Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie potrafie dokończyć zadnej diety

Polecane posty

Gość gość

zazwyczaj wytrzymuje 2, 3 dni. Nawet nie chodzi o to, ze jestem bardzo głodna tylko psychicznie nie umiem sie powstrzymac od niejedznia rzeczy, ktore po prostu lubie. Ma ktoras z Was taki problem ? Boje sie, ze nigdy nie schudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu a kto Ci powiedział że trzeba być głodnym na diecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam identycznie, dawniej dalam rade na dietach a teraz od roku wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim w ogóle zaczniesz jakąkolwiek dietę, pomyśl o oczyszczeniu organizmu z toksyn. Jeżeli jak dotąd odżywiałaś się raczej niezdrowo, taka terapia pomoże Ci pozbyć się z organizmu złogów, które skutecznie blokują Twoje jelita i spowalniają metabolizm. Więcej na ten temat przeczytasz np. tutaj: http://www.skuteczneoczyszczanie.pl/detoks-czyli-jak-skutecznie-oczyscic-organizm-z-toksyn-cz-1/ . Jeżeli z kolei chodzi o nieumiejętność trzymania się diety, miałam dokładnie to samo. Stwierdziłam w końcu, że zacznę się po prostu zdrowo odżywiać (co wcale nie znaczy, że niekalorycznie) i więcej ruszać. W ten sposób wprawdzie chudnie się wolniej, ale bez efektu jojo. Spróbuj. W sieci jest mnóstwo porad i przepisów ze zdrową kuchnią. Pamiętaj o 5 posiłkach dziennie, pij dużo wody, herbaty zielonej, zamień jasne pieczywo, makarony i ryże na te ciemne, jedz dużo warzyw, rób sobie koktajle owocowe. Można jeść smacznie i zdrowo, wiem to na swoim przykładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Aby zapobiec niechcianym napadom głodu ważna jest kaloryczność posiłków i odstępy czasowe między nimi. Jeżeli jednak nadal odczuwasz głód pomyśl o tabletkach Apetite Control. Bierze się je pół godziny przed posiłkiem, po to aby czuć się bardziej sytym, przez co zjada się mniejszą ilość kalorii. Pamiętaj jednak, że jest to wyłącznie suplement i nie można go stosować zamiast posiłku! Gdybyś miała jakieś pytania to służę pomocą. Agnieszka Domańska _________________ Online Ekspert marki Aqua Slim.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliii92
Apetite Control ? a czy kobiety w ciąży również mogą to stosować? W sumie mam podobny problem a próbowałam już chyba wszystkiego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NA MNIE TE TABLETKI NIE DZIALAJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataliii92 ze swojej strony chcę przekazać, że kobiety w ciąży nie powinny przyjmować suplementu Appetite Control (takie są zalecenia dołączone do opakowania) . Pozdrawiam, Agnieszka Domańska Online Ekspert marki Aqua Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliii92
Szkoda :( A czy po ciąży podczas karmienia piersią mogę zacząć stosować? Jeśli nie to kiedy najwcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez , rano dieta a po poludniu zarcie masakra jaks . musze sie wziasc w garsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrygość
mam podobnie z utrzymaniem zasad na diecie,czasem trzymam sie 3 dni,czasem 7dni a potem mam chwilowy dolek i wszystko od nowa zaczynam,troche to meczace,a nie potrzebuje jakos duzo zjechac z wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja potrzebuje tylko z brzucha zrzucic troche opony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie moge zaczac , codziennie to samo ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dzis znowu sie najadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie katuj się mocno, jedz normalnie ale z głową, jeździj na rowerze przecież to sama przyjemność. Kup jakiś suplement polecam Aqua Slim. myślę, że to Ci powinno wystarczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siema , ja mam to samo, dzis mialam miec dietke , a ja zawsze sie obzarlam , jak swin ka jaka diete wybrac i co jesc zeby ja skonczyc macie jakies rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mysle zeby mniej jesc o polowe niz do tej pory , ograniczajac słodycze ,lody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiolus sliczna notka! Nio tak juz jest, samtnoosc dreczy nas ;(( Ale taki jest zycie! ;/ Dokładnie nie warto sie smucic! Nie ma czy! Trzeba sie usmiechac bo nigdy nie wiadomo kto sie zakocha w twoim usmiechu A co do kochania to niekiedy warto kochac, Jesli ktos Ciebie kocha bo przeciez \ nie warto kochac za dwoje\ Dokładnie z nim czy bez ten dzien i tak zacznie sie ! I nie warto sie przejmowac! Dokładnie Ty zasze sobie rade dasz!! Nie masz za co mi dziekowac! Pamietaj ze zawsze mozesz na mnie liczyc! ;] Bardzo Cie kocham! ;* Ja tobie tez dziekuje za wszystko! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruska
