Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

NIE ROZUMIEM JUZ TEJ UKRAINY WYTŁUMACZCIE MI TO

Polecane posty

Gość gość

Co w mediach jest prawda a co propagandą? Czy Ruskie są tacy źli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Co w mediach jest prawda a co propagandą?<<< W poskich mediach, prawie wszysktkie informacje na temat wojny na Ukrainie, są ukraińsko-hamerykańską propagandą. W części mediów europejskich, pojawiają się prawdziwe informacje, na temat wojny na Ukrainie, są jednak dokładnie filtrowane przez władze tych krajów. x >>>Czy Ruskie są tacy źli?<<< Oczywiście :P. Ci Rosjanie mieszkający we wschodniej części Ukrainy są tacy źli, że nie pozwalają się okraść, zgwałcić, ani spalić żywcem przez "demokratycznych" kiboli z Prawego Sektora. Podobnie źli zaczynają być ostatnio mieszkający na Zakarpaciu (część Ukrainy) Węgrzy. Rosjanie mieszkający w Rosji (razem z Putinem) są tacy źli, że od miesiąca, usiłują przywieźć swoim rodakom, zamieszkałym na Ukrainie, pomoc humanitarną (pod nadzorem Międzynarodowego Czerwonego Krzyża). "Demokratyczna" Ukraina, nie pozwala dostarczyć tej pomocy ludziom, których kilkaset tysięcy otoczyła w kilku miastach i odcięła od dostaw jedzenia, lekarstw, gazu, prądu i bieżącej wody. Władzom z Kijowa jest obojętne, czy tych Rosjan sami wymordują, czy też umrą oni z głodu i chorób. Źli Rosjanie przyjmują na swoje terytorium, tysiące uciekinierów z Ukrainy i setki ukraińskich żołnierzy, którzy nie chcą więcej mordować swoich współbraci. Teraz możesz sama ocenić: kto jest tutaj zły :) :) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten samolot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>A ten samolot?<<< Czy chodzi Ci o malezyjski samolot, na którego resztkach kadłuba, znaleziono dziury po pociskach ukraińskiego myśliwca? To prawdopodobnie z tego powodu, jest na ten temat tak cicho ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mogę :D jak można nawet pomyśleć że ruski mają dobre intencje a fakt w Polsce jest w mediach propaganda ale tak samo może i większa w Rosji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>jak można nawet pomyśleć że ruski mają dobre intencje<<< Wystarczy: ZACZĄĆ MYŚLEĆ. x Niestety, jak widać, niektórych SAMODZIELNE MYŚLENIE BOLI :( :( :(. x Dobrymi intencjami to jest piekło wybrukowane. W życiu ważne jest to, co ktoś robi, a nie to co ktoś mówi i obiecuje. Na razie to Ukraińcy mordują Rosjan, a ukraińscy żołnierze uciekają do Rosji, prosić o azyl. Trochę nie pasuje to, do opowieści o krwiożerczych Rosjanach atakujących ciągle Ukrainę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponoć po PRL-u zostało pełno ruskich agentów z polski obywatelstwem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>misio1 Przestań ruski kacapie pisać tą proputinowską propagandę! Kreml Ci za to płaci? Ile dostałeś?<<< W odróżnieniu od Ciebie nie utrzymuję się z pisania KŁAMSTW. Ty piszesz wyłącznie KŁAMSTWA, dlatego teraz nie napisałaś już nawet jednego konkretnego słowa. W ostatnim temacie udowodniłem Ci jednoznacznie, że ŁŻESZ JAK UKRAIŃSKI MSZ :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio 1- ma racje-dajcie sie polaczki dalej tvn manipulowac, a jak wam szkoda ukrainy-to robcie paczki a nie p*********e na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio1 Bo mam dosyć przekonywania Cię, ze wpadłeś w pułapkę ruskiej propagandy. Ja łżę jak ukraiński MSZ? Nie, ja tylko piszę prawdę,a prawdą jest to, co mówi strona ukraińska. Ty za to łżesz jak rosyjskie media - Russia Today i jak Kreml, a nawet jak Żyrinowski. Jego słowa też były ''kłamstwami ukraińskiego MSZ''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś TVN to akurat prorosyjska stacja. Teraz udaje, że jest po stronie Ukrainy, a w rzeczywistości parę razy skłamali na jej temat. Naprawdę uważacie, ze wszystkie polskie media kłamią? I myslicie, że od razu wszystkie mówiłyby tak samo? TVN, Polsat, TVP, Superstacja, Republika, Trwam, Onet, WP, Interia, Niezalezna, itp.? We wszystkich sprawach mówią co innego, a teraz byłyby takie zgodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>a prawdą jest to, co mówi strona ukraińska<<< Wnioskuję o przyznanie Ci tytułu NAJDOWCIPNIEJSZEGO UŻYTKOWNIKA KAFE :D :D :D. x Z ostatnich Twoich