Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie lubię chodzić do ludzi którzy piją szczochy typu minutka, saga

Polecane posty

Gość gość

jedzą pasztety profi czy inne mazowieckie drobiowe i dla ktorych impreza bez alkoholu to nie impreza... od razu wyczuwam syf typu remsey, minutka, saga :O przeciez to nawet herbaty nie przypomina, jakies patyki i liście z aromatem herbacianym, do tego herbatniki z masą jajeczną ze starych jaj i tłuszczami utwardzanymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ciekawski i zaintrygowany
a jakie herbaty nie są dla ciebie szczochami snobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym też takiego ćwoka jak ty, do mieszkania nie wpuścił :P. Kiedyś miałem dół finansowy i musiałem pić tanią herbatę. Saga była ze wszystkich najlepsza. dzisiaj stać mnie na dobrą herbatę, ale nadal kupuję jedną owocową z Sagi i i czarną Sagę z cytryną. Zwyczajnie mi smakują. Odkryłem też jedna smaczną, tanią herbatę z Lidla i moim znajomym smakuj***ardziej od TETLEY-a. A ty ćwoku trzep się dalej w swojej samotni i wymyślaj kolejne durne prowokacje :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja se dzis kupiłam w promocji herbatke dilmah 120 torebek za 12,99 czy jestem snobka czy masa ? :P PS: minutki tez nie pije, obrzydliwe badziewie tak jak 90% produktów z biedronki, dobra jest herbata z lidla, lepsza niz liptony (kiedys calkiem dobra herbata, teraz typowa masówka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kup sobie w Lidlu: Lord Nelson EARL GREY LEMON. Ma smak czarnej herbaty, ale z domieszką cytryny. Dobry na lato :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez lubię dobrą herbatę no ale ponieważ robię sobie spore przerwy w pracy bo lubie tak postępowac i wylogowywać się ze wszystkiego to czasem piję gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lidlu kupiłam herbate i śmierdziała ""kupą""dosłownie, tania nie była nie pamiętam nazwy bo już od dawna tam nie chodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię liptonka bo mocny. Poza tym kupuje herbaty na wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W Lidlu jest kilkadziesiąt rodzajów herbat, z czego ja przetestowałem kilkanaście. Z tego smakują mi dwie, więc szału nie ma. Ostatnio bardzo zraziłem się do EARL GREY TETLEY :(. Nie jestem w stanie tego pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myślę że nie ma lepszej i gorszej tylko ta co smakuje jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwa herbatę wypijecie w Indiach lub Chinach. Wszystkie tetleje czy liptony to obok herbaty nawet nie stały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupię tekaane i big active. dilmah czasami autorze,czy green hills to też dziadowanie? bo wersja z maliną i imbirem wyleczyła mnie z przeziębienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co do nich chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piewa to bym sie napił a te szczyny to se sami siorbta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarak

Lewacki leming ustawiony życiowo przez rodzinkę pewnie nieuk cwaniak blokujący miejsca pracy dużo zdolniejszym od siebie i pracowitszym ale bez ezbeckich koneksji.Buta i złudna pewność siebie odebrała mu rozum.My kupujemy wszystko najtaniej w promocjach i lumpeksach a kasiorę odkładamy w latach tłustych na chude a w chudych na jeszcze chudsze żeby nie być zależnymi od takich jak ty zadufany mądralo!Nawet nie wie że dla takich lemingusów pakują w większości przypadków to samo w innych opakowaniach i wyższej cenie żeby poczuli się lepsi od nas. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarak

Lewacki leming ustawiony życiowo przez rodzinkę pewnie nieuk cwaniak blokujący miejsca pracy dużo zdolniejszym od siebie i pracowitszym ale bez esbeckich koneksji.Buta i złudna pewność siebie odebrała mu rozum.My kupujemy wszystko najtaniej w promocjach i lumpeksach a kasiorę odkładamy w latach tłustych na chude a w chudych na jeszcze chudsze żeby nie być zależnymi od takich jak ty zadufany mądralo!Nawet nie wie że dla takich lemingusów pakują w większości przypadków to samo w innych opakowaniach i wyższej cenie żeby poczuli się lepsi od nas. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Ja też nie lubię, ale mozna poprosić o wodę albo przynieść własną herbatkę. Ja tak przynoszę do przyjaciolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilny obserwator

Wszystko zależy od tego do kogo się chodzi i z kim spotyka.Forsa i lepsza herbata nie ma tu nic do rzeczy.Dla mnie ważny jest człowiek jego wiedza, zasady, idee,patriotyzm i inne imponderabilia.Małgorzata dla tych wartości spotykała się z Mistrzem w suterenie w opłakanych warunkach a pili tylko wodę i jedli same kartofle.Dyskutowanie z lemingowatym pustakiem gardzącym ludźmi bo jedzą gorsze rzeczy jest poniżej godności normalnego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×