Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goscwawazaba

nie takie love story

Polecane posty

Gość goscwawazaba

Dzień dobry , nie wiem od czego zacząć . . . . Może od początku poznałam swojego ''narzeczonego'' 2 lat temu był to bardzo trudny okres w moim życiu nie miałam gdzie mieszkać on mi pomógł nawet bardzo przygarnol rozkochal dał poczucie bezpieczeństwa , kochalismy się bardzo bez względu na wszystko jego rodzice byli bardzo przeciwni naszej miłości . . . Ta sielanka nie trwała długo . Zerwałam kontakty z przyjaciółmi znajomymi , nie powiedział mi tego wprost że mam zerwać kontakty ale czułam że tego wymaga . . . Zamieszkalismy razem on pracował ja zajmowalam się domem . . . I teraz zacznie się piekło , poniżenie mnie było codziennością , jego codzienne słowa ''tyle możesz zrobić''. . . Nazwijmy go Łukasz . Łukasz nie stroni od alkoholu lubi wypić , a gdy wypije to jest albo bardzo zakochany we mnie albo mnie nie nawidzi nawidzi , nie raz używał w obec mnie wulgaryzmów w najgorszej wersji . Uciekał po nocach do baru , wyzcal z domu . . Nie potrafię odejść każdy mi mówi że to co ten człowiek że mną zrobił to wrak człowieka każda rozmowa z łukaszem kończy się ''Ty się zmien'' nie mam sił by odejść jestem silnie uzależniona od niego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to patologia, odejdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia,to za delikatne słowo. Kobieto ty to lubisz?udaj się do psychiatry ,bo jesteś chora ,ze godzisz się na takie traktowanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam kobiety tak lubią; 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwawazaba
Nie jest tak łatwo odejść . . . Nie potrafię nie umie ? Nie poradzę sobie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego powinnaś pójść do psychologa. Jesteś uzależniona, boisz się że samej nie dasz rady żyć. Z tym da się walczyć ale nie poprzez internet. Potrzebujesz stałego profesjonalnego kontaktu. Nasze rady nic tu nie dadzą. Sama musisz chcieć sobie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×