Skąd ja to znam... Warto zastanowić się nad wizytą w jakimś centrum odchudzania gdzie jest kompleksowa opieka trenera, dietetyka itp. Przy rozpisanej dla Ciebie diecie łatwiej wytrwać w postanowieniu bo zgłaszasz czego nie jesz i po problemie z daniami, których nie lubisz. A jak ktoś nad Tobą czuwa i Cię motywuje to trudniej się wycofać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katarzyna Ziemer:Stanowczość i konsekwencja, przy jeennczdsoym okazywaniu szacunku. Jest to pewien ideał wychowania, do ktf3rego można dążyć. Z opisu wynika, że w relacji z dzieckiem chce Pani popracować bardziej nad swoją postawą. Postawa rodzicielska jest to cały zespf3ł rf3żnych czynnikf3w, od wzorcf3w wyniesionych z domu rodzinnego, przez nasz charakter, osobowość oraz przekonania i wiedzę. Zbudowanie spf3jnej postawy jest bardzo ważne dla relacji rodzica z dzieckiem, co oczywiście wpływa na rozwf3j dziecka.Kłamstwo u dzieci jest to obszerny temat, można zastanowić się przede wszystkim nad tym, dlaczego dziecko kłamie. Co chce osiągnąć, bądź czego chce uniknąć. Są sposoby, że rozpoznać kiedy dziecko kłamie. Wtedy też można pomyśleć nad konsekwencjami kłamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to zaczac nawet nie potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro00
Cześć. Jeśli chcesz schudnąć w szybkim czasie musisz pić dużo wody,(ja piłam około 3l. dziennie)jedź mniejsze posiłki ,co 3-4 godziny,staraj się aby pojedyńczy posiłek nie przekraczał 500kcl. musisz się ruszać. Ja ważyłam 74kg. przy wzroście 160 ( masakra) teraz ważę 65kg. początkowo będzię łatwo tak do 5kg. ponieważ pozbywasz się tylko wody. Później jest strasznie ciężko zrzucić kilogramy bo pozbywasz się tłuszczu. To dość dobra dieta,można jeść wszystko oprucz ( no właśnie ) słodyczy,(zastąp je owocami)Bardzo ważne NIE SÓL za dużo,sól zatrzymuje wodę,przytyjesz! Ja schudłam 9 kg. w ponad miesiąc. Teraz przerzucam się na dietę kapuścianą,podobno działa cuda. Mam nadzieje,że pomogłam.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 posilek ma nie przekraczac 500 kcal , to 5 posilkow ja jem to duzo , bym przytyla raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z własnego doświadczenia powiem, że w procesie odchudzania pomocne są suplementy diety. Ja stosuję Aqua Slim Appetite Control i wg mnie sprawdza się super. Piszesz, że nie potrafisz zapanować nad apetytem a właśnie w aqua slim appetite control zawarty jest bardzo cenny składnik glukomannan (uzyskiwany z korzenia azjatyckiej rośliny) który daje uczucie sytości, więc nie odczuwasz potrzeby podjadania. Polecam wypróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak oduczyc sie jedzenia chleba, po nim tyje moj brzuch , reszta nie! a ja tak lubie chlebek , jem ciemny ale i tak za duzo go zjadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataliii92 kobiety karmiące piersią również powinny wstrzymać się ze stosowaniem suplementu diety Appetite Control. Co do terminu od kiedy będziesz mogła ewentualnie stosować nasz suplement to zalecam konsultację z lekarzem, który fachowo wypowie się na ten temat. Pozdrawiam, Agnieszka Domańska Online Ekspert marki Aqua Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas zakonczenia diety, waznym elementem jest wyprowadzenie diety dlatego powinnismy chodzic do specjalistow a nie na wlasna reke stosowac pierwsza lepsza diete z neta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob sobie mz, taka jest najlepsza plus wr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panico
Moim zdaniem nie warto katować się dietami, tylko po prostu zastosować małe zmiany w swoim codziennym odżywianiu. Dodatkowo znajdź sport, który Cię zainteresuje, dzięki temu chodzenie choćby na basen nie będzie dla Ciebie karą, a przyjemnością. Dodatkowo, możesz zastosować skuteczne suplementy diety. Ze swojej strony mogę polecić SlimXL, po nim przynajmniej będziesz się dobrze czuła i skutecznie redukuje on uczucie głodu. Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×