Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie spotkałam jeszcze mężczyzny, który sprostałby moim oczekiwaniom

Polecane posty

Gość gość

Wymagam tylko albo aż tyle żeby był taki wspaniały jak mój Tata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie cechy ma szanowny tatuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo, mój tatuś biologiczny zdecydowanie obniżył poprzeczkę :D ale generalnie poznałam mój ideał :) nota bene, jak tatus rozpieszcza córke ponad miarę to wiadomo, ze cieżko będzie znaleźć takiego co nie będzie robil nic innego tylko słuzył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balerine
No i nie licz że spotkasz. Klonów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaOlga
Mój Tata jest po prostu wspaniałym człowiekiem, ojcem, przyjacielem, mężem. Nie ma roli w której by się nie sprawdził. Jednocześnie potrafi przyznać się do błędu. Podziwiam Go ponieważ jest bardzo mądry. Ma nie tylko ogromną wiedzę teoretyczną ale też wysoko rozwiniętą inteligencję emocjonalną. Taktu mógłby uczyć najlepszych. Ma wielu przyjaciół, a jednocześnie jest asertywny. Dla mnie jako córki, najwazniejsze jest jednak to że ZAWSZE mogłam, mogę i będę mogła liczyć. Nigdy na mnie nie podniósł głosu, nieważne co głupiego nie zrobiłam zawsze pocieszył, wytłumaczył, podpowiedział co zrobić. Nauczył mnie mysleć a nie robił za mnie. Do tego jest kochany i szarmancki. Pamięta o każdej waznej okazji. Zawsze czeka na mnie z prezentem i zapewnia mi miły wieczór. Długo bym mogła o Nim pisać. Kocham go najmocniej na świecie. Żaden z mężczyzn z którymi chodziłam na randki się do Niego nie umywał. Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaOlga
Smutne to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to właściwie większość rodziców wyświadcza nam ogromną przysługę, że nie jest ideałami :D inaczej byśmy wszyscy byli samotni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty moze szukasz drugiego taty???? a gdyby twoj partner chciałby mieć iszukał w tobie cech swojej matki? to pewnie nazywałabyś go maminsynkiem.Mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy nazwałabym go mamisynkiem. Jestem związana z ojcem bardzo mocno ale potrafię normalnie funkcjonować. Mamisynek to dla mnie ktoś kto nie jest w stanie utrzymywac zdrowych relacji z mamą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci tez są zwiazani mocno z matkami i funkcjonują bardzo dobrze osobno.Nie mniej jednak kazdej babie przeszkadza to ze syn moze kochac swoją matkę,bo ona sie czuje wazniejsza a to przeciez dwa roznie uczucia..Natomiast na twoim przykładzie musiałby zaakceptować ten stan który niekoniecznie musi mu sie podobać,ty pewnie odwrotnie NIE Jak cie mógłby wtedy nazwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej wyżej - a co to, konkurs, która baba ważniejsza? Chcesz to dawaj doopy synowi, nie będziesz musiała z nikim "konkurować"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaOlga
Żaden z mężczyzn nie tylko nie miał takiej klasy jak mój tata, ale nawet nie potrafił mnie tak objąć czy przytulić jak on. Żaden nie dał mi takiego ciepła i poczucia bezpieczeństwa. Uwielbiałam, kiedy tata przychodził do mnie w nocy i tulił mnie do snu. Nikt tak jak on mnie nie dotykał, miałam dreszcze gdy gładził mnie po ciele kiedy ja zasypiałam w jego rękach. Nie lubiłam za to mamy, była zazdrosna. Moim zdaniem nie potrafiła go docenić ani odpowiednio zaspokoić. Dlatego ja starałam się zaspokoić go tak jak kobieta powinna. Nie uważam tego za nic złego, jestem z tego dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takiego M nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty szukasz drugiego tatusia,a nie partnera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KAZIRODZCTWO jak byk. Lecz sie dziewczyno,czas najwyższy,wizyta u psychiatry wskazana,a tatusiowi zacznij sie nadstawiac bo mamusia pewnie wie ze jestescie oboje świrnięci i odpusciła sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu nigdy sie jeszcze nie zakochalas. z reszta taka bliskosc (jak masz z ojcem) to wynik lat, nie oczekuje, ze nowy facet od razu bedzie Cie znal tak dobrze jak ojciec i bedzie odgadywal Twoje potrzeby - to przychodzi z czasem. I dzial w dwie strony - dajesz tyle ile chcesz dostac od drugiej polowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorkaOlga dziś """ Nikt tak jak on mnie nie dotykał, miałam dreszcze gdy gładził mnie po ciele kiedy ja zasypiałam w jego rękach. Nie lubiłam za to mamy, była zazdrosna. Moim zdaniem nie potrafiła go docenić ani odpowiednio zaspokoić. Dlatego ja starałam się zaspokoić go tak jak kobieta powinna. Nie uważam tego za nic złego, jestem z tego dumna. "" Czy czytasz to co piszesz???? to jest chore,dla mnie tatus zachowywał sie jak pedofil,to nie była zdrowa miłość ojcowska do córki. Dobrze jesli tylko na tym się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drugiego takiego nie znajdziesz, nie dorówna tatusiowi w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pie......... CZY NA SERIO NIKT NIE SKUMAL ZE TO PROWO???? :D:D:D:D wow a jednak wiesci o obnizajacym sie poziomie IQ u polskiej mlodziezy sa prawdziwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokacja,prowokacją i nikt nie mysli inaczej ale trzeba sie zastanowic jakie pomysły ma autorka tekstu i do czego ew.jest zdolna.Margines społeczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaOlga
TEN FRAGMENT O KAZIRODZTWIE TO PRowokacja, ja wczoraj już dawno przestałam pisać. Nasze relacje są normalna!!!! Nie pisałam nic o przytualniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorkaOlga dziś Gubisz się,dziewczę.Przeczytaj swoj pierwszy wpis.To nie sa normalne relacje ojca z córką autorkaOlga dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaOlga
Ku sprostowanie, ten post o trzeciej w nocy NIE PISAŁAM JA!!!! To ktoś się podszył!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaOlga
niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×