Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wygłodzona

nie mamy co jeść, jesteśmy głodni. pomocy

Polecane posty

Gość wygłodzona

błagam o pomoc. Nie mam co jeść. Jestem taka głodna. Znalazłam się w trudnej sytuacji finansowej. Brakuje mi na wszystko. Samotnie wychowuję 6 dzieci. I one też są bardzo głodne. Brakuje nam na bieżące potrzeby. Normalnie nie prosiłabym o pomoc ale jestem już bardzo głodna. Proszę dobrych ludzi o pomoc. Jestem z Łodzi. Z głodu kręci mi się w głowie. Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha aha przyjeliśmy...
Wygłodzona zjedź kompa, klawa jest dobra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygłodzona
trochę współczucia chłopcze. nie chcesz mi pomóc to nie, nie komentuj. Jestem głodna dlatego tu napisałam. Liczę że znajdzie się ktoś kto mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha aha przyjeliśmy...
ile placisz za neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaeugenia23
a skąd masz komputer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozanaj
podaj numer konta, przeleję Ci teochę pieniędzy dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygłodzona
może jest tu ktoś z Łodzi kto mógłby zaprosić mnie i moją rodzinkę na kolację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbjhihihiihihiopp
skad masz komputer i internet?? stac cie na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy Kopernika w Łodzi
dają darmowe posiłki, o ile wiem to chyba 2 czy 3 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogatytatatrara
podaj nr konta sie zrzucimy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
durne jesteście się zrzucać.... wiecie ilu tu naciągaczy było ? :o można zaoferować pomoc, przyjechać, dać jakieś ubranka, jedzenie ale nie przelewać PIENIĘDZY! Skąd wiecie ,że po drugiej stronie nie stoi oszust ?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygłodzona
56663333098822228733667 z dopiskiem "na jedzenie" dzieki :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbjhihihiihihiopp
jak sie nie ma co jesc i chodzi glodnym to internet jest LUKSUSEM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha aha przyjeliśmy...
może nie luksus, ale jak sie nie ma na jedzenie to rezygnuje sie ze wszystkiego bo dzieci placza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygłodzona
szmaciarze prosiłam o pomoc a nie o komentarze. ten numer konta to podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze bardzo....
Jadłodajnia 200 posiłków (pn-pt) dla osób z problemem alkoholowym Łódź, ul. Żeromskiego 54, tel. /+42/ 637-40-12 Jadłodajnia 80 posiłków ( pn-pt) dla osób z problemem alkoholowym Łódź, ul. Szpitalna 12, tel. /+42/ 674-20-29 CARITAS, Archidiecezji Łódzkiej Stołówka dla Osób Ubogich 180 posiłków dziennie (pn-pt) Łódź, ul. Gdańska 111, tel. /+42/ 637-53-50, 639-95-80 Centrum Służby Rodzinie 150 posiłków dziennie (pn-pt) Łódź, ul. Broniewskiego 1a, tel. /+42/ 684-14-60, 682-20-22 Konwent Bonifratrów Łódź, ul. Kosynierów Gdyńskich 61a, Stacja Opieki Środowiskowej Zakonu Bonifratrów 140 posiłków dziennie (pn-pt) Łódź, ul. Przedświt 37 tel. /+42/ 685-51-75, 640-94-82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, w wypadku tak krytycznej biedy Internet jest luksusem zawsze to 50-60 zł to z 2-3 obiady!!! Swoją drogą... tacy biedni głodni ludzie nawet prądu nie mają... :o to zwykła naciągaczka! Jak jest inaczej to czemu nie poszła do caritasu? tam dostała by jedzenie za darmo!!! N A C I Ą G A C Z K A!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygłodzona
to mój numer, ktoś sie podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile lat maja twoje dzieci
a ile ty, gdzie jest ich ojciec, czy masz rodzinę, w jakich warunkach mieszkasz, czymsz zawód, za co sie do tej pory utrzymywłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygłodzona
Dziękuję za adresy. Jutro się najemy do syta. Dzieci nie będą płakać jak brzuszki będą pełne. Ale to dopiero jutro:/ a dzisiaj z głodu nie usnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się zaczernij do jasnej ciasnej :o to takie skomplikowane? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko osoby bez wyobraźni mogą
uważać, że internet to luksus : w dzisiejszych czasach, kiedy sprawne komputery po paru latach od produkcji zalegają w komisach i NIKT ich nie chce za półdarmo, bo nowy się opłaca. Co jak co, ale elektronika jest naprawdę tania. Niestety - nie da się wziąć i zeżreć komputera, w innym przypadku na pewno wielu ludzi by swój zjadło (niestety). Internet jest niedużym kosztem - jak ktoś mieszka w bloku to nieraz już jest wliczony do opłat. A niektórzy to np. mieszkają blisko strefy, gdzie jest net bezprzewodowy. Niektórzy ściągają nielegalnie od sąsiada. Równie dobrze można powiedzieć: nie masz na jedzenie, a na muszlę klozetową to miałaś? Tylko że muszla klozetowa, która dawniej była luksusem, dziś jest normą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już wyrzygałas sie pizzzzdo
jedna? ( do rogatej) to idz do roboty jakiejś albo do lekcji bo poziom prezentujesz gorszy niż gimgówno !😡 nie chcesz nie pomagaj ale morde w kubeł .Nikt nie czyta twojego szczekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygłodzonaa
Ja mam 25 lat. Moja najstarsza córcia Marysia ma 8 lat. Roman i Rysiu to bliźniaki mają po 7. Klementynka ma 5. Brajan ma 3. I najmlodsza Juzia ma 1,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już wyrzygałas sie pizzzzdo
a dla ciebie to chyba wszystko jest luksusem .Telefon,internet,łazienka ,ciepła woda i to ze mozesz anonimowo pluć na ludzi też . Nareszcie dorwałaś sie do luksusu i jedziesz z koksem.Jesteś zero ,mniej niż zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedne rodziny nawet nie stać na prąd! co dopiero miesięczny abonament na internet albo na kompa... zresztą były tu już naciągaczki, a potem były z nimi problemy. Nie masz co jeść, masz internet? poszukaj Caritasu na google maps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypatologia
Juzia? A moze Chania:) Prowo jak nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×