Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yupiterka

NIE NAWIDZE SWOJEGO NOSA!!!!

Polecane posty

Gość yupiterka

Nie mam brzydkeij twarzy, ozcy , usta ajk trzeba, jestem wyskoka, zgrabna,a le od dziecinstwa mailam komplexy na punkcie nosa: tzn nochala chyba, szpeci acal twarz, jest duzy, troche garbaty. Caigle widze ajk sie ludize na niego patrza. nie cierpie swojej twarzy przez niego. A an to nie ma lekarstwa, bo operacja plastyczna to kosztowny zabieg i ryzykowny, moi rodzice sie nie zgodza itp. Pocieszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszycielka
Pocieszam :).Mam to samo.Moj nos jest garbaty,ma krzywa chrzastke i do tego nierowne dziurki w nosie maly tez nie jest na dodatek.Jest paskudny i szpeci maja twarz i tez niestety obecnie mnie nie stac na zabieg wiec go akceptuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka_MOCKBA
ja tez swojego niec erpię..szeroki i garbaty..a ile taka operacja kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdakkkkkk
Mój też jest tragiczny zrobiłam sobie fajne zdjęcie ale ten olbrzym jest na nim jeszcze bardziej obleśny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj jest maly ale
kaprtoflasty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clara veritas
Moge tylko pocieszyc ze od wiekow, tj od starzotnosci kobiety z duzymi nosami to kobiety zdecydowane, bazrdo ineligientne i mimo defktu osaigaly dyzue sukcesy w roznych dziedzinach.A male noski to czesto slodkie idiotki, ale to oczywiscie tylko kolejne uogolninie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywulec
nie martw się ja tez mam krzywy nos:( moja twarz tylko on szpeci:( mnie ten nos wpedzil w depresje nie chcialam wychodzic do ludzi. A teraz gdy juz wszystko zrozumialam to mam mase znajomych a chlopakom wcale a wcale nie przeszkadza mój nos. Mówia ze jest jedyny w swoim rodzaju a potem mnie w niego czule całują:D Wiec nie martwcie sie o nosy bo to tylko przeszkadza w zyciu . Trzeba zyc! Ludzie z garbatymi nosami tez wiele osiągają w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamaa
Dopisuję się do Was. Też nie znoszę swojego nosa, jest okropnie dłuuuugi, w dodatku mam bardzo wystający podbródek, z przodu to jeszcze nie wygląda żle, ale z profilu... wyglądam jak baba jaga. :( Odkąd pamiętam, jak mogę unikam pokazywania się z profilu, kręcę głową na wszystkie strony, żeby do każdego być odwrócona twarzą i ... oczywiście nie da się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie mierzi
jak czytam jak to jestem wysoka zgrabna i ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youpiterka
to niech cie dalej mierzi ze ktos am 184 cm ladna figure i wszystko procz nosa na swoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojeżdżająca
fajnie,że nie tylko ja mam ten problem.Patrząc na ludzi w moim miescie serio wydawalo mi sie,że jestem jedyna... w podstawowce-tylko ja mialam taki problem,w LO tez no i na studiach pewnie czeka mnie to samo :/ ech życie... marze o operacji-wspomóżcie mnie finansowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry lekarz
weźmie co najmniej 4500 za op. nochala maxymalna cena to nawet 7000:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojeżdżająca
niestety masz racje-tysiąc juz mam heh:) najgorsze,że gdyby nie nos to naprawde bylabym super laską a tak ...wrrrr dobrze,że przynajmniej nikt sie ze mnie nie wysmiewa ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dopisuję sie do tego klubu. Jak ja nie cierpię mojego nosa. Jest wstrętny, a z profilu to lepiej nie patrzeć, bo można się przestraszyć. Od dawna planuję operację plastyczną. Na razie jeszcze nie stać mnie na nią, ale mam nadzieję, że tak za ok. 5 lat... Tylko jak ja to wytrzymam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojeżdżająca
jak wytrzymalas powiedzmy z 21 , to i kolejne 5 wytrzymasz:) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE WIADOMO CO
ja mam nos jak murzyn ! wielki i baaardzo szeroki a na dodatek za dlugi :( wyglada jakby byl przyklejony do mojej twarzy >( nienawidze go:[ i tez nie mam na operacje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojeżdżająca
