Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćxyz

NIE PTORAFIĘ schudnąć

Polecane posty

Gość gośćxyz

od dłuższego czasu jestem na diecie tzn. prowadzę umiarkowany tryb życia, ćwiczę kilka razy w tygodniu (tak żeby nie nabrać masy mięśniowej, ale wypocić się i spalić tłuszcz), staram się ruszać, ale niestety mam siedząca pracę. jeśli chodzi jedzenie to staram się nie przekraczać 1500 kilokalorii dziennie, unikam produktów mącznych, bardzo lubię nabiał, piję dużo wody.. do tej pory dzięki takiemu trybowi życia schudłam z 81 na 71 kilo... niestety od pewnego czasu waga stoi w miejscu mimo, że wiele sobie odmawiam... mam 174 wzrostu i jednak chciałabym schudnąć co najmniej do 69 kilo, bo w tych 71 nie czuje się do końca dobrze jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
produkty dobre do odchudzania kasza gryczana nieprażona makaron ciemne pieczywo ser biały unikanie frytek , słodyczy , ziemniaków, schabowych, białego pieczywa, klusek , jajek powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
1.produkty dobre do odchudzania: kasza gryczana nieprażona makaron ciemne pieczywo ser biały 2.unikanie: frytek , słodyczy , ziemniaków, schabowych, białego pieczywa, klusek , jajek, pizzy powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawia Ci się pewnie kondycja i jeśli nie zwiększyaś intensywności ćwiczeń, to organizm jest nimi na tym etapie mniej "obciążony". Ćwicz dłużej lub intensywniej. Możesz zainwestować w pulsometr, źeby móc ćwiczyć w optymalnym dla spalania tłuszczu zakresie tętna. Możliwe też, że nadal chudniesz, ale o tym nie wiesz :) Jeśli mięśnie zaczęły zastępować tłuszcz, to waga stoi, ale obwody się zmniejszają. Spróbuj się mierzyć, a nie tylko ważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxyz
obwód bez zmian niestety 100 biodra 75 pas i 100 biust :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spróbuj jakiegoś suplementu? Slim coffe to kawa, która wspomaga odchudzanie. Wydaje mi się, że w Twoim przypadku byłaby odpowiednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marionetka_3
To ten slim coffee to kawa czy suplement?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana, robiłaś testy: anty-TPO, TSH, i USG dopochwowe by sprawdzić PCOs? Włączysz leki, będzie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim czasie schudlas te 10 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minoga
Próbowałaś regularnie jeść. Postaraj się więcej biegać . Ja dodatkowo wspomogłam swoje odchudzanie slim coffee oczyszczenie. Po dwóch miesiącach zobaczyłam o dwa numery mniej w biodrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUKRECJA1
marionetka_3 slim coffee to kawa odchudzająca. Zajrzyj na stronę slimcoffee.pl i tam masz więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosia34
Zaczęłam strasznie tyć jak urodziłam dziecko 6 lat temu. Drastycznie przybywało mi wagi i byłam załamana. Próbowałam różnych ćwiczeń takie jak basen, fitness i rower. Jednak nie miałam na to czasu bo wiecie jak to jest z małym dzieckiem. Nie dawało to efektu jaki chciałam osiągnąć, ale do czasu. Wertowałam różne fora w poszukiwaniu jakiegoś preparatu i znalazłam. Nazywa się Therma Cuts i kupiłam go na stronie chudne-szybko.pl/ postanowiłam zaryzykować i spróbowałam. Aktualnie schudłam 7 kilo i teraz moja waga mnie satysfakcjonuje. Teraz już trzymam wagę i nie dopuszczę się do takiego stanu jak kiedyś :) Polecam wszystkim ten suplement, tylko uważajcie na podróbki bo w internecie takich pełno. Podaję Wam sprawdzony sposób przeze mnie. Aha i możecie produkt przetestować przez miesiąc jednak ja polecam kupić na 3 miesiące, wyjdzie taniej a ja niestety przepłaciłam. Jednak i tak jestem zadowolona że schudłam. Pozdrawiam Małgosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
produkty dobre do odchudzania to te które sobie sama wyhodujesz zasadzisz nic do w sklepach nie odchudza nawet sałata warzywa na chemii mięso nawet te najchudsze na hormonach jak chcesz schudnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo schudnąć jest naprawdę ciężko, jak ktoś wyżej wspomniał dobrze by było jeść o stałych porach i najważniejsze nie podjadać między posiłkami. Trochę ruchu też by nie zaszkodziło plus kawka slim coffee. I myślę że po niedługim czasie efekty by były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuguar2
Najważniejsza w odchudzniu jest dieta. Ćwiczenia to rzecz drugoplanowa. Ja rozpoczełam swoje odchudzanie od wizyty u dietetyczki. A potem kupiłam wagę do warzenia jedzenia i rower :) Aha ważne jest by mieć dobry pulsometr podczas ćwiczeń aerobowych http://www.centrumrowerowe.pl/akcesoria/pulsometry-rowerowe/pulsometry/p,pulsometr-pm-25-beurer,470434.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×