Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie stac nas na slub;(

Polecane posty

Gość gość

Jestesmy razem 7 lat. Nie stac nas na slub, mamy dziecko, drugie w drodze. Chcemy slubu, ale nas nie stac:(((( Na rodzicow i tesciow nie ma co liczyc. Moj facet wzial kredyt maly na slub, ale i tak za malo:( Dlaczego zyjemy w czasach, ze jak juz ktos chce slub to go nie stac? Same obraczki 1500 tyle to ja przez miesiac zarabiam. A dj? 1000 zl za jedna noc. Nie mowiac o zespole :( a sukienka? Nawet najtansza, uzywana kosztuje. Mowia, ze mlodzi nie chca brac slubow Chcą!!! Tylko ich nie stac!:( Po co nam slub? A po co byl tym ktorzy juz maja? Kochamy sie i mamy dosc zycia na kocia lape i sluchania od tesciowej ze nie jestesmy rodzina bo slubu nie mamy. Chcemy koscielny. Skromny. Ale nawet taki kosztuje:( Ile was wyniosl slub ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty piszesz o weselu a nie o ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idzcie do księdza, przedstawcie sytuacje i może udzieli Wam ślubu za darmo. Wesela nie trzeba wyprawiać, obiad dla najbliższych wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw się bierze ślub a potem się myśli o dzieciach, a poza tym nie wiń całego świata za to że Cię nie stać na ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzaj. Ślub kosztuje tyle, co nic. Nie organizuj wesela i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razem z weselem jakieś 40 tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na slub stac kazdego. Ciebie nie stac na wesele. Dlaczego nie zorganizujesz obiadu dla najblizszej rodziny zamiast hucznej imprezy? Bo wstyd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślub koscielny kosztuje około 200 zł. Wesela nie musisz mieć.Rano na mszy wzieliśmy ślub i nikt nawet nie wiedział! Zawsze to lepsze jak zyc na kartę rowerową zwłaszcza gdy masz juz dzieci. Urodziłam dziecko półtora roku po slubie.Rodzia była w szoku gdy mąż pochwalił sie aktem małżeńskim.Na slubie byli tesciowie i moi rodzice nikt więcej.Pozostała rodzina stroila fochy, a ja mam to gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrączki srebrne mozna kupic za 50 zl, a USC kosztuje chyba 100 zl, potem torta dla gosci w domu za 100 zl i po slubie :) Moje dzieci tak mialy bo mnie nie stac by im robic wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś nie ma pieniędzy to rodzina zrozumie, że nie będzie wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na slub stac kazdego a majac 2 dzieci z weselem bym sie juz nie wyglupiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz zaprosiłas rodziców a mój brat wziął jakiś kolegów chajtnal się i tez żyję czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciala tylko świadkow i wziąć ślub gdzieś w kaplicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weźcie na razie cywilny bez wesela, wyślij faceta zagranicę i za rok zróbcie kościelny z weselem. My płaciliśmy za wesele ok. 25 tys., małe miasteczko, wesele na 80 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabe prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie stać na ślub każda wymówka dobra!!!! a na dzieci stać!?my braliśmy ślub 10 lat temu obrączki srebrne niedawno na 10 rocznice kupiliśmy złote,by ł obiad i tort który piekłam z siostrą,sukienka zwykła prosta z gości tylko rodzice i rodzeństwo nie wymyślaj!! jakbyś chciała ślubu dawno byś go miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. O ile mi wiadomo w kościele gra organista a nie DJ czy zespół 2. Obrączki można właśnie kupić srebrne 3. Zwykła długa prosta sukienka, nowa, to 300-400 zł. 4. Do tego opłata za kościół, skromny bukiet, etc. Zamkniecie się w kilkunastu stówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko - przesadzasz . Jak Ciebie nie stać to ślub i obiad dla rodziców i świadków. Ot, co ! Myślisz że każdy