Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaskaaa567

nie potrafię zaakceptować i zrozumieć tego co do niego czuje

Polecane posty

Gość Kaskaaa567

Mam 19 lat i kocham faceta 30 lat starszego. Zaraz będziecie się ze mnie śmiać że brakowało mi tatusia, ale to nie tak. Nigdy nie interesowałam się starszymi mężczyznami. Aż nagle mnie trafiło. Nie potrafie tego zaakceptować i nie wiem co robić. Myśle o nim bardzo często przez cały dzień. Kiedy z nim rozmawiam wali mi serce i ściska w żołądku. Nie rozumiem tego co się ze mną dzieje. Pewnie dziwicie się jak można zakochać się w facecie tyle lat starszym, ale ja też nie moge tego zrozumieć. Uwielbiam z nim rozmawiać bo jest bardzo inteligentny i ma męski głęboki głos. Nie mogę napatrzeć się w jego niebieskie oczy... Nigdy nie byłam tak zakochana. Kiedyś zależało mi na pewnych chłopaku w moim wieku zresztą jak większości moich wolnych koleżanek bo jest fajny i bardzo przystojny. Teraz kiedy on zaczął o mnie zabiegać jest mi obojętny. Nie wiem co się ze mną dzieje:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskaaa567
otworzyłam przed wami moje serce...szkoda że to olaliście:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten 30 latek wie o twoim uczuciu czy to czysta platoniczna milosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na milosc nie ma mocnych, milosc nie pyta o wiek. Czy ten mezczyzna wie o Twoim uczuciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on nie jest 30 latkiem tylko jest o 30 lat starszy :OJeszcze nie powiedziałam mu co czuje bo boje się, ale ja też nie jestem mu obojętna bo to właśnie chyba przez jego zachowanie zakochałam się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaskaaa567 Mówi do mnie zawsze bardzo zdrobniale, komplementuje mnie(także przed innymi). Patrzy mi głęboko w oczy i zawsze uważnie słucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie liczy na Twoja naiwnosc i chce Cie do lozka. Faceci juz tak maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskaaa567
nie uwierze w to . Ma bardzo dobrą opinie. Każdy kto go zna mówi że to bardzo dobry człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes mloda i naiwna. 100procent,ze zalezy mu na numerku z nastka. Bo Tylko cialo malolaty jest kuszace dla faceta o tyle lat starszego. Nie wmawiaj sobie,ze jest inaczej. Zreszta taki zwiazek nie ma szans, nie ma czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze byc tez tak ze dla niego jestes tylko znajoma i nie traktuje cie powaznie. Pogadaj z nim szczerze. Milosc nie pyta o wiek. Moze to z twiojej strony to tylko fascynacja bo chlopcy w twoim wieku nie sa tacy dojzali jak wybranek twojego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze to prowo bo smutno mi sie robi gdy czytam cos takiego. To takie brzydkie, nieromantyczne i totalnie aseksualne. Mam koleżankę w wieku 38 lat jest bardzo atrakcyjna kobieta a jej partner ma jakies 65 lat. Ona jest kobieta ktora nie potrafi byc sama, zawsze lubiła starszych bo dawali jej poczucie bezpieczeństwa co wcale nie przeszkadzało jej od czasu do czasu poflirtowac z rówieśnikami. Na wszelkie imprezy przychodzi sama bo jej facet jest przygluchy i już troche niemrawy a towarzystwo skoczne i hałaśliwe, do rodzinnego miasta do rodziców go nie zabierze bo sie chyba wstydzi przed znajomymi. Rozstać sie z nim nie chce bo boi sie samotności. Ma powodzenie u facetów bo to piękna i seksowna kobieta ale we łbie istny szrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskaaa567
Nie można wybrać w kim się zakochujemy Chciałabym zakochać się w tym przystojnym chłopaku w moim wieku, ale to tak nie działa :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem co czujesz :( mam podobnie, tylko mężczyzna w którym ja sie zakochalam jest 10 lat starszy i ma dziecko... Poza tym ja juz chyba wszystko zj***lam między nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskaaa567
Co myślicie powinnam wyjawić uczucie temu mężczyznie czy może dać szanse temu chłopakowi i postarać się zapomnieć o tamtym>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskaaa567
Hej. minęło 9 miesięcy, a ja kocham go coraz mocniej. Był czas że długo się nie widzieliśmy, a i tak nie dałam rady sie odkochać. Kiedy starałam się o nim nie mysleć to śnił mi się w nocy. :( Chyba on też coś zaczyna do mnie czuć. Stopniowo i powoli zbliżamy się do siebie. Ostatnio kiedy gadaliśmy złapał mnie za ramie, a ja myślałam że się rozpłyne (nie wiem jak to opisać) Z drugiej strony boje się że to zajdzie troche za daleko. Z jednej strony kocham go, ale z drugiej wiem że nie możemy być razem. On jest na wysokim stanowisku i jego reputacja jest bardzo WAŻNA. Gdyby zaszło coś między nami to wiem że mógłby narazić się na śmieszność i stracić swoje stanowisko. Nie chce zniszczyć mu życia. Jego szczęście jest dla mnie najważniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskaaa567
ale nieraz myśle że powinnam wszystko postawić na jedną kartę i wyrazniej pokazać mu co czuje. Spędzić z nim choć jakiś czas i zostawić wszystko w tajemnicy. Tylko nie wiem czy potem potrafiłabym z niego zrezygnować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę poradzcie mi coś. To dla mnie naprawdę ważne. Nie mam z kim o tym porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie kochasz go i walcz! pokaż mu co do niego czujesz, a potem zastanowisz się co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×