Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jacekgosc

Nie spodziewałem się takiego problemu

Polecane posty

Gość Jacekgosc

Cześć. Zajrzałem na kafe tak O, po prostu i jestem w szoku. Tzn zawsze wiedziałem że poznawanie ludzi, budowanie związków to duże wyzwanie i nie jest to łatwe, ale zaskoczyło mnie to, że ludzi szukają już tego nawet na forach. Przyszedł mi do głowy taki pomysł, czy miało by sens takie jakby spotkanie grupy ludzi, że są kobiety, są faceci siadają sobie w parach na kilka minut i próbują się jakoś poznać tak na biegu. Czy takie coś miało by sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem o co biega :) rodem z filmów z usa, ale takie rzeczy są i u nas w pl, podobno dobrze się przyjęło i są organizowane co jakiś tam czas, sama chętnie poszłabym na coś takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacekgosc
W filmach tego nie widziałem, przynajmniej nie kojarzę tak na szybko a że w pl takie coś? pierwsze słyszę. Jakąś nazwę to ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekspresowe randki,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troche sztuczne i wymuszone, przez 5 min kazdy moze zrobic dobre wrazenie i wydawac sie ciekawa osoba a potem dupa zbita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, ale to samo możesz zrobić próbując przez neta, czy zaczepiając na ulicy. Zawsze jest ryzyko i zawsze można udawać kogoś innego. Takie spotkanie wydaje mi się inaczej działa, bo musi być spontan bezsytuacyjny, więc ciężko tak o dobrze wypaść. Na ulicy masz 100powodow do zaczepki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie po co komu takie coś organizować. Przecież całe życie to jest jedno wielkie spotkanie gigantycznej grupy ludzi którzy mają czas ze sobą rozmawiac ile zechcą od kilku sekund, godzin, dni, miesięcy, lat aż po całe życie, ile tylko sobie zażyczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×