szasta kasą rodziców ? Mój brat i bratowa sami zbierają na ślub i wesele . Moja mama jak i mama bratowej ( nie dawno została wdową) nie stać na taki luksus by wyprawiać młodych wesele,a już tym bardziej brać kredyt ! Dlatego też brat studiuje zaocznie i pracuje,dodatkowo udziela 4 razy w tygodniu korepetycje a bratowa też studiuje zaocznie i pracuje. Owszem będą mieć wesele,ale zrobią tak na ile będzie ich stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy robi wesele, tak jak nie każdy jeździ nowym mercedesem. Każdy powinien się cieszyć z tego co może zrobić, nie ważne jaka będzie oprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie wzięcie samego ślubu to nie problem jak nie macie kasy wystarczą jak to się mówi dwa świadki dwa placki i tyle ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slub koscielny ma sie raz w zyciu!!!! Chcemy go zrobic tak jak sie powinno. Obraczki 1500 zl. Sukienka nawet wypozyczona kosztuje. Garnitur tez. Myslicie, ze jak w filmie sie wejdzie i juz? Nie! To slub koscielny. Cywilny to mi zwisa. Papier z urzedu. Moj chce wesele, skromne ale wesele. Tak jak jego bracia. Nie chce byc gorszy. Wiecej tego sie nie powtorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poranny kac a ty co Za wszystko sam zaplaciles??? Jesli wypowiadaja sie tu ci co mieli wesele huczne bo im rodzice dolozyli to niech zamkna mordy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myslisz ze nam dadza na wesele? Moj facet wzial na siebie kredyt zeby moc wziac slub ze mna koscielny i wesele zrobic skromne!!! Ja nie dam ami grosza!! Tak mu zalezy. Macie tak dobrze baby? Haha jakby wam mamusia nie dala hajsu to wiekszosc nie bylaby zona tylko stara panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój facet to idi00ta skoro się z tobą wiąże i jeszcze się po to zapożycza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ślub was stać jak wyżej pisano, a wesele w twoim przypadku jest wręcz komiczne; długie lata razem jak małżeństwo, dwójka dzieci i ta chce szopkę odstawiać niczym z XIX wieku z oddawaniem jej "panienki" przyszłemu mężowi, oczepinami, wielką kiecką, wypuszczaniem gołąbków i imprezą z przytupem. no szkoda, że nie macie 5 dzieciaków i po 50 lat na karku- byłoby jeszcze smieszniej. ja nie wiem dlaczego babki z dziećmi w długoletnich konkubinatach nie widzą nic groteskowego w swojej sytuacji fundując sobie takie kiczowate "wiejskie" wesele. jak się ma takie marzenia o wystawnym weselu za wszelką cenę, to należy zachowac własciwą kolejność, zacisnąć pasa, oszczędzić, a nie narobić dzieciaków i fantazjować o cukierkowym slubie, bedąc juz naprawdę dawno mężatką pod wzgledem status quo. było minęlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas jest zwyczaj, że ślub się bierze w czasie chrztu dziecka. rodzice są ubrani elegancko, ale bez przesady, jakiś kostium, a nie biała sukienka, ksiądz nawet nie bierze opłaty, bo zazwyczaj podczas kolędy namawia na ślub i mówi, że udzieli za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nas stac :) sukienke wypozycze. A moj facet dobral do kredytu i nas stac. Ogarniemy skromny slub sami ( zyjemy jak studenciaki ) ale sie nie bedziemy musieli prosic nikomu. Tacy najszczesliwsi i najdluzej razem:* slub bo chce facet a nie ze rodzice kaza. U nas rodzice maja to w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 28 lat a moj facet 25 lat. Wez sie ogarnij gosciu!!! Mozemy miec slub i wesele jakie chcemy a nie takie jakie wypada miec bo cos tam sros tam. Wez dewotko wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A twoj facet ma malego k****a i w zyciu na ciebie zlotowki by nie dal haja gosciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie ze hejty pisza grube stare rozklapiochy??? Zazdroscicie ze sam da hajs na wesele? Haha glupie d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×