postów wnioskuję, że Ty wcale nie jesteś taka głupia, jaką udajesz i swoje teksty zamieszczasz Z PREMEDYTACJĄ i w konkretnym celu :(. Każdy ma jakiś sposób na zarobienie pieniędzy :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, misiu polarny z Syberii, nie mam na celu zarobienia pieniędzy, ale to co mam w nicku i stopce. Nie posuwam się jednak do kłamstwa. Po prostu wszystkie kłamstwa Moskwy można obalić. Są one bezsensowne, jak np. ze zestrzelonym boeingiem. Zaraz, czy przypadkiem nie nasłuchałeś się na ten temat opinii Maxa Kolonko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Naprawdę uważacie, ze wszystkie polskie media kłamią?<<< Tak :( :( :( x >>>I myslicie, że od razu wszystkie mówiłyby tak samo? TVN, Polsat, TVP, Superstacja, Republika, Trwam, Onet, WP, Interia, Niezalezna, itp.? We wszystkich sprawach mówią co innego, a teraz byłyby takie zgodne?<<< Media publikują to, ZA CO IM PŁACĄ. Mówi Ci to były dziennikarz :). Jeżeli zaraz będziesz kłamać o wolności prasy i dziennikarskiej niezależności, to pokaż nam JEDEN PRZYKŁAD, dziennikarza, który pisze coś niezgodnego z "linią" jego koncernu (wydawcy) i nadal w nim pracuje. A może znasz kogoś po "dziennikarce:, kto po studiach znalazł od razu pracę w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli w końcu Ukraina drze teraz morde o nic, a Rosja chce pomóc swoim rannym na Ukrainie, tak? i tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Po prostu wszystkie kłamstwa Moskwy można obalić. Są one bezsensowne, jak np. ze zestrzelonym boeingiem. <<< I to jest Twój sposób MANIPULOWANIA LUDŹMI. Ja nigdzie nie napisałem, że Moskwa tak twierdzi. Ja tylko napisałem, że od pewnego czasu jest dziwna cisza w temacie zestrzelonego, malezyjskiego samolotu i podałem teorię, która wg mnie całkiem sensownie tą ciszę wyjaśnia. Mnie interesują tylko FAKTY, podane przez OBIE STRONY (bez względu w jakim świetle). Wg tych OBIEKTYWNYCH faktów malezyjski samolot został zestrzelony, Kijów za wszelką cenę chciał zdobyć miejsce katastrofy i resztki tego samolotu, Kijów nie zgodził się na rozejm, umożliwiający przeprowadzenie MIĘDZYNARODOWYCH badań na terenie katastrofy i Kijów utrudniał badania komisji wpuszczonej na teren katastrofy przez separatystów. To są OBIEKTYWNE FAKTY. Ja nie wiem co jest w tym samolocie, ale wiem, że Kijów stara się utrudnić badania, więc obawia się ich wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio1 - Nie do końca z tymi mediami jest tak jak mówisz. TVN, Polsat(od niedawna TVP), Onet, WP, Interia są po stronie rządu, Superstacja zależy, Trwam, Republika i Niezależna przeciwko i naprawdę ich wiadomości się różnią praktycznie w każdej kwestii, a w sprawie Ukrainy mówią jednym głosem. gość dziś - To po cholerę ich wysyłała? Po co atakowali niewinnych ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio1 - Nie manipuluję ludźmi, piszę tylko, że to co mówi Rosja jest bezsensowne. To tłumaczenie w stylu: ''w taśmach nie chodziło o laskę, tylko o łaskę''. W sprawie zestrzelonego boeinga jest cisza, bo trwa śledztwo i jeszcze nie zostało wyjaśnione. Kijów chciał zdobyć miejsce katastrofy, by separatyści nie ukradli czarnych skrzynek i by nie pokradali ofiar, chociaż i tak pookradali. Kijów nie zgodził się na rozejm, bo separatyści prowadzili swoje działania, utrudniali także dostęp do miejsca katastrofy. Każdy dzień rozejmu powoduje, że separatyści zabijają coraz więcej ludzi. Zauważ też, ze to Kijów chciał wyjaśnienia katastrofy i powołał komisję międzynarodową. Poza tym to nie Kijów przyznał się do zestrzelenia samolotu, a Igor Stirełkow - prorosyjski separatysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>czyli w końcu Ukraina drze teraz morde o nic, a Rosja chce pomóc swoim rannym na Ukrainie, tak? i tyle?<<< W dużym uproszczeniu TAK :). x Poza tym Ukraina nie zapłaciła Rosji za pół roku dostaw gazu i teraz ŻĄDA od Gazpromu, by ten sprzedawał Ukrainie gaz po cenie 315$ (o ile dobrze pamiętam), a Gazprom chce im sprzedawać gaz po innej cenie. Dla porównania Polska płaci obecnie 480$ za ten sam gaz i (na dzień dzisiejszy) wysyła go ZA DARMO Ukrainie, by ta mogła w ogóle funkcjonować. Ukrainie już brakuje gazu i odcina wszystko, co może np. od początku sierpnia nie ma w Kijowie ciepłej wody (o innych miastach już nie wspomnę). Jeżeli nadal będziemy wspomagać gazem Ukraińskiego bankruta, to w zimie będziemy gaz kupować z Kataru po jakieś 1000$. Analitycy prognozują też wzrost ceny paliwa o jakieś 100%. Tyle mamy ze wspomagania sprawy Ukrainy i plucia na Rosjan :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna Anna 26
