Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie mam na chleb dla dziecka

Polecane posty

Gość gość

ktos pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się stało? Dlaczego jestes w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musisz miec niech zre ryz i ziemniaki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha bo z hot spota nie mogła skorzystać ... chciałeś zabłysnąć a się skompromitowales blaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
internet za darmo, nie mam pieniedzy bo mi szef nie wyplacil jeszcze za ostatni miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok nie bylo pytania. milego weekendu. damy rade jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękny avek :) a autorka/autor to pewnie kolejny naciągacz, to nie nasza wina, że nie masz co jeść, mnie też się jakoś nie przelewa, nikt mnie nie karmi, nie ubiera itd itd, trzeba mądrze gospodarować kasą, idź do MOPSU czy coś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pomoge daj namiar zebysmy mogli sie skontaktowac:-) Najlepiej nr tel bo nie chce mi sie pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idź do szefa po wypłatę, albo weź pożyczkę na miesiąc , albo zarób na SU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Aha bo z hot spota nie mogła skorzystać ... chciałeś zabłysnąć a się skompromitowales blaznie " Jesteś naprawdę tak naiwnie głupi czy tylko udajesz? PS: Hotspot piszemy razem chyba że chodzi ci o gorący punkt na twojej głupiej puszce mózgowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co nie rozumiem. Ja tez mialam kiefys tragiczna sytaucje, stracilam prace, zmarl maz. Bylo ciezko ale dziecko jadlo w przedszkolu jedynie kolacja dlaniego musialam myslec, brakowalo na buty, ubranie. Bylam glodna nie raz jak pies.. wyjadalam chleb z karmikow ptakom. Az w koncu wzielam sie za siebie i przestalam sie uzalac nad soba i tobie tez to radze,popytaj znajimych zmien prace, dzialaj. Uwierz mi mozna sie podniesc z samego dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba trochę przesadziłaś z tymi karmnikami dla ptaków :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety tak bylo bo byla zima akurat. Nie masz pojecia jak ludzie zyja i jakie maja problemy! :/ i zycze ci obys nigdy yego nie zaznala. Wolalam to niz prosic o przelew, kase obcych ludzi . Nie mnie oceniac co jest bardziej upokarzajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam ciezka sytuacje, dwoje malych dzieci, brak pracy nie mam co do garnka wlozyc. Prosze o pomoc, choc 10 zl.... blagam. Nie bede chodzic po smietnikach i karmnikach wybierac chleb przeciez. Bardzo prosze, beda swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze jak ktos nie ma kasy i pracy to nie rodzi dzieci. Po drugie jak ktoś chce to znajdzie prace- choćby posprząta komuś dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 16:21 No to chyba wolałabym iść do Mopsu albo do jakiejś innej instytucji niż wyjadać chleb z karmników, co grozi zarażeniem chorobą ptasią-ornitozą, która jest b. niebezpieczna i jeszcze dziecko narażać na zarażenie, nieodpowiedzialność po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze czytac ze zrozumieniem. Pisalam ze dziecko jadlo w przedszkolu a w ten sposob- chleb z karmnikow ja sie stolowalam. Dziecko zawxze mialo co jesc.ja nie raz bylam glodna ale dziecko nigdy. Zawsze mial swiezy i cieply posilek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie pomuszcie!!! Ja wlasnie nie chce chodzic po karmnikach bo to jest nieodpowiedzialne bardzo. Prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez sie puść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakiej ty pomocy oczekujesz? Bo moglas isc do opieki faktycznie, ale w Polsce to to wyglada jak wyglada, beda ci kazali przyniesc pity za zeszly rok i nic nie dostaniesz CHORY KRAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo halo jest tu ktos? Dlaczego odpisujecie tylko tej kretynce co jadla chleb ptakow. Chyba lepiej poprosic a nie narazac na chorobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesu nie mam pojecia co to za choroba wiec nie wytykaj mi braku czytania ze zrozumieniem. Z reszta zdarzylo sie to zaledwie pare razy ( moze ze 3) to byl skrajny przypadek. Mops by mi nie pomogl mielismy wlasne mieszkanie bez kredytow i dochody lecz po oplaceniu rachunkow nie starczalo do 1 na zywnosc dla mnie. Nie jadlam zeby syn mial wiecej i nie odczul kryzysu jaki mamy. Nie pozyczalam bo nie mialabym z czego oddac.patowa sytuacja trwala 4,5 miesiaca. Najgorsze 4,5 miesiaca w moim zyciu..czulam sie upokorzona ale duma nie pozwolilaby mi skomlec i blagac na forum o pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy moglby ktos przeslac mi 50 zl na jedzenie? Nie mam na chleb " duma ci nie pozwalala" ? Wez s********j wyjafac z karmikow :/ dziewczyny ci dobrze napisaly ze jestes glupia i dzieci moglas zarazic- dno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem mozna spytac sie przy kości ele dzialaja pomoce charytatywne, idz spytaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki. Ktos jeszcze jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze zlos sie moze to szlachetnej paczki? ja bym Ci chetnie przsylalabym , ale mieszkam za granica. Wiec nie mam jak przeslac, inna waluta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*chetnie bym przeslala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×