Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majeczka91

Nie mogę znaleźć pracy ;(

Polecane posty

Gość Majeczka91

Jestem załamana tym że szukam pracy od paru miesięcy i nie mogę nic znaleźć. Tzn jest dużo ofert ale nigdzie mnie nie zatrudnili, na rozmowach się kończy. Najgorsze jest to że sama nie wiem czym chciałabym się zajmować, jak się tego dowiedzieć, może ktoś mi coś podpowie? Nie jestem zbyt otwarta na ludzi to też jest duży minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam tak samo jak Ty, tyle, że 30 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam doświadczenie w administracji, ale co z tego, konkursy są ustawione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka91
Chciałabym sobie jakoś zaplanować przyszłość ale w tym kraju co mnie czeka? Nie chcę żeby rodzice mnie utrzymywali, za stara jestem na to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tyle że" oślico, bez przecinka, niedziwne że nikt cię 30letni głąbie zatrudnić nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesz się, że ciebie chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też szukam pracy i kompletni nie wiem czy chcialabym się w przyszłości zajmować... Majeczko91 jakie masz wykształcenie jeśli można spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieszukaj pracy by zostac niewolnikiem przes nastepne 40 lat , tylko pomysl co pragniesz i zacznij pracowac na siebie tak ja zrobilem 16 lat temu i zainwestowalem 1200.-Zl. W siebie . Jesli jestes osoba zdecydowana i chcesz cos od zycia a niemasz wkladu wlasnego pomoge ci .znajdziesz mnie jak chcesz wiecej wiedziec pod montagLR lub Haes gmhvertrieb Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masz dobre cv? profesjonalnego maila? odpowiednie zdjęcie? listy motywacyjne pisane pod onkretnę ofertę pracy, czy jeden hurtowy? zadbaj o to a będzie lepiej. Ja cv robiłam w generatorze szybkiecv, pisałam listy induwidualnie no i szybko prace znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co pracować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób dobre cv, np w szybkiecv, napisz dobry list motywacyjnym, bądź pewna siebie, trzeba się umieć sprzedać i będzie dobrze. Mi się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×