Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ihaha

nie mam pomysłu na prezent dla męża na 1 rocznicę- zapodajce coś

Polecane posty

Gość ihaha

plis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziumiziu10100
a jakie masz fundusze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
ograniczone:) ale jakieś szaleństwa typu wyjazdy odpadaja w tej chwili. Musi to być rzecz materialna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka???
podbijam. ja też nie mma pomysłu co mojemu kupić, ale na urodziny.. kasy tez mam niewiele :( co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atramika
ja kupuję sobie jakąś sexi koszulkę albo bieliznę i występuję, koszt ok. 50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
moge wydać 100 z hakiem. Może inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziumiziu10100
mialam pisac perfumy ale100 zł to troszke mało;/ moze jaka koszule?? przynajmniej sie przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziumiziu10100
albo po prostu zrob pycha kolacje jaką wypasna dobre winko swieczki itp i bedzie jak w niebie:) no a pozniej ubierz jakas kusząca koszulke nocną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
ja wlasnie mojemu na urodziny kupilam karnet na przejazdzke samochodem formuly 1 po torze! za kilka dni ma urodziny i juz nie moge sie doczekac jego miny, a dodam ze szybka jazde ma we krwii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Cheryll
a w jakim miescie mozna taki karnet wykorzystac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie macie za duzo kasy, to ustalcie miedzy soba, ze w tym roku nic sobie nie kupujecie, ale wybierzecie sie za to do restauracji, albo sama przygotuj jakis romantyczny wieczor w domu. Mysle, ze to bedzie duzo bardziej romantyczne niz jakies niepotrzebne rzeczy materialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fru fru --> ja to bym chyba zawału dostała widząc test z wynikiem pozytywnym, nie mówiąc już o moim mężu :D a co do prezentu na rocznicę to ostatnio kolega mi opowiadał, że kupił żonie... żelazko. ona się obraziła na niego, a on nie wie czemu ;) myślę, że koszula męska to taki odpowiednik żelazka, zdecydowanie niestosowny na rocznicę. tym bardziej, że jej cena to minimum 100-150zł. chyba lepiej za tę kasę iść do restauracji na romantyczną kolację, albo zorganizować sobie wieczór: najpierw teatr, potem kolacja, a na końcu deser... w łóżku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"katowiczankaa - fru fru --> ja to bym chyba zawału dostała widząc test z wynikiem pozytywnym, nie mówiąc już o moim mężu" eeee tam, to tylko na początku jest szok, potem by sie cieszył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nassani
A ja mojemu na pierwszą rocznicę kupiłam konsolę pegazusa na Allegro za 27 zł :) Ucieszył się jak dziecko zasiadając do Super Mario :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram rekawiczki
my nie robimy prezentow na rocznice, po prostu idziemy do restauracji na obiad. wystarczajace problemy mam z wynajdywaniem prezentow na urodziny i imieniny :) ale generalnie moj maz jest wniebowziety jak dostanie cos zwiazane z nastepujacymi dziedzinami: fotografia nurkowanie elektronika gry komputerowe jak mi sie koncza pomysly i mam male fundusze to kupuje jakas gre i po klopocie :) jednak za perfumy i koszule to moj maz by sie chyba obrazil. takie rzeczy kupuje sie w miare potrzeb a nie z wiekszych okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Ten konkretny karnet jest na tor Silverstone /mieszkamy w Anglii/ a i ja mysle ze koszula, krawat, perfumy to nie fajny prezent rocznicowy czy urodzinowy. Ja nie lubie dostawac prezentow "przydatnych", zdecydowanie lepsza kolacja we dwoje z deserem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tor silverstone
a moglabys napisac gdzie moge kupic karnet na ten tor? bo wiem ze maz z pewnoscia by sie ucieszyl z takiego prezentu, a ze 30stka stuknie mu w grudniu to czas zaczac sie rozgladac :) dzieki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tor silverstone
wielkie dzieki! nawet te jazdy nie sa takie drogie, chyba wykupie mu ze 3 rozne samochody :D juz sobie wyobrazam ten usmiech na twarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My na pierwszą rocznicę
poszliśmy do dobrej restauracji na kolację przy świecach.Wcześniej przy rezerwacji powiedziałam żę to jest nasza pierwsza rocznica i nawet nam specjanie stół przysroili.Ta kolacja nie wyniosła nas więcej jak 70zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra restauracja za 70zl?
chetnie sie dowiem w ktorym miescie :) bo ja mieszkam w Polsce B a mimo to dobra restauracja to koszt min 100-120 zl za 2 osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto do 20.000
mieszkańców. Jest u nas świetna knajpka z bardzo dobrym jedzeniem i nie drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wiele wyjasnia bo moje
miasto to ok 300 tysiecy ludzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kolacja to jest jednak spory wydatek. Myślę,że lepszym pomysłem byłoby coś trwałego:) czym mógłby się cieszyć jeszcze przez jakiś czas. Nie od dziś wiadomo,że mężczyźni lubią róznego rodzaju techniczne zabawki wiec może nawigacja gps byłaby dobrym pomysłem? Tym bardziej,że nie jest to drogi sprzęt http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=739

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelikaw
ktos mi polecil na tym forum stronke z haftem (kraina-haftu.pl) i tam zamowilam taki fajny komplet recznikow w koszyku z napisem Super Maż i dodalam sobie Super Żona - a co tam! :) bardzo ich polecam - mila i szybka obsluga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup ramkę, zrób zdjęcie tzycków i mu wręcz jako prezent. o ile nie są obwisle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie czy kolacja jest w planach? czy po prostu dzień z prezentem bez szczególnego czczenia chwili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×