Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ejbisi

Nie lubie azjatów

Polecane posty

Gość ejbisi

To straszne ale stałam się rasistką. Bardzo mnie wkurzaja azjaci - chińczycy, wietnamczycy itp. Mieszkam w dzielnicy Warszawy, ktora od jakiegos czasu stala sie wsrod nich strasznie popularna i jest ich tu bardzo duzo. A denerwuja mnie bo: - w ogole sie nie integrują, nie da sie z nimi dogadac, chyba ze z dziecmi ktore sila rzeczy ucza sie polskiego w szkolach - strasznie boją się psów, ale to panicznie, nawet male niegrozne szczeniaczki traktuja jak grozne bestie. A swoj strach zaszczepiaja w dzieciach. Ja mam psa wiec mnie to irytuje bardzo :P - mają innych w dupie, śmiecą itp.Nade mna mieszka rodzinka azjatów i własnie mi wylali na balkon wiadro wody (jakichś pomyj) :o Dobrze, że chwile wczesniej zabralam stamtad pranie bo bym musiala na nowo prac. - tak jak pisalam w naszej dzielnicy mieszka ich bardzo duzo, do tego stopnia ze obok mojego domu wybudowano chinski blok w ktorym Polacy nie mieli nawet mozliwosci wykupienia mieszkan. Mieszkac tam beda tylko Chinczycy, bo w Polsce nawet sie nie reklamowali, nie bylo zadnego biura sprzedazy. Pisze bo chcialam sie wyżalic, oczywiscie nie mozna uogólniac, na pewno są jacys fajni azjaci ale w swoim OGÓLE strasznie mnie irytuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azjata
fajnie wiedzieć, że mnie lubisz :D jestem Mongolem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja widziałm
przystojnego Chinczyka, o, jaki był przystojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wola? uogolniasz autorko. mnie tez wkurzaja wietnamczycy- to ich najwiecej w wawie, ale w sumie to nie wiem czemu. po prostu. no ale i tak nic nie przebije tych oblesnych spiewajacych rumunow w tramwajach;/ za to sa azjaci np japonczycy, ktorych w wawie nie jest za wielu a ich obrazasz. zreszta patologiczny polak tez moglby ci wylac pomyje na balkon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kebab z damaszku
dziewczyno ty sie koorna ciesz ze nie mieszkasz obok cyganow, czarnuchow albo brudasow. to bys dopiero ich znienawidzila. balabys wychodzic na ulice nawet w dzien, nie mowiac o pozniejszych porach, a dzielnice zamieniliby cie w getto, rozroby, napady, , pobicia, narkotyki..i tak amsz farta ze to tylko azjaci. taka prawda, sama chyba slyszysz co sie wyprawia w limanowej, tam gdzie zgraja cyganow mieszka, polacy tam maja przerabane po calosci. mieszkalem przez rok w anglii, do dzielnic brudasow i czarnuchow nawet polichja boi sie zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kebab z damaszku
no ja slysze regularnie co pare miesiecy w mediach sie pojawia info ze jakies zamieszki w limanowej, bitwy pomiedzy cyganami a polakami. ja pier.dole jakbym tam mial mieszkac to chyba bym sie wyprowadzil, wsrod tej dziczy i holoty. wspolczuje im z calego serca ze im wladze takie pieklo zgotowali. a do autorki tematu sama chyba slyszlaas jakie zamieszki regularnie sa we francji, jak sie brudasy-islamisci burza i rozroby i zamieszki wywoluja we francukskich miastach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helga3333
Do Azjatów mam stosunek neutralny, ale są dla mnie dziwni. Takie ludzkie roboty, mniej okazują emocje niż my, wolą dyktaturę od demokracji, bo tylko przy rządach silnej ręki funkcjonują... A nawet jak mają demokrację (Japonia, Korea) to i tak żyją inaczej niż my. Ciężko zrozumieć, że to tacy sami ludzie jak biali- oni są po prostu jacyś inni... Nie podobają mi się wcale z wyglądu, te płaskie nosy i skośne oczy... :/ W ogóle ich nie rozróżniam- takie klony... Chodzi mi o ludzi z tzw. rasy żółtej, bo Hindusi już są inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azja to potęga
Azjaci mają średnie IQ o 10 pkt wyższe od białych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka absolutna
azjaci sa fajni a cyganie to nie rumuni. nawet ja to wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka absolutna
mi jeden azjata powiedzial, ze jestem lana pani:) i nalozyl mi podwojna porcje kurczaka gon bao tak ze jeszcze na kolacje mialam i nic nie musialam doplacac azjaci sa fajniusi ilubia blondynki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To najbardziej popieprzona rasa. Nienawidzę ich... za stosunek do zwierząt i ludzi. Udają, że są tacy uśmiechnięci i grzeczni ale jakby co to bez skrupułów obedrą na żywca każda żywą istotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chinczycy maja drugiego czlowieka za nic. Ja pamietam jak w programie gesslerowej byla chinskka rodzinka i wlasciele knajpy tak zwyzal chyba swoja siostrzence kazal wynosic sie do Chin. A ona go blagala na kolanach a pewnie poszlo o jakas blahostke. I zrobil to bez ogrdek przed kamera.Oni taktuja ludzi jak gowno dotego sa tacy brzydcy wszyscy na jedno kopyto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie mówi się że to najbardziej ekspansywna rasa na ziemi . Właśnie nie arabusy nie ciapaci ale te cholerne cytryny a co gorsze to mają kasę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnoc czesc Ukrainy juz udalo im sie wykupic a zacieraja rece zeby kupic jeszcze wieksza. I skad u nich takie przeludnienie skoro maja odgornie przez rzad zapowiedzione ze moga miec tylko jedno dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZGADZAM SIĘ 14.10.13 [zgłoś do usunięcia] gość Chinczycy maja drugiego czlowieka za nic. Ja pamietam jak w programie gesslerowej byla chinskka rodzinka i wlasciele knajpy tak zwyzal chyba swoja siostrzence kazal wynosic sie do Chin. A ona go blagala na kolanach a pewnie poszlo o jakas blahostke. I zrobil to bez ogrdek przed kamera.Oni taktuja ludzi jak gowno dotego sa tacy brzydcy wszyscy na jedno kopyto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak samo nie lubie azjatów i też jak ktos już to napisał za ich stosunek do ludzi i zwierząt Dziwolągi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niestety nie toleruje azjatów, ale tych rdzennych zacofanych śmieci z chin, wiatnamu, korei. tę rasę powinno się ograniczyć lub całkowicie wyplenić jeśli nie zmienią swej mentalności choćby w traktowaniu zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melania1
a mnie nie przeszkadzają, podobają mi się bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Azjatom nic nie dolega. Nie mają potrzeby wylewania ąółci i psioczenia na cały świat jak większość ludzisk. Trzymają się razem i mają inną mentalność.Pomagają sobie na wzajem i to "boli" co niektórych. Rasizm nigdy nie wyginie jeśli ludzie będą się kierować stereotypami bez postarania się w rozumieniu ich mentalności. Niektórym przeszkadza tylko to, że oddychają. Tak jak niektórym przeszkadza że są ludzie innej narodowości. Co do śmieci... śmieszy mnie to. Wystaraczy przejść się po miejskim parku, lub lekko odludnym miejscu aby zobaczyć syf "białych", którzy są za leniwi aby zawieźć na wysypisko śmieci bo ....nie daj Bozia, trzeba by za nie zapłacić. Co za hipokryzja! Kłania się tolerancja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
azjaci to barbarzyńcy, najgorsi ludzie pod wzgledem traktowania zwierząt.nie nawidze azjatów...amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście zwykłymi rasistami, jak wszyscy polacy k***a mać. Azjaci nie integrują się z wami bo oni nie lubią Europejczyków z resztą wcale im się nie dziwię bo sam w połowie należę do rasy żółtej i też czuję jakiś taki niesmak i brak zaufania do polaków. Wiele razy polacy zrobili mi krzywdę z byle powodu. Nie dość, że jesteście narodem nerwowym jak cholera (to ta wojna tak was p***********a)to jeszcze te wasze obślizgłe spojrzenia na ulicach i sztuczne uśmiechy. Ale najbardziej mnie szlag trafia jak mówicie o Azjatach, że oni wszyscy są tacy sami, że wszyscy tak samo wyglądają. Przecież to wy polacy, europejczycy jesteście tacy sami. Wszyscy podobni do siebie. Oni nie mają lekko w naszym nietolerancyjnym i rasistowskim kraju. Na wojnie mając do wyboru was i Azjatów stanąłbym za Nimi. W końcu to Ich jest najwięcej na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ci się nie podoba w Polsce ty mały, żółty gnoju to wypi...dalaj z powrotem w swoje rodzinne strony i nie opluwaj mojego rodzinnego kraju! Jestem rasistą i jestem z tego dumny!!!!! Dzięki temu, że Polacy są nieufnie nastawieni do obcokrajowców nie mamy masy muzułmańskich uchodźców, gwałcących kobiety i mordujących małe dzieci w innych krajach Europy. Jeżeli twoi rodzice tak źle myślą o nas to co jeszcze tu robicie??? Won z powrotem! Japończycy i Koreańczycy też są rasistami, no ale pewnie ci to nie przeszkadza bo to też Azjaci i mają dobrą mangę i anime. Śmieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezduszna rasa, pozbawiona empatii wobec ludzi i zwierząt. Maja najgorsze metody uśmiercania i trzymania zwierząt, najgorsze zoo na świecie . Podczas II wojny światowej to właśnie Japończycy byli najbardziej okrutni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to bym sobie taką chinkę ładną ****ał :3 i zrobił jej dużo żółto-białych dzieci, byłyby śliczne <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidzę Azjatów
Wstrętne,okrutne,żółte gnoje.Nienawidzę ich głównie za podejście do zwierząt.Bez krzty uczucia okładają pałkami małe słonie,aby zmusić je do uległości i do roboty w turystyce dla takich nieświadomych takiego traktowania zwierząt głupoli jak co niektórzy tutaj.Widzieliście takiego małego żółtego gnoja jak siedzi na słoniu i trzyma kij zakończony metalowym hakiem?On tego słonia uderza tym hakiem w głowę jak tylko ten biedak zrobi coś nie tak.Wredne,małe paskudy głodzą słonie,a wy jedziecie do nich na wycieczkę i nakręcacie ten z****** interes.Lepiej dać zwierzęciu banany niż wsiadać na niego.Oby stało się coś co pomoże ich wytępić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jestem Ania ze Szczecina, nienawidze azjatów to naród pozbawiony empatii i cech ludzkich, mściwy i wredny ,kłótliwy. wyrachowany nie należy sie z nimi wchodzić w żadne relacje dla własnego dobra, uważam w ogóle że rząd polski powinien ograniczyć wpływ imigrantów do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żrą psy i koty zabijają je w okrutny sposób,do dzisiaj mają farmy gdzie rok rocznie giną miliony czworonogów zżerane przez Azjatów i ich kraje na to pozwalają..w.glowie się nie mieści..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolę chińczyków w Polsce niż czarnych i muslimów. azjaci przynajmniej są pracowici, nie gwałcą i nie kradną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×