pewnie przesadzasz troszke:) moze to ylko nam sie wydaje ,że te nosy sa takieeee duże?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrzymałam już 20 lat z garbem na nosie. Masz rację, wytrzymam jeszcze te, powiedzmy 5 lat, a potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojeżdżająca
garbek nie jest jeszcze taki zły... za dlugi to dopiero problem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolowanaaa
Nio to fakt, teraz sobie uswiadomilam, ze rzeczywiscie przez cale zycie wiekszosc panienek wokol mnie ma zgrabne noski, w sumie nawet nie umiem sobie przypomniec jakiejs z takim nochalem jak ja.Mam za dlugi i jest paskudny. Jeden punkt i cala twarz juz nieatrakcyjna. Widze jak moi rozmowcy sie na niego patrza, na zdjeciach z profilu wygladam jak czarownica. boze tak barzdo pragnełabym go sobie wyrwac. Jesli jestem zmeczona, albo troche chudne to mi ei do arzu nos naciaga i wygladam jak rzysmki upior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeńka
mam ten sam problem, więc wiem co czujesz:( Jestem niska, szczupła, mam duże zielone oczy ale ten dłuuuuugi nos.......:o :( Szpeci całą twarz!:( Gdyby nie ten nochal,myśle,że byłabym całkiem atrakcyjną kobietą:( Nie stać mnie na operację plastyczną i długo chyba nie będzie.Muszę więc go \"skracać\" makijażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdołowanaaa
A jak go skracasz makijazem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delphinka
A ja mialam operacje na nochalek dwa lata temu i pozbylam sie kompleksow, naprawde warto, kosztowne to fakt no wiec bierzcie sie dziewczyny za zbieranie kasy!! Moze mama, tata, dziadek, babcia dolazą?? Ja zbieralam na operacje samiutka i zaplacilam za zabieg z mojej wlasnej kieszeni az w koncu doczelalam terminu operacji :) Pozdrowka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakomplleksiona
Ja mam długi garbaty i to co w nim najgorsze delikatnie przekrzywiony w lewą stronę trzy defekty na jednym elemencie twarzy. W dodatku to nie wszytsko bo prócz tego mam jeszcze odstające uszy ale na nos nazbieram w pierwszej koolejności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola87
ja tez nie lubie swojego nosa.dla odmiany,inaczej niz u większości mój lepiej wygląda z profilu niz z przodu.co prawda nie jest za duży,nie mam garba itd.,ale mój nos wygląda jak kartofel:(na każdym zdjęciu nic nie rzuca sie tak w oczy jak mój okropny kartofel:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaa
a jak go trochę "zmniejszyć" przez makijaż??????????????????? help dziewczyny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghghghghghg
nie wierz,że makijaz pomoże... a teraz z innej beczki-macie chlopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yupiterka
mams beeeznadziejny nos ktory obrzydza mi barzdo twarz, o tym pisalam. nie wiem dlaczego poprzeniczka pyta akurat o posiadanie chlopka? Mimo calej nienawisni do tego nosa, ktorego bym sobie chetnie wyrwala, nie narzekakam na powodzenie u chlopakow. To nie jest bynajmniej oznaka piekna, bo nie jestem ajkosc specjalnie urodziwa. Nic tak nie zmniejszy wam nosa, zaden makijaz, niz USMIECH!!!!Usmiech to moj nieustanny towarzysz, dlatego mma w sobie wiele uroku osobistego, czaru, ktorego czesyo poszukuja chlopcy. Zeby odwrocic uwage od woich manakamentow nalezy wyeksponowac to co ma sie ladne: np oczy, figure, ja wlasnie atk robie. Druga sprawa, ze w moim przypdaku w kontakctach damsko-meskich decydujaca role jednak zawsze odgrywa charakter,a nie siakis tam nos. inteligiencja, urok ossbisty, poczucie humoru, tos ie liczy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nos można optycznie \"zmiejszyc\" poprzez nałożenie podkładu na jego koniuszek :)....Ja tak robiłam i troszkę był efekt..chociaż moim problemem jest bardziej \"garbaty \" nos ;)......Robiułam to jak juz byłam w podłamaniu, ale myślę że troche pomaga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×