylewa na forum. Nie moze zniesdc atrakcyjnych meskich uzytkownikow, ale po Wilku to splywa. Wilk ma kolege psychiatre i takie nieszczesliwe dziewczynki jak Frida rozponaje z daleka. Najlepiej ignorujcie ja efet bedzie taki jakby pisala sama ze soba. Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org /tapety/nieg--wilk-5.jpeg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra Pana Wilka
dziekuje szanowna kolezanko ale zapas sznura i paralizator jak sama wiesz zawsze musi byc pod reka drogi pacjencie prosze o spokoj, gdyz bede musiala wezwac Pana Leszka a pacjent wie, ze Pan Leszek na kacu jest nie jest ostoja cierpliwosci x ale ten numer ze stopka to chce znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk nie lubi fridy,za to woli atrakcyjnych mezczyzn. Wszystko tlumaczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridazzaplota
pani dr!!!!! pani dr!!!!! ... szybko!!!!!! pacjent W zaczal uprawiac katecheze!!!!!! na razie odmawia jedynie pobozne zyczenia, ale w kazdej chwili moze mu sie pogorszyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frida to stara doopa i już dawno zapomniała co to orgazm, o ile w ogóle go kiedyś miała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzial ktos "niebieska" fride?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Frida Naprawde pisze do ciebie ostatni raz. Dam ci rade. Jakis facet powinien cie porzadnie zerznac od tylu bez pytania o zgode. A ty w koncu znajdz sobie jakiegos duzego kutasa do namietnego ssania. Gwarantuje ze przestaniesz byc chamska dla Wilka i innych atrakcyjnych uzytkownikow tego forum. Wilk xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra Pana Wilka
oo kolejny klient? prosze sie wygodnie ulozyc obok kolegow i opowiedziec, co spowodowalo taka traume

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra Pana Wilka
a jednak sie rozczarowalam drogi pacjencie to nie numer ze stopka tylko kolejny podszyw podszywu szkoda ale poniewaz jestem wierna przysiedze pitagorasa, no tego hipokryty, czy jak mu tam bylo, to wolne miejsce na konsultacje zawsze sie znajdzie zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby wykształcona, a taka mało sprytna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipokratesa, kur/wo. 'psychiatra Pana Wilka dziś I stalo sie znowu trzeba bedze pacjenta dowozic w kaftanie a przeciez prosilam, ' p.s. ble ble gadasz, przechodzisz przez moje osiedle to biegniesz-rada. tyle w temacie, frajerko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridazzaplota
oswiadczenie informuje, ze widziano niebieska fride. wczoraj wieczorem.. :D na chwile mnie odblokowano :classic_cool: co mam bidulka zrobic... ciagle zli ludzie wyrzucaja mnie stad na banicje :P ostatnio notorycznie mam bana... tylko nie wiem za co :O niestety logujac sie przez swiatowe bramki post z logowaniem kreci sie w nieskonczonosc... prosze o wyrozumialosc :) niestety drogi czytelniczy gosciu, az tak zle z moja pamiecia nie jest.. pamietam znaczenie slowa orgazm.. i nawet wiem jakie to uczucie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra Pana Wilka
jest niedziela moge, poza tym zamiast sie doksztalcac w specjalnosci musze pilnowac robotnikow, zeby czegos nie spiertolili, to tez powoduje stres i brak czasu na nauke i dla wizytujacych rozbudowa gabinetu, ze wzgledu na nawal pacjentow nie jest latwym zadaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×