misio- wyjdziesz za mnie? :) w końcu ktoś madry zabral głos.. amerykanska propaganda zlasowała mozgi, jak slysze jakies komentarze w sklepie, na ulicy nt biednych banderowskich ukraincow to krew mnie zalewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak niby Ukraina ma zapłacić Rosji, skoro nie ma z czego? Gaz można też kupować od Iranu, a hiszpański premier - Mariano Rajoy zapewnił, ze Hiszpania jest w stanie przesłać Europie gaz. To wina UE, że uparła się na ruskich. pewnie dlatego, że Putin jest dobrym kumplem Merkel. W końcu tak miło dyskutowali sobie podczas finału mundialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna Anna 26
a tych złych rosyjskich separatystów można porownac to naszych polskich złych Ak-owcow i partyzantów, którzy zabijali niemieckich okupantow ps. Krzysztof Kolumb w 1492r. odkrył Amerykę, a Niemcy w 1939r. odkryli Polskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>W sprawie zestrzelonego boeinga jest cisza, bo trwa śledztwo i jeszcze nie zostało wyjaśnione.<<< Ciekawe jest tylko, że cisza nastąpiła po stwierdzeniu prawdopodobnych przestrzelin na kadłubie wraku samolotu. Malezja nie dementuje tych informacji, a to oznacza bardzo dużo. x >>>Kijów chciał zdobyć miejsce katastrofy, by separatyści nie ukradli czarnych skrzynek<<< A tak "ukradli" je Ukraińcom... i przekazali międzynarodowej komisji, która bada katastrofę :D :D :D. x >>>Kijów nie zgodził się na rozejm, bo separatyści prowadzili swoje działania<<< Czyli nie zgodził się na rozejm dopóki nie zabije ostatniego separatysty :(. O ile pamiętam, to Kijów prowadził wtedy ogromną ofensywę, a separatyści byli w odwrocie (wg ukraińskich mediów). x >>>utrudniali także dostęp do miejsca katastrofy<<< Ukraińskim żołnierzom. x >>>Każdy dzień rozejmu powoduje, że separatyści zabijają coraz więcej ludzi.<<< Łżesz suko. Napiszę tak, bo chodzi o śmierć ludzi i w tym temacie kłamać jest czymś obrzydliwym. To ukraińscy najemnicy ZAMORDOWALI matkę mojego znajomego za to, ze odważyła się wyjść na spacer, do miejskiego parku. x >>>Zauważ też, ze to Kijów chciał wyjaśnienia katastrofy i powołał komisję.<<< Podetrzyj sobie d.pę, wiarygodnością komisji, złożonej z kijowskich żołnierzy, mających wyjaśnić, czy to oni, czy nie oni strzelali !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto zaczał? ruscy!bo sie putnin wkurwił i chiał pokażać kto rzadzi. I pokazał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>A jak niby Ukraina ma zapłacić Rosji, skoro nie ma z czego?<<< Może zamiast płacić wynajętej firmie, która robi im na całym świecie reklamę, zapłaci swoje długi? Jak mam wybierać, czy to potomkowie badery mają marznąć w zimie, czy moi rodzice, to potomków bandery mam w d.pie. Sami doprowadzili swój kraj do upadku. x Po zablokowaniu przepływu gazu przez Ukrainę (czym straszy Europę junta z Kijowa) część krajów EU będzie gazu ZUPEŁNIE POZBAWIONA np. Bułgaria, a inne będą miały go ZA MAŁO, by funkcjonować. Polska już dzisiaj, kupuje gaz od Niemców (drożej niż od Rosjan) i dostarcza go za darmo Ukrainie. Cała Europa żyje dzięki rosyjskim dostawom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>misio- wyjdziesz za mnie?<<< Za stary dla Ciebie jestem :(. :D :D :D x >>>a tych złych rosyjskich separatystów można porownac to naszych polskich złych Ak-owcow i partyzantów, którzy zabijali niemieckich okupantow<<< Porównanie jest bardzo trafne, bo ludzie otoczeni w Doniecku i Ługańsku są odcięci od dostaw żywności, lekarstw, wody, gazu i prądu. Mordercy z Kijowa strzelają do nich, jak hitlerowcy strzelali 70 lat temu do Warszawiaków (tyle, że tym razem strzelają też z polskich haubic KRAB).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio ale ty głupoty pie/rdol.isz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac ze jesteś starszy, bo mało wiesz i powtarzasz co inni pierdzielą.. mam pytanie byłes na ukrainie ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×